Искам крава в хола

  • 7 872
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 824
Здравейте,момичета!Имам питане.Холът ми е обзаведен в бяло и венге,към него има и кухненски бокс.Кухнята е червена.Имам голямо желание да си сложа килим от кравешка кожа.Дълго време не можах да намеря на приемлива цена,но сега ми обещаха кожа,но необработена.Първото ми питане е някой знае ли къде може да бъде препарирана тази кожа?Ако вече сте ползвали кожа на животно за килим, споделете плюсовете и минусите.

# 1
  • Мнения: 3 640
На Метро периодично зареждат с такива "килими" - и цели кожи, и от парчета. И цените са приемливи, според мен.  Peace

# 2
  • Мнения: 6 039
метро е единственото място, кудето съм виждала евтини кожени килими - около 250-350лева
за качеството им - идея си нямам


а заглавието не темата ти е жестоко Joy

# 3
  • Мнения: 824
Отдавна не съм ходила в метро,но ши скокна да ги видя.Malenna ,ти като експерт в това отношение,мислиш ли че ще е добре с кравешки килим или ще се получи кичозно?
Идеята за заглавието е на моя приятелка Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 209
доста животни имаше в домко-люлин. не бяха особено скъпи, макар 4е то4на цена не помня. само в нюансите на милка не видях, а аз такава крава искам, ако може и продукция да дава.

# 5
  • Мнения: 6 039
Отдавна не съм ходила в метро,но ши скокна да ги видя.Malenna ,ти като експерт в това отношение,мислиш ли че ще е добре с кравешки килим или ще се получи кичозно?
Идеята за заглавието е на моя приятелка Embarassed

Simple SmileSimple SmileSimple Smile
под кравешки, ако имаш предвид кожен килим - няма да е кичозно ако е в естествена шарка-
това си е почти класика,
виж, има телешки килими в цикламено, лилаво и всякакви цветове, които за мен са като да си боядисаш пудела  или бoлонката

# 6
  • Мнения: 1 209
ооо аз и лилава приемам- само да дава мляко с шоколад.

всъщност оба4е, за мен рискът подобен килим да превърне един приятен интериор в ки4 е доста голям. някак си ми се връзва с каубойски дизайн. но все пак аз съм по-консервативна, тъй 4е авторката да не се съобразява с моето мнение. само споделих къде съм видяла.

# 7
  • Мнения: 824
Сега не мога да кача снимки,за съжаление.Ще се поровя из нета и ако има нещо подобно на моя интериор ще ви покажа.Аз хич не правя такива асоциации с "каубойски дизайн"А вие? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 1 890
доста животни имаше в домко-люлин. не бяха особено скъпи, макар 4е то4на цена не помня. само в нюансите на милка не видях, а аз такава крава искам, ако може и продукция да дава.
  Точно там гледах и аз, бяха от цяло парче, към 1000 лв, но доста голям. Аз много ги харесвам. Simple Smile

# 9
в carpet house също има и са много хубави

# 10
  • Мнения: 1 312
Искаш крава в хола?
Покани си пЛетящата да кълчи куки на по кафенце Hug

# 11
  • Мнения: 4 380
Нищо му няма на заглавието. Бях учудена на такава информираност относно модни тенденции. Напоследък образът на крава е много модерен. Картини с крави, статуетки -крави...Кравите са супер-модерни. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 4 039
Мисля, че е на мода но на мен ми се струва ужасно. Crossing Arms Като да си сложиш препарирани животни или рога от елен например. Не,че послeдните са актуални,  но моите асоциации са подобни-леко creepy.

# 13
  • Мнения: 178
Защо не провериш дали има подобни шарки на килим от изкуствена кожа. Струва ми се малко вулгарно да се разхождаш по кожата на бедното убито животно. Ако един ден в къщата ти пък влезе чужденец, бъди сигурна, че ще бъде потресен. Аз малко си падам природолюбителка де, можеш и да не се съобразяваш с мнението ми, но аз така мисля.

# 14
  • Мнения: 4 380
Защо не провериш дали има подобни шарки на килим от изкуствена кожа. Струва ми се малко вулгарно да се разхождаш по кожата на бедното убито животно. Ако един ден в къщата ти пък влезе чужденец, бъди сигурна, че ще бъде потресен. Аз малко си падам природолюбителка де, можеш и да не се съобразяваш с мнението ми, но аз така мисля.

Дали случайно тази природолюбителка не си хапва пържолки от същите тези кравички? Laughing Не виждам причина който и да е чужденец да остава потресен от каквото и да било.
Между другото, като модна тенденция говорех не за кравешка кожа, а за изображения на крава по принцип.

Би било чудно aunt Ogg ако възприемаше модната тенденция. Не съм забелязвала масовия българин да възприема бързо модата в интериорния дизайн, по-скоро обратното.

# 15
  • Мнения: 757
да и аз гледах този в домко,много ми харесва,според мен си вземи обработен не после да ти мирише на крави Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 4 039
Xenia, всички тук знаем, че си много заядлива и не чак толкова много умна. Стига спами темата-кой , какво и кога яде не е много интересно. Момичето питаше за килим от кравешка кожа, не за кравите по принцип. А тези килими не са нова тенденция със сигурност и е трудно да се нарекат "модна тенденция". Те никога няма да бъдат възприети масово не само в БГ , а навсякъде по света. Не казвам, че изглежда зле, а че не ми харесва. Някакъв проблем?

# 17
  • Мнения: 8 999
Задължително си вземи обработена кожа, при това възможно най-скъпата. Ако е калпаво обработена и ще мирише, и ще се скубе. Много е важно как е стабилизирана естествената кожа, защото иначе повече ще се ядосваш, отколкото радваш на придобивката си.

# 18
  • Мнения: 824
Аз питах за необработена кожа,защото съм намерила такава почти без пари.И се надявах да мина по тънката лайсна EmbarassedНо не знам колко качествено ще ми я препарират.А и не знам къде да я занеса за такава процедура newsm78.И дали после наистина ще мирише?Или пък ако почне да ми събира някакви насекоми?Няма ли да се включи някой,който има такава кожа?При всички положения ще разуча въпроса подробно,преди да трансформирам хола във вонящ краварник.

# 19
  • Мнения: 824
]

Simple SmileSimple SmileSimple Smile
под кравешки, ако имаш предвид кожен килим - няма да е кичозно ако е в естествена шарка-
това си е почти класика,
виж, има телешки килими в цикламено, лилаво и всякакви цветове, които за мен са като да си боядисаш пудела  или бoлонката


Е да,естествена я искам шарката.

# 20
  • Мнения: 178
Защо не провериш дали има подобни шарки на килим от изкуствена кожа. Струва ми се малко вулгарно да се разхождаш по кожата на бедното убито животно. Ако един ден в къщата ти пък влезе чужденец, бъди сигурна, че ще бъде потресен. Аз малко си падам природолюбителка де, можеш и да не се съобразяваш с мнението ми, но аз така мисля.

Дали случайно тази природолюбителка не си хапва пържолки от същите тези кравички? Laughing Не виждам причина който и да е чужденец да остава потресен от каквото и да било.
Между другото, като модна тенденция говорех не за кравешка кожа, а за изображения на крава по принцип.

Я не ми скачай, ако обичаш. Имам право да си кажа мнението, както и ти твоето. Ако имаш нещо лично против моите възгледи, моля пиши ми на "лични", а не пълни темата със заядливи и тъпи коментари.

Би било чудно aunt Ogg ако възприемаше модната тенденция. Не съм забелязвала масовия българин да възприема бързо модата в интериорния дизайн, по-скоро обратното.



Я не се заяждай, ако обичаш. Ако имаш нещо лично против моите убеждения, моля пиши ми на "лични", а не пълни темата със заяждания и простотии.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 13:45 от desiat

Общи условия

Активация на акаунт