Сухи бебешки дупенца.... за цяла нощ?

  • 2 963
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
А рекламите за шоколад, на които участниците са със супер бели и здрави зъби, което е малко несъвместимо?
А рекламата на Mofix - попиват всичко, все едно те карат да не сменяш памперса цял ден и да си свиркаш?! smile3511

# 16
  • Мнения: 681
На мен и рекламата на Спрайт с уригането ме дразни адски много. smile3505

# 17
  • Мнения: 6 441
Да не говорим за тази отвратителна реклама с кръвта в мивката и после един зъб-на ПАРАДОНТАКС(мисля че беше) newsm78       Просто ми става лошо като я видя.
Оф,тази е направо  Sick  Sick  Sick

А ме дразни и тази за Киндер шоколада-направен специално за деца-дрън-дрън!! Tired

# 18
  • Мнения: 491
Да не говорим за тази отвратителна реклама с кръвта в мивката и после един зъб-на ПАРАДОНТАКС(мисля че беше) newsm78       Просто ми става лошо като я видя.
Не ми напомняй...пак ми стана гадно..Никога няма да си купя техен продукт newsm11

# 19
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Има вече пусната тема за най-просташка и най-приятна реклама. Това с дупенцата, също бе обсъдено  Peace

# 20
  • Мнения: 2 161
За да намериш скрит подтекст в рекламата за памперси,просто трябва да имаш мръсно подсъзнание.Аз нямам.

# 21
  • Мнения: 1 367


 Благодарение на него доста често се храня диетично - видя ли го и ставам от масата
/quote]
Хихихихи,ще ползвам ноу-хау-то при диетата си!Мерси,Билянче!  bouquet

# 22
  • Мнения: 417
Имаше преди време статия в един вестник как според рекламите имаме:
-най-мръсните домове
-най-мръсните тоалетни
-най-мазните коси
-винаги имаме пъхот
-развалени зъби
-страдаме от акне*чак ни е непълноценен живота*
-миришем лошо
-цапаме си дрехите с какво ли не
-имаме куп здравословни проблеми
-винаги имаме нужда от кредити


и какво ли още не Shocked Shocked

# 23
  • Мнения: 7 418
За да намериш скрит подтекст в рекламата за памперси,просто трябва да имаш мръсно подсъзнание.Аз нямам.
 
     202uu

# 24
  • Мнения: 317
Не става въпрос за мръсно подсъзнание, а за това, че една реклама за памперси може да звучи толкова абсурдно и тъпо! Мисля си, че доста хора взимат тлъсти хонорари за да изработят реклама на фирма като Памперс, а изобщо не се замислят, че звучат смешно!  ThinkingЦелта на рекламата е да привлече вниманието на аудиторията и да я накара да избере даден продукт, а не да я отблъсне.

# 25
  • Мнения: 6 441
Не става въпрос за мръсно подсъзнание, а за това, че една реклама за памперси може да звучи толкова абсурдно и тъпо! Мисля си, че доста хора взимат тлъсти хонорари за да изработят реклама на фирма като Памперс, а изобщо не се замислят, че звучат смешно!  ThinkingЦелта на рекламата е да привлече вниманието на аудиторията и да я накара да избере даден продукт, а не да я отблъсне.
На мен по-абсурдно ми звучеше тази на Молфикс,на която 2 дечица танцуваха на песен на Азис  ooooh!

# 26
  • Мнения: 7 418

На мен по-абсурдно ми звучеше тази на Молфикс,на която 2 дечица танцуваха на песен на Азис  ooooh!
    Едното детенце ,мисля , беше дъшеричката на Ивайла Бакалова.

# 27
  • Мнения: 1 303
баща ми пък много го е яд на "пикливите" реклами-за намаляване на простата
ами онази за Уринал?Онзи и го изважда от чантата на жената и най-нахално я пита за какво и е JoyАма че простотия.И понеже аз имамм доста мръсно съзнание,не само подсъзнание си представям същата реклама,само дето митничаря изважда тубичка с Глайтгелен примерно и я пита за какво и е Mr. Green
По-тъпи от бг рекламите няма.Сещам се и за онази дето децата играят балет, а отгоре падат арзни неща аха да ги залепят за земята,абе ужас ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт