АГ клиника Селена гр. Пловдив - 3 част

  • 38 128
  • 284
  •   1
Отговори
# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
malevolent,

родих нормално с епидурална упойка,това ми е второ раждане и може би затова беше по-лесно и по-бързо.В сравнение с първото ми раждане сега се възстанових много бързо само първите 2-3 дни докато ме изпишат от болницата и после всичко се нормализира.С епидуралната упойка определено болката е по-малка и по-поносима,което спомага и за по-бързото възстановяване според мен.Всички се грижат да ти е комфортно и удобно.  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Някой няма ли инфо от кухнята, ще има ли среща  newsm78

# 3
  • Мнения: 417
Коментираше се цената по едно време,аз ходя при д-р Топалова и се уговорихме на 22 май да ми направи секциото и ми каза,че цената е 950 лева,но не беше много сигурна и ще ми каже в сряда като ходя пак със сигурност дали е 950 или 860.

# 4
  • Мнения: 519
А верно ли ще има среща или са само слухове?
Дано да има! Praynig Party

# 5
  • Мнения: 161
Нинка-Малинка
май ще е към 1000
нали при някои доктори беше по - скъпо в Селена
и онзи ден бях на преглед и ми казаха че май ще има изравняване на цените
Пиши ако научиш нещо

# 6
  • Мнения: 521
др Топалова ми каза че ще има но още не била уточнена датата защото щяла да се състои навън в двора на клиниката и трябва времето да е хубаво каза някъде към края на май Simple Smile

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 972
др Топалова ми каза че ще има но още не била уточнена датата защото щяла да се състои навън в двора на клиниката и трябва времето да е хубаво каза някъде към края на май Simple Smile
чудно  Party

# 8
  • Мнения: 354
А идея какво ще представлява въпросната среща?

# 9
  • Мнения: 6 206
Има ли спешен кабинет в Селена, ходя при Топалова, но забравих да я питам миналия път?
Може ли да се лежи за задържане там ако се наложи?

Май, май утре ще ходя при нея и ще я питам на живо Tired

# 10
  • Мнения: 417
Има ли спешен кабинет в Селена, ходя при Топалова, но забравих да я питам миналия път?
Може ли да се лежи за задържане там ако се наложи?

Май, май утре ще ходя при нея и ще я питам на живо Tired
Има спешен кабинет разбира се!За задържането не знам,но щом утре ще ходиш при Топалова си е питай най добре нея.Между другото и аз утре ще ходя при нея. Wink

# 11
  • Мнения: 6 206
Ами аз нямам час, но май ще ми се наложи.
Дано не се видим утре, тоест да се видим по хубав повод, ако отида утре няма да е за хубаво. Simple Smile

# 12
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
А идея какво ще представлява въпросната среща?
И аз със същото въпросче. За каква среща става въпрос?

# 13
  • Мнения: 78
Здравейте и на мен ми е много интересно каква ще е тази среща , дано да се осъществи , защото ще е много интересно!  Simple Smile

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 972
А идея какво ще представлява въпросната среща?
И аз със същото въпросче. За каква среща става въпрос?
Става въпрос за среща в края на май на всички родени бебета в клиниката,по думите на д-р Топалова. Би било чудесно, но нищо не се знае. Ще чакаме поканите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт