някой пил ли е"фибракс"

  • 29 848
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
от доста време гледам рекламата и се 4удя дали да си го купя.моля ви ако някои е пил тези хап4ета да ми каже дали имат ефект.

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 993
Абе и аз си задавам този въпрос? Но както всички неща от този тип едва ли ще помогнат ако няма и диета съпроводена от пиенето им!
Но ако някой е пил нека да сподели как действа!

# 2
  • Мнения: 1 120
Каквото и да пиеш без диета и спорт килограми не се свалят. За съжаление това е тъжната истина:(

# 3
  • Мнения: 191
Момичета, гледахте ли тази вечер филма по БТВ. Колко бщи черти намерих само с главната героиня smile3518 За това за съжаление съм напълно съгласна с Mandi.

# 4
  • Мнения: 157
то е ясно 4е без диета нямя да стане,но на рекламата казват 4е убива апетита,а това много 6те ми помогне да запо4на диетата.та затова питам дали ниакой знае дали действа.

# 5
  • Мнения: 4 362
И аз не съм го пила,сега пия Mezym forte и съм много доволна

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Че мезим форте-то не е ли за подобряване на храносмилането? Какво общо има то с отслабването?

# 7
  • Мнения: 4 362
Че мезим форте-то не е ли за подобряване на храносмилането? Какво общо има то с отслабването?
Да така е,подобрява храносмилането,ускорява разграждането и усвояването на поетата храна,общото е съчетано със диета има добри поне за мен резултати.Примерно,че аз никога не обядвам нито закусвам само вечерям и след това много късно вечерта пак ми се отваря апетит,но откакто го пия тук от 5 дни съм добре правя си една салата,пия от него и след 20 часа не чувствам никакъв глад

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 993
Извинявай, но това все пак си е лекарство не е ли опасно да се взема така и то на почти празен стомах! Посъветвала ли си се с лекар?

# 9
  • Мнения: 4 362
Извинявай, но това все пак си е лекарство не е ли опасно да се взема така и то на почти празен стомах! Посъветвала ли си се с лекар?
Ми на мен лекар ми го предписа

# 10
  • Мнения: 318
 newsm78  И аз се колебая дали да не го пробвам тоя " Фибракс", може пък и да има ефект, от опит глава не боли, нали така? А някой има ли идея колко време трябва да се пие за да има някакъв резултат?  Thinking, може би месец два или повече!!!???

# 11
Nqkoi pil li e Sil i ima li efekt? Rolling Eyes newsm78 Heart Eyes

# 12
Ами моя позната сега пие Сил, посъветвала я една лекарка, която го е пила и е доволна. Освен това нейна друга приятелка казала, че е много ефикасен.  newsm12 Незнам, аз все съм скептична към тия нещица, въпреки че в момента пия Липоредукт, за резултати е рано, но и честно казано не очаквам.

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 269
от доста време гледам рекламата и се 4удя дали да си го купя.моля ви ако някои е пил тези хап4ета да ми каже дали имат ефект.

Да, аз пия "Фибракс" от няколко дни, незнам дали ще има резултат върху фигурата ми но усещам как наистина апетита ми намалява..
120 таблетки
Пият се по 3 таблетки 3 пъти на ден 1 час преди ядене.
Цената е 7.60лв

# 14
  • Мнения: 3 562
semiramida, не разбрах - 9 таблетки на ден ли се приемат  newsm78 или 3 пъти по 1 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт