Ваксини.Полза или Вреда? Ваксинационни Програми. - втора тема

  • 96 582
  • 1 419
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 4 753
Ще ти отговоря, не с цел да се заяждам, а за да не си мислиш, че не искаме да ти отговорим на въпросите...  Peace 

На доста места там съм писала, че съм ЗА ваксината. Против съм меркантилността на лекарите в България, неинформираността им и безогледното повсеместно ваксиниране - без предварителен тест за ЧПВ, без огледа на това дали е бременна жената и т.н.

Това смятам, че важи за всички ваксини... Според мен, ако ваксинирането е по желание, ще има акции за ваксините (като тази за рака на маточната шийка) с информация, лекарите ще имат интерес да се информират и да убеждават пациентите си да се ваксинират (а не, както сега - задължава те закона, нямаш избор, к'во да ти обяснявам)...

Хич не ми се спори с вас - то е като да се биеш с вятърни мелници. Вие за мен сте секта. Но всеки е свободен да вярва в каквото иска. Това е вашият избор и аз го уважавам. Правете каквото искате с вашите деца. Всеки е щастлив, когато мисли, че прави най-доброто се себе си и децата си. Аз моите ще ги ваксинирам.

 Peace  Нямам нищо против, че наричаш секта определени хора, пишещи в определена тема, заради общи интереси... Нещо като темите за ЕБХ и майките вегетарианки...

Върти ми се един въпрос в главата - към всички ви. На първата страница на темата има линк "Ваксините - тайно средство за намаляване на населението на земята" или нещо подобно, цитирам по памет. Дори и не съм кликала там. Но... ако ваксините са тайно средство, не мислите ли, че в тази тайна са посветени прекалено много хора, т.е. не е никаква тайна.
Ако пък е явно средство - така ли само шепа хора са против това...?

Това и аз не съм го чела, но ще го прочета, може да е интересно... И все пак ми се струва крайно, а и не ме интересува особено... А населението на Земята наистина е малко в повечко, та по принцип нищо не би ме учудило... Начела съм се на какви ли не книги за войните и за прилагания геноцид... Повечето от начините звучат фантасмагорично, но това не ги прави автоматично неистини, само са ми подозрителни...  Peace

# 1 291
  • Мнения: 2 652
Не си ме чела внимателно в мазнейковския форум!  Wink
На доста места там съм писала, че съм ЗА ваксината. Против съм меркантилността на лекарите в България, неинформираността им и безогледното повсеместно ваксиниране - без предварителен тест за ЧПВ, без огледа на това дали е бременна жената и т.н.

Хич не ми се спори с вас - то е като да се биеш с вятърни мелници. Вие за мен сте секта.

Върти ми се един въпрос в главата - към всички ви. На първата страница на темата има линк "Ваксините - тайно средство за намаляване на населението на земята" или нещо подобно, цитирам по памет. Дори и не съм кликала там. Но... ако ваксините са тайно средство, не мислите ли, че в тази тайна са посветени прекалено много хора, т.е. не е никаква тайна.
Ако пък е явно средство - така ли само шепа хора са против това...?

cubbit, това, което казваш е пълна глупост. Защо, тогава, не се изследват и всички деца за антитела, преди да им боцнат съответната ваксина? И защо според теб меркантилността на “лекарите” (разбирай всички финансово зависими по цялата верига производител – комисия – лекар и т.н.) се ограничава само до България или пък до тази конкретна ваксина. Ако имаш нещо лично към Мазнейкова (без да я коментирам), съжалявам за което, но това не те прави обективна.

Секта. Това е твърде ограничено изказване, имах по-високо мнение за теб. Според теб вегетарианците секта ли са, а веганите? А хомеопатите? А Джим Кери и Джени МакКарти? Не че последните са кой знае какъв пример за каквото и да е, но сигурно са някаква холивудска секта на актьори и модели против ваксините?

А и четеш само заглавията като бабичките. Ако беше прочела и съдържанието, щеше да ти стане ясно защо и основно в какъв смисъл се използва думата конспирация. А то не е, защото 5 човека се събрали и решили да уморят 1/10 от човечеството, въпреки, че и това го има. А защото съвременната фармацевтична индустрия, позовавайки се на страха на хората и инвестирайки мощни финансови средства, оказва твърде силен натиск върху медицината, израждайки я в меркантилна и грозна търговия. И тук в частност, но с голям дял, са ваксините.

Към останалите и в частност към нашия новогодишен герой нямам какво повече да кажа.
Крис, остави, просто не си заслужава да хвърляш енергия. stelt и другите също.

# 1 292
  • Мнения: 3 988
cubbit, ... И защо според теб меркантилността на “лекарите” (разбирай всички финансово зависими по цялата верига производител – комисия – лекар и т.н.) се ограничава само до България или пък до тази конкретна ваксина. Ако имаш нещо лично към Мазнейкова (без да я коментирам), съжалявам за което, но това не те прави обективна.

Grace m, нищо лично нямам към Мазнейкова. Нито съм я виждала, нито я познавам, нито мой близък е страдал от нея - нищо... Живея от много години в чужбина и не ми се е налагало да търся помощ от български лекари. Просто Мазнейкова ме дразни да се вихри неинформирана и да пише глупости за пари. Може да е добра във феталната морфология, но по-доста други въпроси е гола вода.
Меркантилността на лекарите далеч не се ограничава само до българските, но форума е български и обсъждаме ситуацията в България.

За меркантилни чужбински лекари от различни страни мога да ти разказвам до утре и то истории не чути от "познат на една позната", а от първа ръка.

Другото от твоя постинг няма да го коментирам. Ще те помоля само, както аз уважавам твоето мнение, така и ти да уважаваш моето. На това му се вика елементарно възпитание.
Взимай пример от stelt77.

Хайде стига толкова, че дори не съм по темата.

# 1 293
  • Мнения: 22 454
Тази тема вече стана за смях.

Към изказването, че всички неваксинирани се превръщали в ходещи заразни бомби, о, страхотно, ако беше точно така до сега вие с ваксините да сте измрели, нали така?
Живеем в общество, така е, но това общество не се грижи после за пострадалите от ваксини, а казва - майната ви, няма такова нещо, вие си измисляте.
Те бебетата на 1-2години сами си причиняват уврежданията, сами се разболяват? Това ли ви е мнението на всички тук, които се правите на велики защитници. Дано господ никога не дава вашите деца да пострадат от ваксини, но човек не може да се изказва толкова крайно за нещо, което реално не разбира на 100%. Всеки може да си чеше езика, когато е здрав и близките му са здрави.
Висели ли сте пред кабинети, на които 90% от контингента им са деца с ДЦП, вследствие защитаваните от вас ваксини? Да не би да сте ходили в интензивно отделение с бебе на 9м получило енцефалит след Пентаксим? Не, не сте предполагам. Е, когато отидете и видите за какво става въпрос може да си помислите малко преди да говорите високопарни фрази.

Факта, че един човек е станал лекар не означава, че той е едва ли не господ, както тук се изказвате. Ок, научил няколко урока, знае си неговото, но това не го прави специалист, още по-малко по отношение на ваксините. Защото никой тук не е говорил с вирусолог, с биохимик, със специалисти по генно инженерство, които ще ви кажат доста по-различни неща, от това, което тръбят нормалните лекари.

cubbit, вземи си направи труда да гледаш филмчетата, може пък нещо да ти влезе в главата, просто се абстрахирай от заглавията.

Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 17:43 от Mirama

# 1 294
  • Мнения: 1 303
Кристиан,пишеш странни неща,за отхърлена инфекциозна хипотеза-дрън дрън Simple Smile.На практика май не е отхърлена WinkКои са тези учени?Дай имена да видим,въобще ти пък с какво точно се занимаваш?Правите ли някакви екперименти?Д-р Хамер може и да я отхвърлил,това не значи че е верно.Да не говорим,че не е популярно(нали ние сме по последната мода).Небивалици не чета.да,рубеолата не е лека болест,имаш ли нещо против дъщеря ти(ако имаш)забременее и бременна да я прекара??А би ли се набол няколко пъти със заразена спринцовка с хипотетични вируси-спин,хепатит??
Когато ти пък пробваш това,тогава ще ти призная измислените теории :peace
Някой те беше питал наскоро-защо пишеш за големи открития,отхвърлени теории,покажи си резултати от изследването някъде,където ще се чуе за тях и ще направиш БУМ
С какво пренебрежение говориш за медицинските учебници като че ли там пише пълни глупости,ама моля ти се.За какво учат въобще медиците,защо хората не се абонират за списание наука и техника,а защо не и по вирология и ще се чувстват специалисти.
Незнам каква точно информация и доказателства искаш за тези вируси,ясно е ,че си прекалил с научната и работа и се чудиш какво да измислиш.Важното е четящите тука да вземат решение,но трябва ли да се вярва на всеки учен,решил, че е прозрял кой знае какво.Че теории и хипотези има много-даже в учебниците по стоматология(по принцип за най-различни неща).Как пък твояте се оказа най-верната.Разумните хора разчитат на официални и доказани факти,а не на теории и хипотези.Имаш ли нещ черно на бяло-ПОКАЖИ ГО.
Последния ти пост пак беше изпълнен с приказки от рода-пишете пълни глупости.Не разбра ли,че е това не е достатъчно?!

Попадна ми една графика,ако ми се рови ще я изровя,ти също покажи твоите,недей да говориш наизуст.Както копираните тайни данни,дай линк да видим.Какво да напиша в гугъл-истината за ваксините,скритата истина,нещо подобно??

Мирама,да,ако не бяха ваксините можеше и да не си жива сега.Докажи обратното,после си се смей Simple Smile
За бебшкия енцефалит-да,има го описано като странична реакця 1:100 000,е и?Медицината не е съвършена,за съжаление.Че има ли нещо на 100%.




# 1 295
  • Мнения: 3 988
cubbit, вземи си направи труда да гледаш филмчетата, може пък нещо да ти влезе в главата, просто се абстрахирай от заглавията.

Това отива в графата "Лична обида".

От заглавията е трудно да се абстрахира човек. Те са, което ни будят интереса. Моят в случая е в противовес с това заглавие - не го кликам и съм щастлива.
Вложила съм достатъчно труд, време и енергия. В главата ми е влязло каквото искам и смятам, че трябва и не те убеждавам да вярваш в него. Всеки си има своята истина - вярвай си в твоята и остави хората да имат избор. Нали се борите точно за това - да имате избор с ваксините. Защо не уважаваш моя избор? Защото е различен от твоя ли? Къде отиде толерантността?

Не ща да ви гледам филмчетата, за мен това ще е изгубено време. Хайде със здраве и малко повече уважение.

# 1 296
  • Мнения: 112
[Каzарил пьк е написал такьв постинг...да се смея само.Да си представяме имунната система като анимационно филмче.Има раzвинтена фантаzия,което е хубаво всьЩност. Grinning

Когато разбираш нещо, можеш да го обясниш и с прости думи. Високопарните фрази са запазена територия на лаиците, прочели туй-онуй в интернет Simple Smile

Имунната система е хипотеzа (недокаzана).И е приzната zа недокаzана от офиц.медицина.

Ами пробвай да го обясниш на стотиците хиляди имунолози по света  Joy

# 1 297
  • Мнения: 4 150
Веселка,моля те...
Отговарям ти само от уважение,че си колежка. Peace
Аконаистина си колежка имаШ достатьчно достьп до информация.ЗаЩо ме питаШ какво да напиШеШ в гугл,zа да тьрсиШ?НямаШ ли достьп до официални страници?Материал има достатьчно.
Колко сьм се бол,не сьм ги броил вече..и поzитивни с какво ли не.И колко колеги се бодат и ниЩо.Няма смисьл да ти го пиШа,така или иначе не го вярваШ. Peace

Няма ниЩо тайно.Всичко е явно.Ако го тьрсиШ,Ще го н америШ.Ти не го тьрсиШ просто.

Цитат
Мирама,да,ако не бяха ваксините можеше и да не си жива сега.Докажи обратното,после си се смей

Няма такова неЩо.А медик да го твьрди...хм..zапочвам да се сьмнявам сериоzно в компетентността и обраzованието му.

А това,че четеШ zа Хамер ме радва искрено.  bouquet


Каzарил,
Исках да кажа друго,не сьм полzвал високопарни думи...Имунната система си я представяме само в моzьците."Колкото моzьци на света,толкова раzновидности на "имунна система"."
Това са думите на един имунолог от наШата клиника.
Не обяснявам на имунолоzите какво е имунна система,а точно обратното.ТЕ ми обясняват,че такава не сьЩествува. Peace
МожеШ и ти да се консултираШ с някой. Wink

# 1 298
  • Мнения: 47
Много се извинявам, че се намесвам, ама не може ли някой да прекръсти темата, че тия дето са "за ваксините" , да си знаят , че са на гости и да не се разпалват толкова. Те не се интересуват като нормални хора, ама се заяждат само.  Rolling Eyes Например да се казва-"Истината за ваксините" или де да знам...някой с по-голямо въображение да го измисли.   Thinking

# 1 299
  • Мнения: 4 753
Верчето, както и да се казва темата, пак ще се намери кой да спами и да се заяжда... Не пречат тези, които мислят, разсъждават или задават въпроси... Останалите нека си пишат, то който е влязъл да прочете и да се поинтересува, ще успее да отсее важната информация от плявата...  Peace

# 1 300
  • Мнения: 1 303
Веселка,моля те...
Отговарям ти само от уважение,че си колежка. Peace
Аконаистина си колежка имаШ достатьчно достьп до информация.ЗаЩо ме питаШ какво да напиШеШ в гугл,zа да тьрсиШ?НямаШ ли достьп до официални страници?Материал има достатьчно.
Колко сьм се бол,не сьм ги броил вече..и поzитивни с какво ли не.И колко колеги се бодат и ниЩо.Няма смисьл да ти го пиШа,така или иначе не го вярваШ. Peace
-------------------------------------------

Така е,не се побира в разума .Да не говорим,че никой сериозен лекар няма да ти повярва.Те наркоманите са рисков контингент за СПИН( и на практика е така)Дали пък случайно всички не развиват СПИН като съвпадение.Ох да,СПИН също е само в главата ни.
Имам достъп и чета само официална информация.Сферата на алтернативната медицина не ме вълнува чак толкова(единствено теорията на хомеопатията ми се стори интересна,бих пробвала,но не бих разчитала на нея)-там може да отричате каквото си искате-ваша работа.И освен това не държа да ми отговаряш.не че отговори нещо конкретно специално за "вашите изследвания във вашата клиника".
---------------------------------------------

Няма ниЩо тайно.Всичко е явно.Ако го тьрсиШ,Ще го н америШ.Ти не го тьрсиШ просто.

Така е,в интернет е пълно с всичко-кое от кое по-достоверно. Grinning.Трябва ли му вярвам непременно?
Когато официално започнат в инфекциозните клиники да провеждат лечение с психотерапия тогава ела да ми се обадиш Peace

Не се интересувам от д-р Хамер,прочетох го информативно колкото да разбера за какво става дума.

Мирама,да,ако не бяха ваксините можеше и да не си жива сега.Докажи обратното,после си се смей
Няма такова неЩо.А медик да го твьрди...хм..zапочвам да се сьмнявам сериоzно в компетентността и обраzованието му
.

Да,именно медик .Едно на страна,че аз отдавна съм се усъмнила не само в твоето образование,но и в....не дават тук да се говори така,само на ЛС(но понеже има опасност и те да станат публични ще оставя ти да се досетиш) .Знам,че не признаваш Световната здравна организация като сериозна институция,но болшинството от лекари не мислят така както и не смятат информацията публикувана от нея за ала бала.Примерно нещо такова:

http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs288/en/index.html


Верчето,незнам дали си чела предишните постинги.Темата е в "този" си вид от около седмица,до тогава всеки "осмелил " се да противоречи беше меко казно осмиван.Сега нещо някой не се чувства комфортно??Стелт,напоследък твоите постове бяха основно спам,върни се назад.Именно за да се отсее важната информация от "плявата" беше необходимо да пишат и двете страни.В противен случай темата може да се прекръсти на Световната конспирация срещу здравето-ваксините(май така се казваше единия линк от тези на първата страница-този с най-абсурдното заглавие).

