Някой да е ползвал тази "сушилня"?

  • 3 930
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 414
 http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&srcint=tvp&pid=23517
Знам че не са качествени нещата от тези тв реклами,но все пак да попитам има ли някой това чудо?Доволен ли е?
бих си купила нормална,но нямам място за нея

# 1
  • Мнения: 1 043
аз много се мислих и за тази сушилня , но засега се въздържам и ще следя темата  Peace
иначе имам пералня със сушилня на делонги и ми върши добра работа , но ми свива прането малко и някой неща немога да суша в нея.
нямам каде да простирам въобще - а и мразя опънати простири на терасата

# 2
  • Мнения: 11 818
И аз ще следя темата за коментари, че майка ми иска да си я купи, но аз я разубеждавам, защото съм предубедена кум този тип продукти! Но може би не съм права!?

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Честно казано, и аз умувах дали да пускам такава тема. Ако върши работа, ще е перфектно-евтина и компактна, а и едва ли харчи ток, колкото другите сушилни.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
Питах http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241263.msg5579525#msg5579525 и вижте какво ми отговориха. Моя колежка, обаче си я поръча и казва, че върши работа. Е, не за един час, но за около два часа суши дънки и по-дебели дрешки. Малко шумничка била.

# 5
  • Мнения: 3 376
А колко дрехи се събират горе-долу вътре?

Откога я дебна тая сушилня,че и тема пуснах преди време,ама никой от форума не се е излъгал да си я купи още  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 15
Здравейте сладки домакини и Весела коледа
Кажете тази пералня ще се хареса ли на жена ми: http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=2230&keywords=WA62121
че трябва да действам сравнително бързо  Grinning
По натам ще взимаме и сушилня отделно и пак ще ви досадя  Laughing

# 7
  • Мнения: X
Според мен става-даже звучи доста добре....ама що не питаш жена ти дали я харесва...Аз предпочитам като ме изненадват с големите неща да ме итата какво искам като параметри поне/пък и например аз си имам мои си критерии-например да има функция против намачкване,допълнително изплакване и т.н....а и за размера,че я вкарваме в ниша и няма да влезе ако е по-широка .....ей,такива неща/

# 8
  • Мнения: 156
За сушилнята знам от приятелка  че е голяма глупост.Тя си я взе и ще я връща.

# 9
  • Мнения: 678
Моята пералня е със сушилня и не бих казала че намачква допълнително дрехите.разбира се не я препълвам.Дънки и по дебели неща(памучни) суши за около 30-40 мин.
Тази ми изглежда някаси,как да кажа не благонадеждна.

# 10
  • Мнения: 521
Аз имам отделно пералня и сушилня и като знам колко време суши не ми се вярва тази да изсушу дрехи за 1 час, на мен никак не ми се вярва на тези прехвалени по рекламите продукти, и наистина къде отива парата не видях да има кондензационна касета , а може би просто е вълшебна и парата изчезва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
аз не бих си купила такова нещо

# 11
# 12
  • Мнения: 930
имам ренде от телешопа и не съм доволна, не бих купила нищо повече от тях

# 13
  • Мнения: 377
Аз имам отделно пералня и сушилня и като знам колко време суши не ми се вярва тази да изсушу дрехи за 1 час, на мен никак не ми се вярва на тези прехвалени по рекламите продукти, и наистина къде отива парата не видях да има кондензационна касета , а може би просто е вълшебна и парата изчезва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
аз не бих си купила такова нещо

Подкрепям! И моите са отделно и не бих си купила такава сушилня. Може би суши по четири-пет часа. Не знам.

# 14
Добре де, поне четете като си раздавате линкове... Къде отивала парата. Ми то си пише ясно и точно:

Цитат
Елементи на Еър-о-драй:

    * Външно найлоново тяло
    * Ръкав за подаване на въздух
    * Лента за фиксиране на ръкава за подаване на въздух
    * Въздушен изход
    * Чанта за съхранение и пренасяне
    * Закачалки с щипки
Иначе за колко време суши - не зависи ли това от това колко са мокри дрехите вътре!? Все пак това не е барабанна сушилня, като обикновените дето размяткат дрехите и ги изцеждат (а с това и намачкват), а само висят и се продухват нещата вътре.

Общи условия

Активация на акаунт