Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 525
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Момичета,а някои знае ли на Илиенци къде са магазинчетата с ишлемета?За детски дрешки питам,гап ,нехт,разни турски марки и тн
Една позната ми каза че имало такива но не можа да ме ориентира
Влизаш от главния вход.Вървиш само направо докато стигнеш края.
Завиваш в  вляво и мисля ,че третото магазинче е детско.
Същите имат и  в Мол Илиенци там разнообразието е по-голямо.
Томи,Нолита Покет,Келвин Клайн,Дизел,Зара,Риплей ,H&M,Кензо и др.
Евтино е.
Суичер на Келвин е 22лв Peace
Блузки на Армани по 14лв ,но са само до 2г и след 5г

# 61
# 62
 Никога не съм била на този прословут пазар, но вече имам желание и интерес да го посетя .След като цените са добри за
търговци[ цени на едро ]Имам малък магазин от две години. Интересувам се от бельо, бански ,плажни хавлий ,тениски-естественно
евтино. Бихте ли ме насочили към някого или към фирма?Благодаря Ви предварително!

# 63
  • София
  • Мнения: 847
хо-хо-хо, утре отплавам натам (ама щото съм си от Дград, де, не специално за пазара). Но трябва да падне метеоритен дъжд, за да не отида до пазара (потривам доволно ръце  Mr. Green), знам ги всички превъзходни магазинчета за детски дрешки и имам поръчки от познати майки за стабилно количество пижамки Дисни  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 189
dimab4 пиши ми на лични

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мъжа ми купува кожени якета от там.Турски са и многоооо издръжливи на цени от към 100лв.Незнам другаде как вървят но за мен си е евтино Simple Smile

# 66
  • Мнения: 743
Казвайте за детските магазинчета къде са, че в петък пътувам за Хасково и събота суптринта заминавам на пазар.

# 67
  • Мнения: 648
   Момичета, уикенда си бях в Димитровград и се възползвах отново от пазара Peace Не се чудете отивайте и си пазарете.

# 68
  • Мнения: 189
Казвайте за детските магазинчета къде са, че в петък пътувам за Хасково и събота суптринта заминавам на пазар.
по главната , отдясно на залата , на топтана има няколко местенца които си струват . Вземи си повечко пари че има доста интересни неща Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 888
И аз съм родом от Д-град и съм пазарувала и успешно и не толкова от неделния пазар (така му казвахме навремето,беше само в неделя Wink Има и доста прилични неща Peace
queenmabb мисля че се познаваме, Здравка съм (Бобко е голям сладур, а каката представям си колко е пораснала),с вашата леля се виждахме наскоро Heart Eyes
Ама ме заинтригува с тез пижамки, ако можеш сподели къде са на ЛС и поздрави Hug

# 70
  • Мнения: 97
Здравеите , аз преди седмица  бях там на пазар , но неможах да и намеря бельо за малката ,та се чудех дали някоя мама може да ми прати от там. Praynig

# 71
  • Мнения: 189
Здравеите , аз преди седмица  бях там на пазар , но неможах да и намеря бельо за малката ,та се чудех дали някоя мама може да ми прати от там. Praynig

какво бельо искаш точно ?на колко годинки е и имаш ли предпочитания ?

# 72
  • София
  • Мнения: 847
И аз съм родом от Д-град и съм пазарувала и успешно и не толкова от неделния пазар (така му казвахме навремето,беше само в неделя Wink Има и доста прилични неща Peace
queenmabb мисля че се познаваме, Здравка съм (Бобко е голям сладур, а каката представям си колко е пораснала),с вашата леля се виждахме наскоро Heart Eyes
Ама ме заинтригува с тез пижамки, ако можеш сподели къде са на ЛС и поздрави Hug


хехе, каква среща! Много се радвам, разкошна принцеса имаш! Ще ти пиша  Hug

# 73
  • Мнения: 97
Здравеите , аз преди седмица  бях там на пазар , но неможах да и намеря бельо за малката ,та се чудех дали някоя мама може да ми прати от там. Praynig

какво бельо искаш точно ?на колко годинки е и имаш ли предпочитания ?                                                                                        Ами здравеи , виждам че искаш да ми помогнеш значи детето ми е на 2,2 мес. значи размер 98 или 102 имаше една  марка беьо за деца тук е 10лв. мисля че беше румънска много хубаво трико но не мога да се сетя как се казваше но ще го видя и ще ти пиша.

# 74
  • Мнения: 189
ок провери и ми напиши как се казва аз лично си пазарувам на БРАТЯ ГЬОКОВИ но ще ти потърся това което искаш

Общи условия

Активация на акаунт