Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!

  • 23 703
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
  Нова тема,момичета! Hug
С пожелание за успешна учебна година
     2007г.-2008г.  bouquet

   Архива също е важен!
Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни
Първолачето на мама, втора седмица подхвана!
Мили мънички ръчички нижат с букви огърлички.
Буквички и цифри смело пишат вече малките ръчички
Плюс и минус, А, Б, В, учи нашето дете
Първолаче смело крачи напред към трудните задачи
Дядо Коледа очаква пак, нищо че е първолак
Първолачето езици учи, в ЕС трябва да сполучи
Празникът на буквите отмина, свършва скоро първата година
Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

Начало на втората учебна година:
Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!
Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука! 2
Хич не е проблем за нас този Втори клас!Голям проблем за нас e т … и 1Второкласници2
"Второкласници"3

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 22:14 от ptica

# 1
  • Мнения: 1 030
Кръстница Камъче! Hug
Събирам заглавия за други теми. Peace
Дороти,мерси за идеята ще се възползвам!  bouquet

# 2
  • Мнения: 11 607
Първа!  bouquet

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
да ви успокоя за таблицата за умножение.
Нали имам и ученичка в трети клас, та ми е прясно още какво правиха миналата година. Ще има да я дъвчат тази таблица до края на учебната година, така че ще я научат, няма страшно.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 724
С таблицата ние сме до средата.
Мама Цоцоланка е права за натоварването, някак стана нормално децата да учат по 8 часа. Дани излиза в 7,20 и се прибира в 17,20- това  е доста повече от работен ден. В интерес на истаната, без занималнята ние не можем да се справим - имаме частен бизнес, не голям, но затова пък натоварен Mr. Green, и миналата година не успявах да проверявам всичко след занималнята, сега е пак така, само, че освен, че работя по 4 часа, сме и с бебе...
Единствената ми надежда е, че  училището ни е до гора , и поне двапъти дневно ритат футбол...
Мечтая си за семейна организация, в която двамата плуваме след училище, но докато малката е на кърма, това е в графа "средносрочни планове" .Иначе смятам, че спорт и игри на открито са добър фактор срешу детския стрес.(
За колелата- браво на училището ви. Дани го отгледах в квартал до София, цели 4 лета не слизаше от колелото, но сега сме в града и колелото остава само за уикенда.

# 6
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето ме и мен.

# 7
  • Мнения: 1 671
Добро утро  Hug

# 8
  • Мнения: 24 467
Добрутро! Weary много ми се спи тази сутрин, но се записвам, че ще забравя после. И на вън времето е едно такова- задрямало.

# 9
  • Мнения: 4 447
Добро утро и от мен!
В новата тем асамо добри новини да имаме!

Таблицата за умножение почнахме да учим самостоятелно, в къщи. Зациклихме на х4, и х7 (с 8 и 9 не сме стигнали) Много го мързи. Добре, че почнахме по-отрано, че до края на годината да сме я научили.

Паднаха му 2 зъба едновтеменно. Прилича на вампир.

Лек ден!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 148
Добро утро или Добър ден и от мен!
Зависи кой кога е изгрял.
Аз съм от късните слънца.
Чакам с нетърпение уйкенда, че ние сме вече на деление с 2,5 и 10. За капак му казала, че днес ще го изпитва по математика. Човекът обаче е цялото спокойствие на света- вече час и половина "закусва" пред телевизора.
Да ви дарява господ с ЖЕЛЕЗНИ нерви.

# 11
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
   . За капак му казала, че днес ще го изпитва по математика. Човекът обаче е цялото спокойствие на света- вече час и половина "закусва" пред телевизора.
Да ви дарява господ с ЖЕЛЕЗНИ нерви.

Сладур, само така и родителите трябва да взимаме пример.

# 12
  • Мнения: 302
Ей момичета, късно лягате, рано ставате - и аз последна в темата Laughing
Май ние сме най-назад с таблицата. В момента са взели с 2 и с 5. Доста се увеличи натоварването им по английски, за което аз съм доволна. За съжаление има дни, в които след училище децата са наистина изморени и затова гледам да им осигуряваме максимално разтоварване - събота и неделя - на ски, през седмицата - на плуване и балет. Доволни са и спортуването им се отразява определено успокояващо, в сряда и четвъртък, когато нямат занимания до вечерта обикновено са успяли да се скарат поне 10 пъти, а докато си легнат  - още 10 Twisted Evil Явно ще трябва да измисля нещо и за сряда и четвъртък /обаче бабата и таткото, които водят момичетата насам-натам ще ме разстрелят вече/.

# 13
  • Мнения: 1 163
Eто ме и мен.Днес са правили 3 теста по български.

# 14
  • Мнения: 1 030
Много бе,три теста в един час ли! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт