БЯЛ СПИСЪК-продукти,кото са ни помогнали да отслабнем.

  • 49 861
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 685
 PeaceИ след като си направихме черен списък и заформихме някакъв ориентировъчен резултат с анкетата,мисля че трябва да си помогнем,чрез бял такъв Laughing-защото момичета-идат пролет и лято  bouquet
Споделете сега кой от какво е доволен Wink-и ще пуснем анкетка за белия списък.първо да се разберем,че ще става дума само за препарати-билкови,химия....,а не за режими и диети-за тях си има достатъчно теми. Hug
Естествено половината продукти от бялата може да бъдат и тук,но всички сме наясно,че разни хора....на един помогнало едно на друг не-ще има спор и дискусия Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 685
 Crossing ArmsИ никой ли не иска да сподели опит и издаде своята тайна Whistling

# 2
  • Мнения: 4 344
хуск и калори 1000.

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
аз  в началото на март ще се пробвам с някой продукт ама още незнам кой ,събирам инфо ,ще пробвам и след месец ще пиша.

# 4
  • Мнения: 77
Зарсена от херба медика : Peace:свалих 14 кг. за 12месеца newsm44

# 5
  • Мнения: 22
Определено от всичките неща, които съм пила/а те не са малко/ ефект при мен има от Липозан.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Xeniсal-  е на това му се вика разхлабване - само да не Ви хване на неподходящо място , че и стискането на помага Mr. Green
но с него за 8 месеца свалих 9 килограма, бавно , но без поражения , стрии или целулит .

# 7
  • Мнения: 67
 И на мен Xenical-а много ми помогна. Заедно с ограничаване на сладкото, хляба и безлкохолни напитки и упражненията на Синди /15мин. всяка сутрин/, преди 10-на години свалих 18кг. за 4 месеца.
Освен това, този препарат ме отучи да хапвам мазничко.

# 8
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Зарсена от херба медика : Peace:свалих 14 кг. за 12месеца newsm44
здравей би ли ми дала някакъв линк или повече инфо за Зарсена.Благодаря ти

# 9
  • Мнения: 1 685
аз  в началото на март ще се пробвам с някой продукт ама още незнам кой ,събирам инфо ,ще пробвам и след месец ще пиша.

 PeaceСъветвам те първо да погледнеш в Черния списък Wink


Зарсена от херба медика : Peace:свалих 14 кг. за 12месеца newsm44

 ShockedТи се майтапиш!!! #Crazy

# 10
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
аз  в началото на март ще се пробвам с някой продукт ама още незнам кой ,събирам инфо ,ще пробвам и след месец ще пиша.

 PeaceСъветвам те първо да погледнеш в Черния списък Wink

                                                                                                                                                                                                                                                                                       Оффф ми погледнах го оше вчера ама ми се искаше и тук да прочета това онова Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 7 723
вита голд и хербалайф 8 кг
иначе съм пробвала почти всичко в аптеката на което пише слим

# 12
  • софия
  • Мнения: 379
чай за отслабване на билкооп! и аз пробвах наред, но това най-убива апетита. струва 1лв 20пак!

# 13
  • Мнения: 1 685
 PeaceЗнам го-"Билкана" се каза-и колко отслабна с него-за какъв период? Hug

# 14
  • софия
  • Мнения: 379
само с чай не става, малко фитнес и диета трябва. 18кг за 3мес.

Общи условия

Активация на акаунт