Наелектризиране на дрехите

  • 18 836
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
Как се справятe с наелектризирането на дрехите? До колкото знам се слaга омекотител в прането, но аз не използвам. Мога ли да го заместя с някакъв натурален продукт- сода бикарбонат например?!

Офф топик: към модераторите: защо не мога да използвам усмивките в ляво?

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 00:41 от killah

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Офф: Когато се използва полето "Бърз отговор" емотиконите са недостъпни.
Използвайте бутона "отговори" или преди публикуване: "Предварителен преглед", за да имате достъп до тях. 

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Омекотителят не е единствения антистатичен препарат. Има и специализирани такива.
Но не те съветвам да слагаш сода бикарбонат в прането и в пералнята си, защото в скоро време ще се наложи да си купуваш нова пералня.

# 3
хехер за содата ми се струва, че някъде бях чела, че е заместител на омекотителя, но явно съм се объркала
Кое тогава е естествения заместител на омекотителя?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 511
ТОВА ще ви помогне с въпросите,които имате.
Аз лично си предпочитам омекотителя и се радвам,че никой от семейството ми засега няма алергия.

# 5
  • Мнения: 8 999
Аз използвам винаги омекотител и нямам проблеми с наелектризирането, но май от по-голямо значение са материите на дрехите - при мен преобладава памук.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мразя намирисани дрехи от разните омекотители и други глупости ... преди ползваше някакъв препарат против наелектризиране, но ефекта беше минимален.

# 7
  • Catalunya
  • Мнения: 19
ами аз ползвам спрей антистатик

# 8
  • Мнения: 3 322
Аз също ползвам спрей, ама не помня откъде го купих...

# 9
  • Мнения: 902
Няма ли някакъв естесвен продукт?

# 10
  • София
  • Мнения: 6 302
peppp, кажи моля те, от къде го купуваш този спрей. Аз преди години съм ползвала, но сега не знам къде да го търся.

Общи условия

Активация на акаунт