Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция

  • 34 130
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
Tsve te,права си живота наистна е кратък,сега като се върна назад във времето,виждам колко нещта съм пропуснала...все съм била в грижи за децата,а живота съвсем не е единствено в това,някои от вас може да ме упрекнат за тези думи,както ми каза Drize децата са на първо место,да така е и благодаря на Бог,че ми даде сили през всичките изпитания които имах,винаги децата да са били първото нещо за което мислих...но времето минава,ето те вече са големи и имат свой живот...а за невъзможната любов,какво да кажа...за сега само това,че да обичаш е най- прекрасното нещо Simple Smile та за това съм решила повече да не отлагам ходенето ми в Истанбул и да става каквото  е писано Simple Smile.... приятен ден   bouquet

# 286
  • Мнения: 1 243
Enna_nn  а така те искам Peace
Аз те подкрепям ,че децата са най-важното нещо в живота на един родител,но не и единственото!.Винаги съм казвала ,че за детето   не е важно майката да е постоянно покрай него и да го обгрижва,а когато е около него да е щастливa и спокойна за да  зареди своето слънчице с положителна енергия и да го "научи" да  e усмихнато и позитивно настроено същество.
Аз отнесох много критики ,че съм си поверила детето на детегледачка , а видите ли не работя.Майката трябвала да е non stop покрай бебето.... бла бла бла.Старала съм  се винаги когато съм с малчо да съм усмихната и лъчезарна,а не смазана от грижи,намусена и зла!Обожавам детето си  .грижа се за семейството си,но глезя и себе си!!!! Joy
Успех и късмет enna_nn

# 287
  • Мнения: 573
Здравейте, момичета!

Тук съм и ви чета, но напоследък ни е натоварена програмата и за писане не остава време. Нашете бранбазъче щъка неуморно от рано сутрин. Все намира къде да си прищипи ръката, много обича да яде хартия и обувки, да се рови в саксиите и чекмеджетата ... абе за каквото се сетите. Ако сте гледали Тас ще ме разберете за какво става въпрос!
Виждам, че сте се забавлявали на 8-ми.  Hug Надявам се да се видим за по кафе като идвам в Истанбул. Аз много обичам Ortakoy, а също пием чай, всеки път като идваме, в един парк до Topkapı. Размечтах се нещо, май.  Laughing

Вчера сутринта ходихме на интервю за прословутото гражданство. 2 часа ни мотаха с безумни въпроси.  Whistling Надявам се да ни е за последно.

drize , бюрокрацията навсякъде си е бюрокрация. Запасяваш се със здрави нерви и време. Важното е, че сте свършили работа.

snejana01, леко местене и да не вземеш да вдигаш тежки кашони!  5 килограма максимум.  Naughty

# 288
  • Мнения: 168
Моичетааа Grinning, ще ставам баба Peace Hug

# 289
  • Мнения: 58
Моичетааа Grinning, ще ставам баба Peace Hug

ЧЕСТИТО!!!  Hug

# 290
  • Мнения: 164
Моичетааа Grinning, ще ставам баба Peace Hug

А, честито!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Представям си какво вълнение е при вас тези дни! Още веднъж честито и наздраве!  Simple Smile

# 291
  • Мнения: 168
Mерс, Диляра, тя нби го каза тази вечер, аз ви го написах почти веднага! Или поне след като се опитах да успокоя благоверния.

# 292
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!

Виждам хубави новини тук  Hug хайде заповядайте да продължим в новата ни тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275470.new#new

П.С. Ако съм пропуснала някой в списъка нека да ме извини, не е умишлено. Ако има нещо неточно или пропуск в списъка...кажете ми момичета.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт