Инструкции за шиене и ползване на слинг тип MayaWrap

  • 62 706
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ало, лейди, как така си даваш телефона в пуличното пространство...я бързо го трий, че някой рейсаджия може да ти хареса аватара и да реши да ти става шофьор Mr. Green

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ало, лейди, как така си даваш телефона в пуличното пространство...я бързо го трий, че някой рейсаджия може да ти хареса аватара и да реши да ти става шофьор Mr. Green

Уф, добре де, скривам го!  Wink

# 17
  • Мнения: 4 244
Аз съм от ползвалите Дидимос, като Абаджиева.
Българската дума за слинг е Цедилка
Останах страшно доволна и съжалявам че не съм ползвала и за щерката туй чудо

# 18
  • Мнения: 3 550
И аз ползвам слинга/цедилката на Абаджиева. Удобен е, а и с тия 4-5 метра можем да омотаем и таткото. Досега обаче не съм кърмила в него, май ми трябва още тренировка. Едва тогава май ще мога спокойно да ходя на срещи с него.

# 19
  • Мнения: 1 502
Много ми стана интересно за слинга и се порових из търсачката, мисля, че ето тук, много ясно се вижда модела на hedra и най-вече нагледно как се прави, точно за мен.
Сега по-добре мога да си представя модела. замислям се дали и аз да не си ушия. newsm78

# 20
  • Мнения: 219
Браво мамо Веси - наистина се вижда много ясно и как изглежда и как се ползва. Идеята за джобче не е лоша, но така не може да се ползва като покривало за криене/кърмене, щото ще падат нещицата от джобчето..... но може и да си сложа и аз едно за свежест  Wink

# 21
  • Мнения: 1 502
Радвам се, че съм ти била полезна. Аз определено се навих да си ушия, само не знам тази ширина 90см. стандаартна ли е и вида на плата какъв да е? Този американ какво представлява?

# 22
  • Мнения: 4 244
Абе едно време правеха чаршафи от него
Стандартната му ширина е 90 см. И това е идеалната ширина за слинговете
Сега не знам дали се прави още тоя американ, ама едно време много ги имаше.

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аааа, голяма работа е тоя слинг!  Grinning Вчера си го уших, а днес Denisy ми показа как се слега бебчо вътре. Вече се кърмихме в него и дори я приспах!  Grinning Вече нямам проблеми с кърменето навън и приспиването на бебка на ръце - тра-ла-ла!  Grinning Много, много съм доволна. Агитирам и други майчета да си ушият. Нека станем повече, че да не ни зяпат странно по градинките!  Laughing
Специални благодарности на Бу - за идеята, на Хедра - за инструкцията за шиене и на Дени - за нагледното показно!  Wink  bouquet Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 547
Аааа, голяма работа е тоя слинг!  Grinning

Зъхи, то че е удобно, е ясно, ма става ли за по-голямо бебе?
Аз съм навита да си ушия, но не знам дали ще мога да нося 9 кила и отгоре в него. как мислиш, достатъчно ли е здрав и стабилен?  newsm78

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Зъхи, то че е удобно, е ясно, ма става ли за по-голямо бебе?
Аз съм навита да си ушия, но не знам дали ще мога да нося 9 кила и отгоре в него. как мислиш, достатъчно ли е здрав и стабилен?  newsm78
И аз това се канех да попитам Thinking

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Здрав е, а вътре могат да се носят дори и по-големи деца. Вижте линковете, които даде мама Веси, там е показано колко големи дечица ги разнасят така.

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хихи - не само Дени,ама и мен може направо да ме назначат за отговорник разпространение и агитация към някой слингопроизводител Mr. Green
Много се радвам,че ставаме все повече слинг-мами Grinning
Малко офф,но все пак по темата - докато траеше Произведено в България и обикалях с бебата в слинга,ме спря една маминка да ме попита с много надежда в гласа откъде съм го купила - беше рускиня и искала да подари на приятелката си,та беше много разочарована и ми вика - надявах се вече и тук да са почнали да ги произвеждат Grinning Така че за който го бива в шиенето,ето идейка за надомен бизнес - само трябва да си намери доставчик на рингове и почва Laughing

Последна редакция: ср, 01 юни 2005, 16:42 от hedra

# 28
  • Мнения: 1 586
Аз съм навита да си ушия, но не знам дали ще мога да нося 9 кила и отгоре в него. как мислиш, достатъчно ли е здрав и стабилен?  newsm78

Аз се каня да нося над 12 кила в него, пък ти за 9 се чудиш Simple Smile Мисля да го ползвам и като идем на планина - не ми се купува самар при положение, че не съм чак толкова редовен планинар, но и за нередовните планински набези не виждам как ще я нося малката без слинг. Само да видим личната ми шивачка (сестра ми) кога ще се накани да го ушие накрая, заявката й стои от повече от месец...

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 382
Абе момичета, наистина ли е толкова умопомрачително удобно? На мен страшно ми липсваше докато Дени бе мъничка, че искаше само на ръце да я разнасям. Тогава търсих кройка, но не намерих. Язък!
Сега вече нямам този проблем, но много ми харесва как бебо се гушка в мама. Ама все се чудя - при по-големите деца не се ли натоварва кръста?

Общи условия

Активация на акаунт