ººº Първомартенска тема на испански мами и мадами ººº

  • 19 478
  • 278
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
България  +  España


                       
това сме ние       
     

Andalucía 
Dimanna                                      Sevilla / Варнa                                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
Clara                                             Marbella / Русе                                               София 06/09/2007
Milenadk                                      San Juan de Aznalfarache                             Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                          Roquetas de mar                                            Хектор 28/07/06


Aragón
Dark                                              Zaragoza/ Хасково

Cantabria
Asto                                                Santander / Свищов                                         Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                               Valladolid / Благоевград                    Добромир 15/10/2007
Nadqsf                                         Valladolid / София


Castilla-La Mancha
Bec                                                  Azuqueca de Henares / Созопол
assia_bg                                         Sacedon/Пазарджик
dunda                                          Albacete / Плевен                                     Александър и Даниел
Mimiii                                             Valera de Abajo / Плевен                        Иво 09/04/2005
saby                                           Alcazar de San Juan / Казанлък               Йоана 03/11/2006
Tonita12                                        Ciudad real
Val                                             Toledo / София                                             Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                           Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                             Алисия 04/11/04
dun4e                                           Lleida                                                                 Карина 18/11/2003
Jupeto                                           Barcelona / София                                        Боян 30/10/2006
Yani_ta                                         Lleida


Islas Baleares
Diddy                                             Palma de Mallorca / София                         Даниел 14/01/98
Lovely                                             Palma de Mallorca
plamplam                                       Palma de Mallorca / Варна
                   Aлекс 05/02/2008


La Rioja
mama na Deni                                Logrоño / Пловдив                                      Денис

Madrid
Пепита                                                Madrid / Пловдив                                      Мариела 05/06/06
Xapa                                               Madrid / Сливен         
Dime                                                 Alpedrete / Бургас
Friki                                                   Collado Villalba / Ботевград                     Андрес 07/10/06
karolinaa                                               Madrid / Варна
Каr4ita                                               Madrid / Добрич                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                                Villalba
mimky                                               Мадрид / Пловдив
Rali_80                                               Madrid / Враца                                              Цветина 11/06/2007         
sl                                                       Мадрид                                                        Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                             Madrid                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                                Getafe / Пловдив                                     Милен и Виктория
 


Murcia
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                          Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                               San Pedro del Pinatar / Рупци                 Ния 19/02/2003


Navarra

Доностиа                                         Pamplona                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                  Tudela, Navarra / Белица                       Андреа 20/08/2007
chausheva1                                      Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                             Valencia / Пловдив                             Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                        Кристина 19/04/06
Ameliya                                           Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                              Benidorm / Варна                                    Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                      Ontenyente / Шумен                                Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                            Campello / Габрово                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                             Villena / Плевен                                        Мартин
Gery_Cherry                                 Benidorm / Пловдив
gery_to                                             Denia / Сливен                                           Димитър 24/07/06
lady laura                                        Valencia                                                         Даниел 
maripossa                                     Picassent / Кърджали                              Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                             Altea / Павликени                                      Ралица 21/09/07
Nena33                                         Valencia                                                         Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                            Valencia / Плевен                                      Никола 03/04/07     
Silveto                                           Villa Joyosa                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                       Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен
silrai                                             Torrevieja/                                                     Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02                                                                              
Silvimi                                          Valencia                                                        Давид 29/10/2005
Magla_ta                                     Valencia                                                        Maрия, Анастасия 14/11/2006
Mimi6669                                   Torrevieja




старите ни темички

# 1
  • Мнения: 1 818
Първа,първа..
Вес   
   bouquet
Добре дошла,ВалентинаHug
Мимии,много се радвам за вас... Hug
Тонита,аз правя еклерите така Hug

Целувам ви!

# 2
  • Мнения: 389
Здравейте отново!

Марица, така ми каза матроната, че ако не родя в работното време на анестезиолога, няма да има кой да ми сложи епидурал. Явно, че ако има спешен случай ще го викнат, но за нормално раждане не ( въпреки че си подписал, че искаш обезболяващото). Втрещих се  Shocked, не очаквах да стоят така нещата в тази държава, но... може би е в този град.  Да се надявам, че всичко ще мине ок, може пък да ми и трябва епидурал, може бебка да е послушна и да тръгне да излиза през деня, и в делничен ден  Grinning.Както и да е, няма да се шашкам от сега.

Тонита, благодаря, добре се чувствам за сега  Hug. Още не ми е тежко, но ми предстои да вляза в третия триместър:D. След две седмици влизам в 7-ми месец и килцата са ми +7 вече. Панталоните ми стават от преди, явно повечето са на коремчето  Flutter

Желая хубава вечер на всички!

# 3
  • Мнения: 1 461
Момичета от къде да си изтегля хубава испанска музика ?
Габи попадам из готварския и в гответе с мен на твои гозби, мойте поздравления
Вивиян и аз не очаквах да чета таква неща за испания, мислих си ,че всичко тук е идеялно. А сега осъзнавам ,че ако България беше добре икономически по нищо не отстъпва на Испания, особенно като сравня педиатрите и АГ лекарите. или пък когато видя бедния асортимент на бебешки пюрета в магазините. А така ми липсва българската млечна кухня .  Стимкам ти палци да се падне на смяна анестезиолога.  Peace

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 23:13 от kar4ita

# 4
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
момичета честита ни темичка, вес както винаги е невероятна
защо днес няма син тетас, кога ще го дават аз от кога съм се нагласила пред телевидението и то мач  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 350
Пу и аз да се запиша в новата темичка! Вес супер си е новата темичка, а пък и заглавието е право в целта, нали скоро ще е 1 март, та по този въпрос да ви питам момичета: Вие връзвате ли си мартенички на 1 март като сте в Испания?
ROZI24 всичко зависи от лекарите да видим какво ще кажат те, дали ще е същия ден или до 10 дни, както ми каза матроната. Хектор как е слуша ли те? Сигурно е голям сладур, като си играе.
ANETT това което знам за захранването и съм чела, а и други мами са ми го казвали е, че щом детето отхвърля дадена храна, да не настояваш всеки ден, а след няколко дни да опиташ да му даваш по една лъжичка от пюрето, ако пак го отхвърли отново след няколко дни, междувременно пробвай и с други каши и пюрета. Ако настояваш много и насила му даваш от това което искаш да започне да яде, има голяма вероятност да откажеш детето въобще от храната. Познавам една мама, на която детето и не иска да яде и тя насила всеки път я караше да яде, до такава степен детето се отврати от храната, че сега не иска изобщо да яде.
Mimiii честита ви нова квартира, цената на наема е супер наистина.  bouquet Мими нямам повече консултации при нея, от тук нататък в болницата ще ходя, там ме поемат само дано там са свестни.
lady laura   bouquet  Hug браво на малкия юнак.
valentinaxm добре дошла при нас! Защо до сега не си писала тук, форума си е супер полезен на всяка една от нас и винаги има място за още един, нали колкото сме повече толкова  по добре.. Hug
kar4ita благодаря ти. Как са малките буби слушкат ли те? То наистина много промени за тия години, никак не ти е лесно, но няма как живот....
gaby_s как е Додо справя се в училище нали?
Vivian* направо ти завиждам благородно де  Grinning за кг., и аз си мисля че ако не бях на тия комплексни витамини щях да напълнея по малко, а това че на бебче се слагат килцата какво по хубаво от това.
Е момичета аз отивам отново да спинкам, напоследък само това ми се прави. smile3524

# 6
  • Мнения: 1 271
Момичета, добър вечер, минавам само да се запиша и утре ще пиша повече.

Честити 5 месеца на Алекс.  Hug Много целувки от моите мацки  Heart Eyes

Хайде лека ви нощ, защото започна сезона на рожденните дни.  Wink

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

 Joy Oх, Габи, така съм се смяла с твоето човече... личи си, че си в добро настроение!  Hug

Анет, май наистина ще се захранвате с чорисото Laughing, какво го лъжеш малкия голям мъж с каши и пюрета Joy

Мимки, ние си връзваме на ръката, и тук и в Швейц., заглеждат ни доста Mr. Green

Мими, честито за новия дом, с много любов да го стягате и само щастие и усмивки да има в него  Hug

Валентина, добре дошла при нас, престраши се най-накрая да пишеш  Laughing Hug

Силрай, лека и спорна работа!  Hug Колкото пъти видя някоя красива торта, все за теб мисля Laughing


Аз днес реших да се поглезя, и бях на фризьор, постригаха ме, боядисаха ме - изсветлиха ме с един тон, и сега само притичвам до огледалото  Joy. Лошото ми е, че все като започнат разните му процедури, ми се доспива на стола, толкова ми е приятно Joy Joy hahaha и се налага да ми повтарят по 2 пъти какво да направя и накъде да се обърна Joy

# 8
  • Мнения: 767
Да се запиша и аз в новата тема
Добре дошла на Валентина, и ако има други мами дето само ни четат нека и те да пишат все пак клавиатурата не хапе
Анет и аз чаках Sin tetas, но ще трябва да почакаме до другата сряда
Мимки аз първата година си бях донесла от България мартеничка и си я носех,
не знам дали на автогарата във Валенсия прадават -утре ако е хубаво времето може да отидем до там с Дани

# 9
  • Мнения: 200
Да се отчета и аз в новата тема!

Привет на новите!!

Габи кафето от темата сигурно можем да го намерим в рецептите ти? Трябва да е нещо ново. Скоро ти разглеждах рецептите. В Неделя правих козунак за първи път....Добре се получи, ще има поправка тази събота. Голяма врътка са си тези козунаци.


защо днес няма син тетас, кога ще го дават аз от кога съм се нагласила пред телевидението и то мач  #Cussing out
тази вечер без Мигел Анхел Силвестре, голям симпатяга е
Мимки аз първата година си бях донесла от България мартеничка и си я носех,
не знам дали на автогарата във Валенсия прадават -утре ако е хубаво времето може да отидем до там с Дани

Хаиде отчети се ако има да си накупим. И аз това си мислех дали някои от българските магазини няма да има, че тук вече си знаят че на 1 се вързват мартеници.

Вес ами утре снимки.

Мими вече ще сте стпокоини с апартемента, честито
Бременлииките малко повече спокойствие и оптимизъм всичко ще е ок!!


Хайде лека и прегръдки на всички!!!!!!!

# 10
  • Мнения: 409
4естита нова теми4ка!Мими много се радвам за наема Hug,и аз имама познати сега се изместиха 6те пла6тата толкова сас аудата от Хунтата.Мимки малкия е много див милия днеска така го одариха с лулката краката ми се разпрепериха ,а такмо бях д него и ти4ам да го хвана.Ина4е е сладур приказва много,разбира вси4ко. silrai мила няма6 време от правенето на торти ,и с дветечпринцеси.Я кажи от каде взема6 пудра захар така и не намирам тук newsm78.Хаеде лека и целувки Hug

# 11
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368

Анет, май наистина ще се захранвате с чорисото Laughing, какво го лъжеш малкия голям мъж с каши и пюрета Joy

ми вес то май така излиза с моя малък голям мъж, като баща си ще бъде само месо признава и пие по 2 литра мляко,  ooooh! мъже, за сега съм решила да го оставя на мира и следващата седмица пак да опитам
мартинички аз всяка година си правя, но тази майка ми ме изненада и ми прати и сега чакам с нетърпение да ги сложа
ROZI24 много лошо така, дано му няма нищо на мъника
снощи останах като излъгано камилче, седя и си чакам син тетас и почва мач, мъжо умря да се хили и да ме майтапи  Crossing Arms
вес дай снимки да те видим с новата глава

# 12
  • Мнения: 3 098
4естито на порастналият Алекс!
Анетт и аз се бях нато4ила,но явно ма4а е по_важен.Защо ли не го дават пове4е дни в седмицата?

Асто,Вивиан,явно всяка болница работи по свой на4ин,аз до тоя извод стигам.Тук в нашия град наистина има доста разли4ия между тях.Има една дето вси4ки родилки я избягват заради консервативните методи,използвани там.

На Валентина добре дошла и не се притеснявай.

Вес,4естита ти промяна.

Кар4ита,по повод сравнението ти за България и Испания,знаеш ли,4е наскоро слушах едно много интересно предаване.По повод обедняването на нормалния 4овек в Испания.Проу4ването не е на правителствена организация,а е на нау4ен институт.Зна4и те са стигнали до заклю4енията,4е въпреки,4е страната е в най_голямата си икономи4еска стабилност в момента,нормалните хора обедняват.Като под обедняване имат предвид,4е не могат да изкарат месец до месец спокойно.А тези,които имали ремисия,т.е. някои месеци имат,а др.раз4итат на кредитни карти или заеми скоро ще обеднеят.И най_интересното_наредиха страната си(по ка4ество на живота на средният 4овек) с Гърция,Португалия и...новите страни 4ленки като България и Румъния.
Аз винаги,когато се е заформяла някоя тема с тази тематика по форумите съм казвала моето мнение,4е в България пари има.Проблема на нашата страна е съвсем другаде.
А колкото до идеализирането на"4ужбините",не бива.Навсякъде има и хубави и лоши страни на монетата,4овек трябва да е стегнат и да се бори.Не знам защо много хора имат нагласата,4е веднъж да излезнат някъде и цял свят им предлага радости на тепсия.То4но такива хора окапват много бързо там.

# 13
  • Мнения: 789
Много ви благодаря на всички за честитките  bouquet  bouquet  bouquet! Не е апартамент, втори етаж от къща е,но като се има предвид големият салон,3 стаи,кухня с всичко новичко...малък си е наемът,да.

Вес , честита прическа! И аз съм така ,като съм на фризьор,докато не почне сушенето-това ме разсънва Laughing.

Марипоса,ти къде отлетя за толкоз време Wink?

ВалентинаHug Добре дошла !

Карчита , за испанска музика - ето тук:www.topetorrent.com  .Голямо е разнообразието. Маичка успокои ли се от зъбките вече?

# 14
  • Мнения: 1 248
Gaby, и мен разсмя с това човече! Hug
Благодаря за рецептата, за semana santa ще си имам далечни гости,и съм им обещала еклери ooooh!- та докато не ги направя перфектни-само еклери ще ядем! Crazy

Vivian, тези килца звучат супер, като имаш предвид,че аз само със спирането на цигарите качих вече 3, за месец и половина!  ConfusedСигурно като бременна ще се търкалям,с този мой апетит. newsm78Ти си преполовила бременноста- ей сега ще изхвърчът и оставащите месеци, и точно за лятото ще имате хубаво време за разходки с бебка. HugДано имаш късмет с епидурала. Peace

Mimky, късмет с лекарите в болницата- дано са мили и да си разбират от работата.  bouquet

Вес, дай снимчица с новата прическа, не се скътавай Hug

Анет, не можеш ли да ги излъжеш нещо твоите шефове, да ти дадат още мялко време на половин работен ден? Thinking

Мимиии, стягате ли вече къщурката? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт