Вратата на пералнята след пране-отворена?!

  • 6 258
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 682
Здравейте! Интересува ме дали след пране оставяте вратата на пералнята отворена, за да изсъхне барабана и да не мухляса. Така ме убеждават, че трябва да правя. Няма ли опасност да увисне? Вие какво правите? Благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 13 512
Винаги отворена, но не за да  съхне барабана, а защото не ми идва на ум да я затворя. Нищо не им е ставало на пералните ми досега.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Оставям я отворена, не знам защо, ясно ми е, че няма да изсъхне напълно. 9 години вече, още не е виснала вратичката.

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Според Шани, която е спец в тази област, вратата трябва да се оставя отворена. Гледам да го правя.

# 4
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Винаги отворена, но не за да  съхне барабана, а защото не ми идва на ум да я затворя. Нищо не им е ставало на пералните ми досега.
И аз така правя,вадя си прането и просто не ми идва на ум да я затворя.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Отворена я оставям, точно за да съхне. И чекмеджето не затварям плътно. Няма да увисне вратата, не се тревожи Peace

# 6
  • Мнения: 4 111
Оставям я отворена. Когато се сетя и чекмеджето отварям.

# 7
  • Мнения: 14 486
и аз оставям отворена, пише го и в упътването на моята.

# 8
  • Smallville
  • Мнения: 994
и аз оставям отворена, пише го и в упътването на моята.
И в моето така пише,но даже и да не пишеше пак си мисля,че е логично да бъде оставена да изсъхне,иначе влагата ще я скапе отвътре,а за увисването не мисля,че е толкова тежка за да се притесняваш от това Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Оставям и вратичката, и чекмеджето отворени за 1-2 часа. Ако пералнята ми не беше вградена и не се налагаше да затварям врата на шкаф отпред, щях и за постоянно да ги държа отворени.

# 10
  • Мнения: 2 309
Непрекъснато ги държа отворени -  капака и чекмеджето за праха. Един път само я оставих затворена и вътре смърдеше отвратително.

# 11
  • Мнения: 3 216
Отворена,обаче за чекмеджето не сьм се замисляла Embarassed Вече и него ще оставям отворено.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 043
И у нас вратата седи отворена по същите причини, обаче за чекмеджето не се бях сещала...

# 13
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Оставям я отворена.Моята е с горно зареждане, така че и чекмеджето е  винаги отворено.

# 14
  • Мнения: 126
Отворена я оставям,но не с някаква цел,просто не се сещам да я затворя.

Общи условия

Активация на акаунт