Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 649
  • 193
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 10 858
момичета, може да не едо кожа, а до тип целулит  Thinking
Поне така си мисля, разсъждавайки ...

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Четох из темата за кремовете против целулит на Eveline.
Но кой е най-ефективен?
Ден и Нощ: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=206
Концентрат Антицелулит: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=198
Slim Extreme: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=200
Slim Extreme Серум: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=202

Кой сте ползвали и от кой сте доволни?

# 122
  • Мнения: 249
ползвам последния,но от скоро/ 4-ти ден/ , но се мажа само вечер,че сутрин доста ме мързи Joy и немога да дам отзиви все още,но една приятелка е много доволна и това ме накара да го взема Laughing

# 123
  • Мнения: 1 284
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

# 124
  • Мнения: 630
Аз си взех на Галеник целуривърса, промоционалната опаковка, така че ще имам за месец. От второто намазване вече и кожата ми е страхотна- гладка, мека. Ще видим целулита дали ще се повлияе. Започнах и всеки ден да карам по малко кростренажора, пък и храната гледам да е по- здравословна. Надявам се да постигна бавно и славно резултати

# 125
  • София
  • Мнения: 10 858
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?

# 126
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?

# 127
  • Мнения: 421
почти всичко съм ползвала на галеник и съм мн доволна,особенно ампулите за целулит невероятен ефект има при мен

# 128
  • Мнения: 118
Вчера си взех на Дева антицелулитния и отслабващия и стягащ гел на Дева. Прочетох много добри отзиви за тази марка. За първи път ще ползвам българска козметика, но по принцип съм по-резервирана към действието на тизи продукти, така, че на първо време ще ползвам по-евтина козметика. Дано има ефект, и то от към коремче, че там ми е по проблемно.

# 129
  • Мнения: 4 447
А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?

А! И аз искам да знам!!!

# 130
  • Мнения: 118
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

# 131
  • София
  • Мнения: 7 097
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty

# 132
  • Мнения: 421
Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty
и аз така

# 133
  • Мнения: 161
 този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518

# 134
  • Мнения: 249
този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518



aз пък от леокрема не съм доволна изобщо,измазах 3 броя,обувах едни гащи които бяха в опаковките и накрая нищо Sad

Общи условия

Активация на акаунт