Ясла на ул. Дунав и Врабча

  • 3 601
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 546
А нещо за Детска ясла (ъъъъ забравих номера Embarassed ), която е на Дунав и Врабча (в центъра, до Дондуков и Левски), че след една седмица  с бодра стъпка тръгваме  261uu

# 1
  • Мнения: 7 831
Направих нова тема - така ще се обърне повече внимание и сигурно ще има повече отговори.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 626
Цитат на: dama
А нещо за Детска ясла (ъъъъ забравих номера Embarassed ), която е на Дунав и Врабча (в центъра, до Дондуков и Левски), че след една седмица  с бодра стъпка тръгваме  261uu


Може би е късно да ти отговоря, но няма какво да се притесняваш. Синът ми не е посещавал яслата, а само градината. Сега завършва Grinning Много съм доволна, и мъничкото там ще запиша Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 1 546
Цитат на: Ellypr
Направих нова тема - така ще се обърне повече внимание и сигурно ще има повече отговори.

Много ти благодаря за инициативата. Има още малко време докато тръгнем, така че може и да се получат отзиви Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 158
И аз съм записала бебко в тази ясла да чака ред за другата година. Много ми е близо до работата, няколко мои колеги водят в нея малчовците и са доволни. Чувала съм все добри отзиви за там, пък е и голям наплив, ние сме № 200 в списъка на чакащите....
И аз бях пуснала тема за тази ясла, една форумистка сподели, че й я препоръчал човек от Министерство на здравеопазването.
Моля те, сподели как успяхте да се доредите в големия наплив и дали се налага спонсорство за постигането на тази цел?
Успех в първите ви яслени стъпки!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 546
Цитат на: bora
И аз съм записала бебко в тази ясла да чака ред за другата година. Много ми е близо до работата, няколко мои колеги водят в нея малчовците и са доволни.


 Thinking Да не се окаже, че работим на едно и също място, че и на мен ми е много близо да работата Grinning
На мен също една колежка ми я препоръча. Но ние сме вече големи и ни е време за яслата Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 383
Моето момиченце сега е първа група, но ще напускаме яслата. Мъжа ми работи непосредствено до нея, но предпочитаме градината,която се намира по близо до дома ни. Но иначе от яслата там съм много доволна. Тя е във втора яслена група. Лелите са приятни, не съм имала проблем. Базата на градината е много добра. Миналата година правиха основен ремонт на сградата, в която се помещават яслените групи - тпоизолация, дограми всичко, Зимата винаги е било топло, даже малко прекалено. Почти цялото обзавеждане също е новичко. Единствения негатив е, че е малко е трудно с приема.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 158
Thinking Да не се окаже, че работим на едно и също място, че и на мен ми е много близо да работата Grinning
На мен също една колежка ми я препоръча. Но ние сме вече големи и ни е време за яслата Simple Smile[/quote]

Май се оказва /предполагам/, че работим/аз в момента съм по майчинство/ на едно място Grinning  
Успех  в начинанието и да разкажеш как е минал първият ви яслен ден!

# 8
  • Мнения: 7 718
Много е добра яслата. Успех.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 546
Ох...благодаря на всички  Simple Smile
Май вече наближи, така че каквато е...такава. Алекс след празниците тръгва....ах милото, ако знае само какво го чака след няколко дни няма да си пее така сладко Embarassed
Дано да му хареса и свикне бързо. ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 546
Привет Grinning

Ами ще разказвам тогава.
Сега съм меко казано в "предродилна треска" Embarassed с тази ясла  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт