Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 088
  • 181
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 10 758
Подпис Mr. Green

# 2
  • Мнения: 13 512
А, подпис! Ти ги отсвири капсулите, какъв подпис?!
Цомбеее....донесли са ми от Китай от ония капсули...чудя се- да ги метна ли с аспирин... или да взема да ги изпратя в София за изследване. Я вземи провери как става това с изследването. Ако до 200-300 лева, ще го платя.

# 3
  • Мнения: 10 758
А, подпис! Ти ги отсвири капсулите, какъв подпис?!
Цомбеее....донесли са ми от Китай от ония капсули...чудя се- да ги метна ли с аспирин... или да взема да ги изпратя в София за изследване. Я вземи провери как става това с изследването. Ако до 200-300 лева, ще го платя.
Ще проверя и ще ти звънна Peace

Аз ходих на диетолог и вече илачи няма да пия. bowuuДойде ми акъла в главата Mr. Green

# 4
  • Мнения: 13 512
А, подпис! Ти ги отсвири капсулите, какъв подпис?!
Цомбеее....донесли са ми от Китай от ония капсули...чудя се- да ги метна ли с аспирин... или да взема да ги изпратя в София за изследване. Я вземи провери как става това с изследването. Ако до 200-300 лева, ще го платя.
Ще проверя и ще ти звънна Peace

Аз ходих на диетолог и вече илачи няма да пия. bowuuДойде ми акъла в главата Mr. Green
newsm78
А в темата за оцета не се ли  брои? Той малък илач ли е?!
В клуба, в който ходя на басейн има диетолог...и все го заобикалям. Да взема да се престраша и да вляза ли? newsm78 ама като се знам колко ми е трудно да спазвам диети... а точно зимата ми е времето, когато ми е по-лесно да отслабвам. През зимата  плувам, а през лятото мързелувам и само запои редувам.

# 5
  • Мнения: 16
Аз ги получих днес и ще споделям резултатите. Бомбе права си за диетолога ама пусти мързел и лакомия. Ще следвам препоръката на Мондето за аспирина.

# 6
  • Мнения: 13 512
Ще следвам препоръката на Мондето за аспирина.
това на всяка цена! Най- малкото, което можеш да направиш.

# 7
  • Мнения: 10 758
А в темата за оцета не се ли  брои? