Разкази и хрумки от арабски мами- сладкодумки~::~61

  • 23 504
  • 285
  •   1
Отговори
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

ДОБРЕ ДОШЛИ В  ТЕМАТА НА АРАБСКИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ ПРИЯТЕЛКИ - ЗАПОВЯДАЙТЕ ПРИ НАС НА СЛАДЪК МУХАБЕТ !

                                       


                                                                 
                             
Кои сме ние :


Стари муцуни :                           
AniSim-BG     
Amal-Syria
Bonbonela-BG
DanielaMakaui-Italy
DesertPrincess- BG
Другарче-BG
DUA-Lebanon,BG
dtti-Syria
Jasmin-Syria
Hariette-UK
Iman-BG,Dubai
ЛюбИтУ-UAE
Марси-Тунис
Mariabutti-UAE
Mln-UAE
Муцка-Marocco
Muhsina-UK
Nafissima-BG,Afganistan
Snowflake-BG
Svear-Morocco
Tahmine-BG
TarikMom-Canada
Um_Sami-BG
Water Lily-UAE
еvadam-(bg)
                                                                       
                                                                                         Свежо попълнение :
                                                                              Iska-BG
                                                                              Mama*Mia-BG,Lebanon
                                                                                          Magda mm3-BG
                                                                               svetla-O.A.E.
                                                                                          bliznacite2004-BG
                                                                                Angel Smile-BG
                                                                                           Princesa bg-BG
                                                                                Nadia Jasem-BG   
                                                                                сексимоми4е-( бг)
                                                                                mimeto-UAE
                                                                                рали7-(бг)
                                                                                мамамария - БГ
                                                                                Rali7
                                                                                боби_76
                                                                                dala-Алжир/Франция
                                                                                zaazu-Сирия
                                                                                snejnatamar - Сирия
                                                                                ceciflo - БГ/Алжир
                                                                                Obyrkanata - Дания/Мароко
                                                                                gorchiv-badem - БГ/Мароко
                                                                                akhyal_katya - Белгия , БГ , Мароко
                                                                                elisinia - БГ (с нас от 59-та тема)
                                                                                mimito_ - БГ (с нас от 59-та тема)



   

                                                                 

Старите теми :

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35       51 52 53 54 55 56 57 58 59 60


!!!  smile3509  photoЗА АЛБУМЧЕТО !!!- Имаме такова . На тайно място . Ще получите парола , ако пишете в 5 поредни теми на арабските мами . Представете обстойно себе си , семействата си и ни направите съпричастни на живота си . Бъдете обаятелни , сладкогласни и искрени - дайте и ще ви дадем !!!
п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на dtti , ако никой от старите не е против тя ще ви пусни линк и парола към албумчето .

# 1
  • Мнения: 206
Май съм първа, отивам да слагама масата за следващите Simple Smile

# 2
  • Мнения: 333
Здравейте всички!  Hug

Искам да изкажа и аз мнение по въпроса за безсмисления спор, който се води от "3 дена".
Криси ако влизаш в тази с цел да си разнообразяваш ежедневието, спорейки с добронамерените момичета тук съветвам те по-добре е да се откажеш. Мисля, че всички те посрещнахме достатъчно гостоприемно и учтиво и въпреки острия ти въпрос-изказ, с която засегна доста жени тук те ти обясниха как стоят нещата. Не знам какво се целиш. Но на мен лично вече ми писна да чета безсмислените ти постове. И за това ще ги прескоча, защото не искам да влизам в безсмислен конфликт.  Peace

Сабина голям талант е Йоанка.... на тебе си се метнала явно. Но щом детето има талант, съветвам те непременно да я запишеш още докато е малка на някакви танци или балет. Голяма сладурана е тя.  Heart Eyes

Ани праваси..точната дума за него е "глупак и лъжец"  #Cussing out #2gunfire

Дуа аз не приемам твоите думи като четене на конско, а като съвет, за което много ти благодаря.  Hug

Рали мерси за поздравчето  Hug

манел  Hug

надиа опитвам се да подтисна любовта си с гняв и омраза. Но искам след време да не чувствам нито едното. Искам да съм безразлична. Това е най-коварното нещо в характера ми. Дано в най-скоро време утихне бурята и болката в сърцето ми.  Tired

Кате идеята на Дуа е много оригинална ама ще има ефект. Иска ми се и аз да видя шоуто.  Laughing
А по въпроса за девствеността  наистина си права. В днешен ден никой не оценява вече тези неща. И майка ми ми обяснавяше за проблемите, които могат да възхикнат при такива връзки, но не ми е забранявала никога и не е била категорична никога и против такава връзка, докато баща ми като стане въпрос за смесен брак винаги казва : "всяка жаба да си знае гиола".  Confused

 ooooh! Каква съм шматка...хем видях че другарчето е дала нов линк към новата тема и си пуснах поста в старата.  ooooh! Отивам да я изтрия.

П.С. ДРУГАРЧЕ МЕРСИ ЗА НОВАТА ТЕМА!  Hug ДА НИ Е ЧЕСТИТА!   bouquet

# 3
  • Мнения: 206
Вечеря във Фес тази вечер



 и малко танци

 не можах да намеря шишата  newsm78

# 4
  • Мнения: 502
здравейте!
мина и петъка и вече не я броя тази седмица. така бързо ми се нижат дните и ние все сме в екшъна с Ивето.....ама хич не го усещам това време.......а днес срещичка  с свекито 3 часаааа smile3515 smile3505

# 5
  • Мнения: 3 804
другар4е супер Hug Heart Eyes
надя мерси за ве4ерята,виж по танците не си падам
а в предната тема забражих да напиша-гледам Даяна размахва една пръ4ка и излиза с нея навън-питам я Диди къде отиваш с пръ4ката,и детенцето казва-да бия котето-ей терорист4е,на майка си прили4а Laughing
а това 4е разделиха темите ,не е грешно,така поне общите ще се видими за вси4ки,а темата в която всеки си пише ще си я изкарва от нови отговори
абекатенце 4и4ото как яде салам ,нали има свинско newsm78 newsm78 или му взимате пилешки,ако е на смесен кажи 4е ве4е у вас свинско не се вкарва Whistling Laughing

# 6
  • Мнения: 590
Тунис,  Мароко,Алжир.!
Сирия,Ливан,Палестина,Йордания


Още 2 теми за тези, които не са ги чели.

Другарче, готино заглавие  Flutter

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Пльок!

# 8
  • Мнения: 110
Добър вечер, мили мои!
Благодаря на всички, които дадоха идеи за възстовяване - ама съм като разбита! Гаден вирус!  Cry ooooh! Събинка, ще се радвам да се запознаем!
Дала, честито за визата! Колко хубаво!
Утре ще се опитам да направя картофени питки и ако станат хубави - ще ги снимам!

А сега ще се насладя на хубавата вечеря от Надя! Мерси!     

# 9
  • Мнения: 112
хоп ето ме и мен...
четох темата за Ливан,че нали ми е слабост,много интересни работи научих.а тази жена Монда,много работи знае-евала.
а всъщност и вас да попитам нещо тези филипинки каква роля играят?на домашни прислужници ли и защо точно филипинки? newsm78
а също да попитам и за веждите,чувала съм че с някакви конци си махат космите,мн ми е любопитно как става,ама сигурно няма да мога.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 21:59 от sexymomiche

# 10
  • Мнения: 3 804
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
то и без това ве4е постингите тук не се броят като в клюкарника,така 4е няма ни упрекват  4е 4атим
тони нацелувай Тарек Heart Eyes
о пак забравих-Даяна е лакирана-на рецете и краката-оба4е с един много особен розов лак и то моето нали е 4ерни4ко-голяма гледка е
катя и рецептата  chef бързо възстановяване Praynig  bouquet
моми4е филипинките е общо название на домашните помощни4ки или детегледа4ки-филинки,индонезийки-аз затова и бъзикам големите ми и им казвам филипинки

# 11
  • Мнения: 333
Секси момиче с конци са ми ги махали и моите, но не дадох веждите, а само около устните имам мъхчета и тях ми ги махаха с конец. Нормален конец е (тънък) и имам специален метод за махане на космите. Единия край на конеца се държи м/у зъбите, а останалата част се засуква на двете ръце. Ох не мога да го обясна точно как.  Даже ме научиха как става, но не мога сама на себе си.

# 12
  • Мнения: 112
desert-хаиде да ме научиш мн искам да знам,чувала съм че мн бавно растяли после.
 Sad Sad Sad

# 13
  • Мнения: 720




вместо запис ,че ми харесаха. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 610
Хайде и аз да украся новата темичка със снимка на арабски магазин от Тунис  Flutter  Марси  идваме на пазар  Party  Приготвяй се  Hug  Другарче мерси   bouquet Наде  благодаря за вечерята  Hug Тарик мам  е може ли така , само пльок ли  Joy Joy  няма ли и ти да черпиш по един кус кус или нещо сладичко  Party   bouquet Дала  честито за визата ! Катя  скорошно възстановяване  Praynig и чакаме питките  Party  Деси  тъкмо щях да ти се скарам защо викаш на малката сладурка терориска , ама зацепих, ей опасна работа си ,не се спираш  Wink  Mr. Green   bouquet Дезърт  Hug  ще я записваме малката на танци, решихме с баща и , до преди един час пак се мяташе с едни чаршафи, перуки, полички  Crazy  Simple Smile няма умора това дете ,постояно нещо измисля  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт