Ние сме голям 2клас.Заповядайте при нас!

  • 21 290
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
A ще ходите ли на екскурзия? Ние да-във Велико Търново.

# 271
  • Мнения: 826
Ще ходим на екскурзия, да- в Балчик и Каварна.
Нямам идея докъде сме с изходните нива, предполагам, че ще бъда надлежно уведомена едва при завършването. До тук разбрах за една шестица по математика. Ама дали е на изходно  newsm78
До вчера трескаво репетираха на танцовата за вчерашния концерт, посветен на 135 години от основаването на читалището в града. Представлението, казват, е било страхотно. Аз успях два пъти да зърна по едно парченце от дясното ухо на Второлачев... само толкова ме изтрая малкия дзвер. Ревеше вбесяващо при всеки мой опит да вляза в залата.  След като 245 пъти обиколихме сградата на читалището, ен на брой пъти се каачвахме и слизахме по стъпала, джвапахме под дъжда и други такива ... накрая връчих дерящия се бяс на една позната и срам не срам се намърдах до средата на претъпканата зала, за да си взема ключа от колата от майка ми и отведа индианеца до в къщи. Докато течеше концерта успях да го метна на баща ми, да приключа един неприятен служебен ангажимент, и да се върна за закриването на концерта. Е, тоя- последния танц го видях- от нашите деца по- хубави и по- талантливи НЕМА  Hug
За лятото заформихме примерна програма- след екскурзията- на село, при баба, после - у нас, на гости ще дойде братовчеда, после- море. .и-и-и- наесен с песен...Намислила съм за гостуването при бабата да набавя всичката книжнина, която трябва да изчетат през лятото... Такива ми работи по нашите георгафски ширини...

# 272
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Класната ни сюрпризира, че се организира лагер във Велинград последната седмица на юни. Девойката, естествено, веднага си направи устата.
Ако добавим и това към настоящите планове, се очертава от 22 юни до 30 юли да се връща в Пловдив два пъти по за два дни, колкото да я изперем и да посети два рождени дни, за които има предварителна уговорка. По предварителни прогнози ще пропусне и раждането на сестра си и първият й месец. Което, като се замисля, лично на мен не ми звучи чак толкова зле...  Laughing

# 273
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
      По предварителни прогнози ще пропусне и раждането на сестра си и първият й месец. Което, като се замисля, лично на мен не ми звучи чак толкова зле...  Laughing

Определено си е добре - Мен ме накараха на изписването да не го водя голямия и стана много добре така, че ту там, та епикриза, та онова, детенцето нямаше да му е много приятно.

# 274
  • Мнения: 11 607
ВАКАНЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!

Ние вече неофициално сме във ваканция...В понеделник ще ходят само за да си кажат Чао и дадт основни насоки за лятото......И ще имат само 2 часа. След това класа им отива на зелено училище, а моята девойка ще бъде до края на седмицата само на импровизирана занималня. Официалното даване на бележниците ще е в неделя - 1.6., но ние за тогава имаме други планове и има вероятност да пропуснем този момент......Класната днес ни каза,че даването на бележниците ще е на 1.6.,а нашите планове са по-отдавна.......Но не се знае.....

# 275
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Като започнат да ви дават списъка със задължителната литература, пуснете и тук да видим, нашият още не са.

# 276
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хей,момичета вижда му се края Laughing
Официалното връчване на бележниците ще е на 30.05. в един детски клуб, купих ме и подаръци за всяко дете по един читателски дневник ( полезен и практичен подарък),в него да записват през лятото това което са прочели.
В понеделник трябва да върнем учебниците и реално няма да учат до края на седмицата.

Дороти, като разбера списъка със задължителната литература непременно ще пиша.

# 277
  • Мнения: 11 607
В понеделник трябва да върнем учебниците и реално няма да учат до края на седмицата.

Ние вчера ги върнахме.....

Гаргамела, моите двамата пропуснаха раждането на брат си...Беше ми криво, но пък за сметка на това - сега наваксваме!

# 278
  • Мнения: 1 523
Нашите ще си връщат учебниците чак в четвъртък.В петък - раздаване на бележниците,списък с книгите,които трябва да прочетат през лятото и почерпка в заведение,в парка.

# 279
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Учителката ни започна да прибира учебниците по музика, рисуване и трудово. Останалите другата седмица.

# 280
  • София
  • Мнения: 62 595
Нашите май в средата на седмицата ще предават учебниците, а 2-3 дни ще са със сборниците и тетрадки за работа в клас.

# 281
  • Мнения: 574
Моят второкласник вече си получи бележника Peace Много е горд, че има само 6-ци за годината, а също и на всички заключителни тестове Wink
На 31-ви ще е официалното раздаване на бележниците, но той ще отсъства.
Иначе днес си предадоха всички учебници, а другата седмица ще довършват сборника по математика и тетрадката по СИП - български език.
Пожелавам на всички бъдещи третокласници весела ваканция Hug

# 282
  • Мнения: 574
В събота и неделя ще прочистваме учебниците-дано не се налага да купувам някой.
На ме ще ми се наложи, вече поръчах Читанка, незнайно по какви причини цялата е надраскана. Влади обеща да я плати от неговата касичка.

# 283
# 284
  • Мнения: 27
Боже,завиждам ви,че сте приключили,ние от утре тепърва почваме изходните нива!Няма ли да свърши вече този ужас,децата вече са изморени и  не им се учи!Стискайте ни палци още малко!

Общи условия

Активация на акаунт