# 1 301
  • Мнения: 4 150
Веселка,
Ето идвам да ти се обадя...
http://www.prof-stemmann.de/
Klinik Gelsenkirchen лекуват доста отдавна инфекциоzни zаболявания с психотерапия.
Ама откьде да го zнаеШ бе Веселке... Heart Eyes
За друго няма да те "светвам" Wink  Като zаслужиШ и ако искаШ.

Не сьм хомеопат...омрьzна ми...

СПИН сьЩествува само на консенсус.ИмаШ го официално,прочети си го. bowuu

Не мисля,че хората,които не искат да се ваксинират са дльжни да докаzват неЩо.Закона е то4но обратното.Който се опитва да пласира неЩо и да обеЩава и гарантира,че то носи zдраве,то той е дльжен да даде докаzателствата zа твьрденията си.
Аz питах няколко неЩа,но никой не ми отговори.

Не те карам да вярваШ в неЩо.ИмаШ достатьчно моzьк сама да си го докажеШ и да го провериШ. Peace

# 1 302
  • Мнения: 85
cubbit, това, което казваш е пълна глупост. Защо, тогава, не се изследват и всички деца за антитела, преди да им боцнат съответната ваксина? И защо според теб меркантилността на “лекарите” (разбирай всички финансово зависими по цялата верига производител – комисия – лекар и т.н.) се ограничава само до България или пък до тази конкретна ваксина. Ако имаш нещо лично към Мазнейкова (без да я коментирам), съжалявам за което, но това не те прави обективна.

Grace, на ударена ли се правиш или прилагаш същата грешна логика че щом конкретна ваксина (като тази която Мерк са изтеглили) следователно всички са такива. И че ако има шанс 1/500,000 то непременно това ще се случи точно на теб?



Секта. Това е твърде ограничено изказване, имах по-високо мнение за теб. Според теб вегетарианците секта ли са, а веганите? А хомеопатите? А Джим Кери и Джени МакКарти? Не че последните са кой знае какъв пример за каквото и да е, но сигурно са някаква холивудска секта на актьори и модели против ваксините?

Откога това че някоя холивудска звезда прави нещо се смята че е правилно? Те половината се друсат с какви ли не наркотици, смяташ ли и ти да почваш. Том Круз пък е сциентолог - ако искаш направи си справка що за секта са пък те. И да, секта е много точно определение за някой, вярващ безрезервно в дадена идея или кауза без да има нужда от доказателства. Отричат се всякакви доказателства оспорващи доктрината като изфабрикувани, невярни и т.н. а хората работещи за другата страна са корумпирани, броят пачки или просто лъжат за удоволствие. Покажи ми каква е разликата между сектант вярващ най-искрено че свършека на света е идната седмица и прекарващ всяка секунда от оставащия му живот в молитва и теб, вярваща на случайни web site-oве нито един от които на реална и сериозна институция.



А и четеш само заглавията като бабичките. Ако беше прочела и съдържанието, щеше да ти стане ясно защо и основно в какъв смисъл се използва думата конспирация. А то не е, защото 5 човека се събрали и решили да уморят 1/10 от човечеството, въпреки, че и това го има. А защото съвременната фармацевтична индустрия, позовавайки се на страха на хората и инвестирайки мощни финансови средства, оказва твърде силен натиск върху медицината, израждайки я в меркантилна и грозна търговия. И тук в частност, но с голям дял, са ваксините.

Но разбира се, каква друга причина би могло да има за производство на лекарства, освен печалбата. Те лекарствата и в частност ваксините изобщо нищо не правят само ние така си въобразяване, а всъщност това което ни помага е нашата вяра в медицината и лекарствата, нали? Правилно ли го казах - това съвпада ли на 100% с твоето мнение?



Висели ли сте пред кабинети, на които 90% от контингента им са деца с ДЦП, вследствие защитаваните от вас ваксини?

Я пак? 90%? Сигурна ли си в това? Или малко попреувеличи?




Факта, че един човек е станал лекар не означава, че той е едва ли не господ,

Никой не твърди че лекарите са безгрешни. Но по тази логика ти по-добре да не се караш и кола нито да се возиш в такава защото стават катастрофи поради същата причина - никой не е безгрешен. Колкото и да внимаваш, колкото и да се стараеш пак има вероятност за грешка. Във абсолютно всичко, винаги. Както и преди дадох пример - дори при строенето на сгради може да стане грешка, но не живеем по пещерите, нали?




както тук се изказвате. Ок, научил няколко урока, знае си неговото, но това не го прави специалист, още по-малко по отношение на ваксините. Защото никой тук не е говорил с вирусолог, с биохимик, със специалисти по генно инженерство, които ще ви кажат доста по-различни неща, от това, което тръбят нормалните лекари.


Няколко урока? НЯКОЛКО? Четеш ли какво говориш? Изобщо завършила ли си висше образование? Имай предвид че завършването на медицина не е като да завършиш начална педагогика... Всъщност вирусолозите казват точно същите неща като "нормалните" лекари. Удивлява ме колко сляпа е вярата ви във въпросната конспирация и колко добре е успял Christian да промие мозъка ви. Значи специалистите по генно инженерство и вирусолозите говоярят едно а лекарите - друго. И всичко е в името на парите и за да правят пачки? Че защо тогава се учи медицина изобщо? Дайде да ги закрием тези университети и болници? Защо трябва да се хабят толкова много държавни пари? Това дори Christian няма смеслостта да го каже и ЗАБЕЛЕЖЕТЕ: той не е обвинил нито един медик в некомпетентност. Но разбира се след толкова доказателства за противното очевидно се налага мнението че здравеопазването е една голяма лъжа - нали така - поправи ме ако твоето мнение не е това което описах. Така казано звучи леко прекалено или ти не смяташ така?



cubbit, вземи си направи труда да гледаш филмчетата, може пък нещо да ти влезе в главата, просто се абстрахирай от заглавията.

Той разбира се е абсолютно верен отвсякъде и следва да се доверим на изнесената информация безрезервно без дори да ни мине през ума да се усъмним.






Аконаистина си колежка имаШ достатьчно достьп до информация.ЗаЩо ме питаШ какво да напиШеШ в гугл,zа да тьрсиШ?НямаШ ли достьп до официални страници?Материал има достатьчно.

Ти наистина се гъбаркаш нали? Защо говориш само общи приказки? Дай нещо конкретно? Заболяха ме пръстите да те моля... нали е пълно с информация, е как така пък никой освен теб не знае какво да потърси че да я намери?

Твърдиш че не си обвинявал никога медик в некомпетентност а всъщност през цялото време говориш колко погрешни са схващанията им и как това и онова не е вярно. Или пак ще ми кажеш че пиша глупости или ще го обясниш с онази теория?

Казах вече как ще ми затвориш устата, хайде направи го най-накрая!






Няма ниЩо тайно.Всичко е явно.Ако го тьрсиШ,Ще го н америШ.Ти не го тьрсиШ просто.

Продължаваш да говориш общи приказки и да обясняваш как който иска да повярва ще го направи. Това на религия започва да намирисва, а нали ужким говорим за сериозна наука и боравим с факти а не с емоции и вяра?




Каzарил,
Исках да кажа друго,не сьм полzвал високопарни думи...Имунната система си я представяме само в моzьците."Колкото моzьци на света,толкова раzновидности на "имунна система"."
Това са думите на един имунолог от наШата клиника.
Не обяснявам на имунолоzите какво е имунна система,а точно обратното.ТЕ ми обясняват,че такава не сьЩествува. Peace
МожеШ и ти да се консултираШ с някой. Wink

Но разбира се че няма, че за какво би ни била изобщо след като вируси (вероятно и болестотворни бактерии) не съществуват.




Много се извинявам, че се намесвам, ама не може ли някой да прекръсти темата, че тия дето са "за ваксините" , да си знаят , че са на гости и да не се разпалват толкова. Те не се интересуват като нормални хора, ама се заяждат само.  Rolling Eyes Например да се казва-"Истината за ваксините" или де да знам...някой с по-голямо въображение да го измисли.   Thinking

МОЛЯ НАПРАВЕТЕ ГО! "Истината за ваксините" или по-добре "Скритата истина за ваксините" също би била добро заглавие, не дотам верно като Световната медицинска конспирация и ваксините но също доста по-приемлива от "Ваксини. Ползва или вреда? Ваксинационни програми" Направите ли го спирам да пиша.



Верчето, както и да се казва темата, пак ще се намери кой да спами и да се заяжда... Не пречат тези, които мислят, разсъждават или задават въпроси... Останалите нека си пишат, то който е влязъл да прочете и да се поинтересува, ще успее да отсее важната информация от плявата...  Peace

stelt77, точно ти ли трябваше да го кажеш това? И добре го каза - тези които мислят и разсъждават... ако мога да добавя над какво? И върху какви факти се гради теорията на някои от "мислещите и разсъждаващите"? Никой с малко повече знания няма да се остави да го водят за носа, но естествено звучащи "правилно" неща поднесени по добър за публиката начин се приемат за истини. Това че никое авторитетно издание и институция не го подкрепя говори единствено колко корумпирани са всички и как парите стоят в дъното на нещата. Не стигаме ли пак до същността на книгата "теория на К." (съкратих го да не се ядосвате че отново съм употребил въпросната дума)

От поне 5 страници искам нещо солидно и все няма и няма. Единствения медик (поне по неговите думи) намила че информация има при това официална, има и признания от държавни глави и министерства и който иска може да я намери, но помолен за нещо конкретно продължава с общи приказки. А останалите продължавате да ме засипвате със сайтове чиито собственци са повече от съмнителни а после се ядосвате че сте ми предоставили информация която аз отхвърлям. Нека уточним отново и затова ще го напиша с ГОЛЕМИ БУКВИ: ДАЙТЕ МИ НЕЩО ОФИЦИАЛНО ПОТВЪРЖДАВАЩО ТЕОРИЯТА ЧЕ ВСИЧКИ ВАКСИНИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ СА ВРЕДНИ. Не конкретно за живата полиомиелитна ваксини, не конкретно за еди коя си партида ваксини произветени от Мерк и т.н. Хайде съкратете тази агония един път завинаги. Ако не можете, всичко изписано до момента може спокойно да се класифицира както съм описал  по-горе и да се преименува темата по съответващия на съдържанието и начин.

# 1 303
  • Мнения: 85
Веселке, добре дошла! На теб и на кликата ти. Бърди ли ви прати?
Впрочем след последното ти нахлуване дали не пуснахме нова тема. Тя тази и без друго вече трудно се отваря.

Той разбира се кой друг. Черпи ни тука с уискита само и само да пишем. За заглавието на новата тема вече уточнихме какво ще бъде, нали? Wink Т.е. ако съдържанието на първия пост вътре ще е аналогично на този от сегашната е редно и заглавието да е адекватно а не да има "ползи" или нещо друго подобно вътре.

# 1 304
  • Мнения: 4 753
За заглавието на новата тема вече уточнихме какво ще бъде, нали? Wink Т.е. ако съдържанието на първия пост вътре ще е аналогично на този от сегашната е редно и заглавието да е адекватно а не да има "ползи" или нещо друго подобно вътре.

Т.е. ясно е, че щом ползи няма, няма смисъл да пише полза от ваксините...  newsm78  Ми кво да кажа, прав си този път, най-добре заглавието да бъде само "Вреда от ваксините и ваксинационните програми"... Евала за идеята...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт