Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 2

  • 46 271
  • 410
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 640
Тема за идеи за боядисване, обзавеждане и декориране на дома, съобразени със съвременните тенденции или просто добри идеи, които ще ни помогнат да направим домовете си красиви и уютни и които да са достъпни за "обикновения" човек.

Това е нашата първа темичка: Тема 1

И да сложа подобаващо начало на новата  Wink:







# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Тази тема ми стана любима! Записвам се за продължението.

# 2
  • Мнения: 434
Sun,поздравления за прекрасната и полезна тема.  bouquet
Прочетох я и намерих чудесни идеи.
Ще следя с интерес!


# 3
  • Мнения: 3 216
Сън лед ти хубави предолжения дай нещо кухненско?

# 4
  • Мнения: 3 640
КремиHug подскажи ми стил, големина?

# 5
  • Мнения: 3 216
Колко се може по-мальк размер. А за стил newsm78 МАй нямам някакви точно определение желания,но много дьржа на уют и дьрво. Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 640
ОК. Започвам с нещо, което е доста разчупено и изглежда много функционално. За по-голямо помещение е, но могат да се "откраднат" идеи, които да се пригодят към по-малка кухня. И е с фурнир в естествения цвят на дървото.  Wink





# 7
  • Мнения: 3 640
Ето още едно предложение в естествен цвят за помещение с много чупки и колони:

# 8
  • Мнения: 3 640
Ето и едно мъничко във венге, но би му стоял добре и всеки по-тъмен цвят дърво, а и защо само тъмен  Simple Smile:

# 9
  • Мнения: 587
Супер кухни, но мен ме вълнуват дневните, тъй като имам т.н. дневен тракт, кухня, трапезария и дневна. В кухнята и трапезарията всичко е от масивен парен дъб, паркет и малка част бели шкафчета. В частта отделена за хол има Тв на стъклена маса, бяла библиотека. Стените са в " шампанско или праскова" Дайте идея за жвят на мека мебел . Напоследък много почна да ми харесва керемидения  и млечно зеления цвят. Но се колебая...........

# 10
  • Мнения: 3 640
shiva58, на така описания от теб интериор отиват практически почти всички цветове. Вече е въпрос на вкус на какво би се спряла ти.  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 891
Мисля моята кухня да е в класическия стил, който е показала Сън в последната снимка, но най-вероятно по-светло, защото боксът ми е тъмен. От снимките на кухни в темата на Дидка, мисля, че на Дивиана беше такава. Само се чудя, къде да я направя.

# 12
  • Мнения: 3 640
Ето нещо по-модернистично за малко помещение:

# 13
  • Мнения: 3 640
И едно много стилно в бял лак:

# 14
  • Мнения: 3 216
Сън-златна си  love001

Общи условия

Активация на акаунт