Онлайн далаверки!

  • 102 319
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 231
Не съм  особено доволна от Мегияс,всъщност от промоцийте които пускат са абсолютни боклуци,е то и за тези пари Sick

Отчая ме, сандалките са точно от промоциите Confused - тези от 14.50 с тигровата подметка...
Аз съм поръчвала от Мегиас и съм доволна. Ами то за тези пари (говоря за промоциите) не може да очаквате кой знае какво. Макар, че някой път има и хубави намалени модели.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 213
Поръчах си сандали и спортни обувки от Мегиас - много съм доволна
От Флирт пък бански - който е страхотен.
По-късно ще допълня с 1-2 линка  Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 5 790
Отчая ме, сандалките са точно от промоциите Confused - тези от 14.50 с тигровата подметка...

Сандалките с тигровата подметка си ги поръчах от електронния им магазин. Стоят страхотни, много ефектни и си отговарят на номера. Между другото, от доста време си купувам обувки предимно от Мегиас, и досега нито един от чифтовете не се е разпаднал или дал дефект. С две думи - много съм доволна от техните обувки.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 443
Поръчах от кокетна и на другия ден ми донесоха - две блузки си взех - страхотни са.Толкова меки, гладки материи...  Crazy За 30 лева са страхотни  Peace

Значи да пробвам Мегиас...че имам вече 3 чифта обувки отворени отпред, ама като гледам има доста евтинийки, защо да не си взема още едни зелени и едни жълти - да съм модрена  hahaha

# 21
  • sofia
  • Мнения: 4 296
http://www.kasidabg.com/
Тук има страхотни детски дрешки

# 22
# 23
  • Мнения: 24
nqkoi moje li da mi dade podrobni opisaniq kak se pazaruva ot online magazina la redoute i kakva e dostavkata do bg ? mersi predvaritelno Simple Smile

# 24
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Има цели 55 теми по въпроса

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 4 575
Отчая ме, сандалките са точно от промоциите Confused - тези от 14.50 с тигровата подметка...

Сандалките с тигровата подметка си ги поръчах от електронния им магазин. Стоят страхотни, много ефектни и си отговарят на номера. Между другото, от доста време си купувам обувки предимно от Мегиас, и досега нито един от чифтовете не се е разпаднал или дал дефект. С две думи - много съм доволна от техните обувки.
А отговарят ли си номерата?

# 27
  • Мнения: 5 790
Абсолютно си отговарят. И няма как да не си отговарят - долу има една таблица, на която е дадена дължината на стелката на кой номер отговаря.

# 28
Поръчах  си от  www.elegantna.net  страхотна туника  , много  съм  доволна
http://elegantna.net/product_info.php?products_id=257&osCsid … o83i8tlrkb89c9it0

# 29

Общи условия

Активация на акаунт