Арабски или не-добре дошли са вси4ки на кафе-54 тема!

  • 26 368
  • 289
  •   1
Отговори
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добре дошли при арабските мами и приятели! Hug Peaceнека отворим портите на шейхския дворец за вси4ки! заповядайте на арабската трапеза, пийнете и вкусете от вси4ко, после да се поизлегнем за сладка приказка на меките възглавни4ки и моля, нека някой да разкаже своята история!
                  http://arabia.start.bg/

 

                               
                                                                          Кои сме ние:

                                                                            AniSim-BG                                                                     
                                                                                      Amal-Siria
                                                                                Bonbonela-BG
                                                                                     DanielaMakaui-Italy
                                                                                DesertPrincess-BG
                                                                                      Другарче-BG
                                                                                DUA-Lebanon,BG
                                                                                      dtti-Siria
                                                                                Jasmin-Siria
                                                                                        Hariette-UK
                                                                                Iman-BG,Dubai
                                                                                        ЛиУбс-UAE
                                                                                Марси-Тунис
                                                                                        Mariabutti-UAE
                                                                                Mln-UAE
                                                                                         Муцка-Marocco
                                                                                Muhsina-UK
                                                                                          Nafissima-BG,Afganistan
                                                                                Snowflake-BG
                                                                                          Svear-Morocco
                                                                                Tahmine-BG
                                                                                           TarikMom-Kanada
                                                                                Um_Sami-BG
                                                                                           Water Lily-UAE
                                                                                еvadam-(bg)
                                                                        От скоро с нас са:
                                                                                         Iska-BG
                                                                              Mama*Mia-BG,Lebanon
                                                                                          Magda mm3-BG
                                                                               svetla-O.A.E.
                                                                                          bliznacite2004-BG
                                                                                Angel Smile-BG
                                                                                           Princesa bg-BG
                                                                                Nadia Jasem-BG   
                                                                                сексимоми4е-( бг)
                                                                                рали7-(бг)
                                                                                мамамария - БГ
                                                                                       

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 19:29 от marsy

# 1
  • Мнения: 468
Пу първа. Браво Марсич.   bouquet

# 2
  • Мнения: 800
amal, изпревари ме лисица такава Joy

ето и двореца:http://farm1.static.flickr.com/184/397285831_76666a4f50.jpg

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 10:58 от tahmine

# 3
  • Мнения: 216
абе как се заплюхте толкова бързо newsm78Другия път ще ви спра нета та и аз да се пльосна най-отпред Joy
пфу,язък
амал-и от-лисичка е по-хитра-става за служба под прикритие.
ето и от мен един дворец,нужни са лодки,но ще ви ги доставим

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 11:16 от DUA

# 4
  • Мнения: 305
ДОБРО УТРО на всички,ние отиваме в Ст.Загора на преглед контролен пак за крачето на Миа.молете се за нас Praynig

# 5
  • Мнения: 112
добро утро или ден,които както си пожелае
МамаМиа стискам палци всичко да е наред,е то ще бъде де,сигурна съм.
КЪСМЕТ и ще чакам да кажеш че всичко е наред и ще се оправи.

# 6
  • Мнения: 216
Лиле-нещо те няма-добре ли си.
Бонбонела-добре,че се подписа,че да се сетим-ма не минаха ли тия изпити.

Амал-вчера ти отговорих на съобщението-не го ли получи. #CrazyА къде е сирийското у-ще,доволна ли си-разкажи,в сой клас е детето newsm78

Кате-какво работиш,че все се жалваш,че те скапват-пък после и в къщи работа TiredАма вие в Ст.град ли сте-че такива колоритни комшии само там се срещат.А твоя човек какво учи и кога ще завърши newsm78-те май сем.му си мислят,че сте нещо временно-я пресечи тези мисли,като увековечиш връзката ви Joy

Марси-браво за темата-пък и заглавието и началното слово си го бива-айде да се редуваме в пускането на теми-така който иска ще бродира Mr. Green по свой вкус заглавията-ама съм невъзпитана Twisted Evil Joy
Днес ти си домакинята-дето ни отвори портите и гощавка ни спретна на възглавнички ни настани-разкошотия  bouquet

Мама мия дано сте добре с кайсийката Praynig-ншаала хейр


# 7
  • Мнения: 100
Мама Миа, късмет и дано всичко е наред! Стискам палци!!  Praynig
Като гледам вкусотиите на Марси... направо нямам търпение вече да заминавам... Па то наред с тия вкусотии и друга ме чака там, но...  Embarassed   Hug  Хубав ден на всички!!   Heart Eyes

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет!нямах време за 5 мин толкова, но трябва да се сложат и линковете към старите!не знам лилито какво ще каже, но минахме лимита със страниците, викам да спасим положението! ако искате снимки да сложа дайте, спомних си на бързо как става! хахаха Crazy Laughing
успешен ден! мама миа, айде рабби ма3к! Peace

# 9
  • Мнения: 468
Дуа, нищо не съм получила?  newsm78 Някой да не ме е саботирал? Училището е в Младост. Ами близо ни е, много даже, и съм доволна защото детето научи арабски перфектно, преди да го запишем не знаеше и една дума. В 3-ти клас сме. Само дето хич ни мога да му помагам...И естествено хубавото е, че малко или много е изолиран от цялата помия, която се шири сред бг училищата.

Кате,
какъв е тоя дворец? За комисариата - нали казах, че да се разправяш с институции е ужас, ама тъй като ти работиш в комисариата - при вас не е така.  Mr. Green

Бонбонела, беше ни позабравила доста време.

А другарчето и то.

Мама Мия, стискаме палци. Важното е, че са взети мерки, значи сладурката ще се оправи.   bouquet

# 10
  • Мнения: 800
Дуа, иншалла трябва да завърши есента Praynig Тия компютри хич не са му по сърце. Той си е искал за аптекар да учи, обаче техните не му дали, 2ма вуйчовци имат аптеки в Сирия и един в Полша, та трябвало нещо по-модерно да учи Confused  Той като младеж е помагал на вуйчовците си и много ги разбира тия лекарства и му е интересно. Казвах му да се запише да учи каквото иска, но не му стигна куража Sad
Хубаво е в Студентски, най-добрия вариант за момента Laughing не плащаш парно, не плашщаш ток и вода , всичко се вмества в рамките на 150лв на месец:) Тесничко е верно, но си ремонтирахме и е чистичко Simple Smile


Амал, не съм в комисариата Simple Smile те преди години са ни били нещо като надзорници, сега само от време на време се появяват. Абе където и да работиш все е ужас. Толкова ги мразя тия 'спешни" задачки "от днес за вчера" Sick

# 11
  • Мнения: 216
Кате-при така създалата се ситуация ще убеждавам моя да се местим там Joyче и нашето жилище е малко,но за сметка на това ела да видиш сметките за парна #Crazy-само първо да приемат някой от нас някъде-че отдавна е било hahaha

Амал-ма що така не си получила нищо newsm78
Мами къде сте newsm78
приятен ден

# 12
# 13
  • Мнения: 177
   Здравейте и от мен,много сте бързи с новата тема.Докато се почудя да пиша ли в старата и хоп.Браво Марси хубаво си я спретнала.Мама Миа,много късмет и дано всичко е наред с малката.Амал,и аз напоследък чувам добри отзиви за сирийското.До колкото знам има нов собственик и нещата се подобрили значително.Много наши познати си преместиха децата там и в палестинското.tahmine,не ти зная името и ще ме извиниш,че така се обръщаме за едни и същи хора говорим.Ех този студентски град много гости,много приятели но на всеки който е живял там остават незабравими спомени тези времена.На всички останали поздрави от мен и Яси.Днес понапече и тръгваме на разходка,а той само ме дърпа,че няма търпение.

# 14
  • Мнения: 610
Привет и от мен Hug Марси браво за новата тема  bouquet Много бързо сготви кускуса Simple Smile нали си майсторка Party DUA  мерси за кафенцата Simple Smile много хубав дворец.Добре дошла Rali   bouquet  Деси много сладка снимка на Даянка Heart Eyes Bonbonela успех с шофьорската книжка Peace  Мама Миа  Praynig всичко да е наред с малката.

Общи условия

Активация на акаунт