Давайте цветни идеи за детски стаи - 2 част

  • 63 916
  • 293
  •   1
Отговори
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Бързам да продължа темата, преди нашата любима модераторка да ни заключи старата.  bouquet


Тук си споделяме изключително интересни идеи за детската стая - боядисване, мебели, текстил, хитринки.
Всеки, който е решил да обзавежда детска стая или да промени вече обзаведената, може да намери интересни цветови съчетания и малки хитринки.

Ето и старата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211322.0

# 1
  • Мнения: 3 034
дет' се вика единмного съществен пост - запис.

п.с. Дидка Коджабашева, много хубаво си боядиисала детската. хареса ми. Peace

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да се запиша и аз Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 078
и аз освен запис, засега друго не мога да кажа  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 575
Запис и от мен Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
И аз в кюпа Simple Smile

# 6
# 7
  • Мнения: 214
Дойде и нашия ред за ремонт на детската стая. Crazy

От доста време търся снимка на едно легло, което представлява две рамки /с подматрачни рамки и матраци/, които се поставят една върху друга като Лего, когато е необходимо горната рамка се изважда, слага се до долната и става спалня. Виждала съм го в Neckermann, Quelle, Otto ли беше не помня вече. Супер елементарно, но идейно.
Ако някоя от вас е виждала подобно нещо, моля, дайте снимка. Искам да го поръчам, но трябва да го онагледя все пак. 

# 8
  • Мнения: 7 430

п.с. Дидка Коджабашева, много хубаво си боядиисала детската. хареса ми. Peace

 Hug

elin_a, аз купих уж по скъпо тиксо, но точно при него се отлепваше доста Peace
За това МирО после все най-евтинкото и с него нямах много грижа - пробвай Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Да не изпусна темата и аз се намърдвам тук!

# 10
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Дойде и нашия ред за ремонт на детската стая. Crazy

От доста време търся снимка на едно легло, което представлява две рамки /с подматрачни рамки и матраци/, които се поставят една върху друга като Лего, когато е необходимо горната рамка се изважда, слага се до долната и става спалня. Виждала съм го в Neckermann, Quelle, Otto ли беше не помня вече. Супер елементарно, но идейно.
Ако някоя от вас е виждала подобно нещо, моля, дайте снимка. Искам да го поръчам, но трябва да го онагледя все пак. 

Аз, нали обичам все такива разни изчанчени и спестяващи място работи, си бях купила такова.
От магазин Лабиринт, едното се изважда изцяло изпод другото и ако искаш имаше крака, на които се изправяше и ставаше на височина като другото.
По принцип идейно и удобно, но това, което бях купила се оказа много лошо изпълнено.
Първо, е доста тежко, когато трябва да го повдигаш за да пуснеш краката
Второ, рамката около леглото беше захваната по такъв странен начин около матрака, че веднага  се разкова
И трето, матракът беше ужасен.

Иначе има възможност за най различни комбинации, но трябва да ти го направи майстор-дърводелец, или пък твоя мъж. Grinning

Та ако си от София, иди до Лабиринт и питай за такова легло, но не си поръчвай оттам.

# 11
  • Canada
  • Мнения: 277
Запис Hug

Дидка, много свежи цветове сте избрали за стаята на юнаците Heart Eyes

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Запис и от мен.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
  bouquet
И аз тук да черпя вдъхновение  Grinning

# 14
  • Мнения: 791
Кой? Къде? Какво? Бързам да се включа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт