Пролетно слънце в Канада бързо ти ела, че във вкъщи ни доскуча! - 24

  • 17 791
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 449

                  





ALBERTA

Kalida – Edmonton
mamamia – Calgary / София
Titina – Calgary / Варна


BRITISH COLUMBIA

denzul – Vancouver / София
mamamasha – Vancouver
Г-жа Броненосец – Vancouver / Варна
santa rosa - Vancouver


QUEBEC

Aalexa – Hull
aninik – Montreal
anna-maria gerdzhikova – Montreal
Вери – Montreal / София
biberon – Montreal
canadianmom – Montreal
cho4o – Montreal
dimple – Montreal / София
Eli= = = – Montreal / Пловдив
heureuse – Montreal / София
juli 3 – Montreal
kristie – Montreal
mama n – Montreal
mama Desislava – Montreal / София
Mama Veni – Montreal
milla_ – Montreal
МИНЕрВАта – Montreal / Елена
mimi2004 – Montreal
Mimcheto – Montreal
MrsK – Montreal
p4eli4ka – Montreal / Ямбол
psichokuk – Montreal
rosist – Montreal / Пловдив
sheba – Montreal
shemet_neveroiaten – Montreal / София
smuty – Montreal
TarikMom – Montreal / Бургас
teta beta – Montreal
thesara – Montreal
Yildiz – Montreal
Yoni bonboni – Montreal


ONTARIO

Rayan’s mom – Brampton / Варна
HotChilly – London
nevenska – Markham
croco1 – Mississauga
dany_ip – Mississauga
dilcheva – Mississauga
Dot – Mississauga
Gery. R. – Mississauga
kivito – Mississauga / Хасково
kokonka – Mississauga
Specialka – Mississauga
Sneji – Mississauga
SweetyP – Mississauga
Гаргамелчо – Newmarket
Emi w Ottawa – Ottawa / София
Poupon – Ottawa
Yanadark – Ottawa / Велико Търново
Кафява мечка – Peterborough
Век, де – Toronto
B52 – Toronto
booboo’s mama – Toronto / София
Chrisimommy – Toronto
cocicanada – Toronto
desie111 – Toronto
Dunn – Toronto
Eli_c – Toronto
Kаролина – Toronto / Севлиево
nadi_n – Toronto / Сливен
Pate Jaki – Toronto / София
Peppy – Toronto
Pisanka – Toronto
ppi – Toronto
sanja_2 – Toronto
silvia_alexis – Toronto
Sofi – Toronto
sunnyflower – Toronto
sylvi – Toronto
wikibg – Toronto
niara – Waterloo


SASKATCHEWAN

peyka – Saskatoon
simplyaven – Regina / София



Очакваме ви в Канада:
a_tita, Diviana, lili, Millena, msbilt, grisha_81, Gata loca, slancho83, Ookami, MamaMargo, anilevi, eli_nikol, Lady Cherie, nadin13, Mimeto uae, Daniell, Dido4ka


Предишните ни теми:
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 13
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 14
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 15
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 16
На канадската земя сме в очакване на много деца - 17
Канадки мили и красиви посрещат есента щастливи - 18
Канада - 19
Коледната тема на канадките - 20
Майки в Канада - 21
През месеца на виното и любовта е 22-рата Канадска тема
23-та серия на Канадският сериал

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 20:34 от Каролина

# 1
  • Мнения: 5 713
Айде, аз съм първа писта. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 96
И аз и аз Simple Smile

Много хубава тема.   bouquet

Като гледам всички сте набоядисали яйцата, но ако някой има нужда от бои да свирка - В Бг съм в момента. Има по кого да ги пратя. Но до Отава само..

# 3
  • Мнения: 28
Каролина.страхотно си оформила новата темичка smile3525.За мен е истинско удоволствие да влизам при вас и да ви чета.

# 4
  • Мнения: 919
Каролина и kivito, мерси за пролетната темичка и заглавие  bouquet

Вчера излезнахме на разходка и докато тръгнем да си ходим, цялата кола беше покрита със сняг.. искам пролет вече, без сняг, само зелено Praynig

Момичета, наистина са ви страхотни козунаците! Нямам търпение да дойде великден Crazy Сестра ми ще идва на гости и ще бейкваме и боядисваме заедно Grinning

Честит Рожден ден на Владко на mamamia, който вчера навърши две годинки  bouquet
Да е жив и здрав и много щастлив newsm59

# 5
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
И аз да не изтърва  Wink

Ние още не сме боядисали яйцата - ще празнуваме по български - аз вече чакам боички от България. Много искам червено яйце  Praynig ама наистина червено.

Каролина, темата е много пролетна наистина - айде дано да донесе малко слънчице, че да ходим да играем на люлки и пързалки  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте момичета!
Да Ви се представя-казвам се Даниела от Варна. Скоро ще се присъединя към вашите редици на канадска земя.
Ще Ви разкажа нашата история, като се надявам да не досадя на никого.
Минахме интервю през 2005г. и получихме заветните сертификати /по процедурата за Квебек бяхме/. Сертификатите са ни годни до 07/2008г. След това подадохме документи за медицински, получихме формулярите за тях и спряхме до там. Няма да се впускам да обяснявам, защо, може би на по късен етап. Wink Но сега предвид, че наближава срока на изтичане на сертификатите, решихме да си продължим процедурата, да вземем визи и да пътуваме за Канада. Не знам като пристигнем какво ще стане, т.е. решихме да отидем до там да преценим на място нещата как стоят, просто да не изпуснем шанса и след например 5 години да започнем да се чудим какво ли щеше да стане ако бяхме отишли в Канада, а сме останали в БГ. Не искам да пропусна шанса, макар и да е за една по-скъпа разходка до Канада. Simple Smile Допитахме се относно това дали имаме време да минем медицински и да вземем визи и се оказа, че е добре да  не губим повече време, а да действаме. Имаме приятели във Ванкувър и най-вероятно ще пристигнем там. От сега ме притеснява пътуването с дете, нашата дъщеря е на почти 3 години, но виждам тук, че пътувате без проблем и с по-малки деца Simple Smile
малко дълго стана, дано не съм Ви отегчила! Надявам се да ме приемете във вашите редици!


Снежи, надявам се още ме помниш  Wink

# 7
  • Мнения: 210
Здравейте момичета! Grinning
 Останах приятно изненадана като видях  че сте избрали моята идея за заглавие на новата ни темичка.  newsm44
 Радвам се че ви е харесало, ще се пробвам пак и другият път  да измисля нещо. Heart Eyes

 В събота бяхме в Woodbine mall, за тези които незнаят там има нещо като лунапарк с много атракции за децата.Прекарахме страхотно,Кими беше страшно доволна и щастлива за първи път се качи на влакче,самолет , кончета и още много други въртележки. Ето ви линка сами може да видите за какво става въпрос http://www.fantasyfair.ca/
Можете да се възползвате докато времето е още студено и се чудите с какво да си уплътните почивните дни.
Лек ден на всички.

# 8
  • Мнения: 417
Хайде скок и аз !
Мммм, Каролина, мирише на пролет!   bouquet

Добре дошла на Dido4ka и Daniell ! Hug

Страхотни козунаци! И ние по български ще празнуваме. Дори и свекърва ми ще е тогава при нас.
Имам БГ боя, но миналата година независимо от всичко сравнително бледички ми бяха цветовете.
Ще видим тази година.

# 9
  • Canada
  • Мнения: 231
Здравейте!
Браво на Каролина и kivito, мерси!   
rosist, shemet_neveroiaten, мерси за информацията за стъклените шишета. В сайта на BabiesRUs видях, че 2 шишета са 16-17 $  Shocked, но вчера от Зелърс купих за под 4 $. Не знам защо бях останала с впечатление, че трудно се намират, оказа се, че не е така. А търсих, защото има шанс Раян да пропие вода с шише  Simple Smile, да не го изпускам.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 034
здравейте и от мен, момичета  Hug много пролетно тук, ако и снега навън се разкара най-накрая, ще ми се проясни и на душичката малко  Rolling Eyes

shemet_neveroqten, ами как се справяме... май добре, като за първи път  Simple Smile Петър доста взе да плаче вече и се чувствам доста глупава, че не мога да го разбера, но се надявам да не ни смята за съвсем тотални идиоти  Crazy

уф, момичета, мен май ме тресна тази прословута постпартум депресия  Sick само рева, не мога никого да понасям около себе си, имам чувството, че наистина се побърквам, липсват ми приятелките ми от БГ, едно ми е такова самотно и неразбрано... не знам какво да правя, имахте ли такъв проблем вие и как го разрешихте? за брачните отношения няма смисъл да споменвам, те са най-потърпевши  Cry

# 11
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Запис и от мен! Супер темичка, както винаги!  bouquet

Симпли, само съм чела за тази депресия, не съм я изпитала на гърба си. Confused Ще мине, само повече здрави нерви ще му трябват на съпружеството. Wink

# 12
  • Мнения: 96
уф, момичета, мен май ме тресна тази прословута постпартум депресия  Sick само рева, не мога никого да понасям около себе си, имам чувството, че наистина се побърквам, липсват ми приятелките ми от БГ, едно ми е такова самотно и неразбрано... не знам какво да правя, имахте ли такъв проблем вие и как го разрешихте? за брачните отношения няма смисъл да споменвам, те са най-потърпевши  Cry

Спокойно го давай. Не се връзвай на нищо и според мен (което на мен помогна) е да си повтаряш че това е временно. Минава!!! Определено! Брачните отношения.. аз съм много чувствителна и все уж летя в облаците, та тогава като се усетих, че не съм съвсем себе си, му казах на мъжа ми да прояви разбиране. А той ме погледна и се нахили до уши.. той вече знаеше, че не съм в час. Разчитай на половинката си - той все още стъпва по земята (надявам се!)  и не му играят хормоните Praynig
Кураж! Минава, само период е!!  Hug

# 13
  • Мнения: 1 215
Привет и от нас!
Навън косят и се носи аромат на окосена тревичка в синхрон със свежата темичка!
Дидочка, добре дошла в темата, аз също съм от Варна, тук има доста варненци!
Симпли, може настроението ти да е повлияно допълнително и от дългата зима, при всеки случай обаче е добре да съобщиш на лекаря ви или сестрата, която са ти зачислили. Може да е само блу, но може и да е истинска депресия, което вече е опасно.

Калида, все се каня да те питам как си издържала толкова време вкъщи с контракции, мен много ме е страх да не родя някъде по пътя, при все че първото ми раждане беше повече от 20 часа и знам, че така лесно не става и все пак сигурно дълго няма да стоя вкъщи.

Все по-тежко ми става вече, коремът ми е доста голям, и с малката бях така, но тя не се роди голямо бебе. Купувам вече някои дрешки и се подготвям, но основните неща ще са от каката.

# 14
  • Мнения: 319
MrsK, казвай бързо как беше на Cabane a sucre Wink Ние тая година ще пропуснем, ама догодина едва ли Peace Как ми се хапва тир, и бонбонки кленови, и разни други сладки щуротии, пък килограмите си стоят и не мърдат надолу Crossing Arms

За simplyaven: Следродилна депресия - аз бях чела доста за нея преди да родя и си мислех, че ще я мина и аз, ама не беше така. Важното е да има хора край теб, да се срещаш с приятели, да ходиш на гости и т.н. Аз се чувствах супер, защото с мен постоянно бяха майка ми и баща ми, мъжа ми трябваше да работи и не можеше през деня да е с мен. Още 10-11 дни след раждането ходихме на гости на едни приятели, като бяхме оставили беба на моите родители да я гледат. Разбира се ако нямаш помощ от Бг, моя вариант е неприложим, ама пък и с бебето може да излизате, просто е малко по-трудно с режима на хранене и спане, баня и т.н. А като за начало можеш да говориш по телефона с приятелки. Изчакваш бебо да заспи и захапваш телефона Blush

Общи условия

Активация на акаунт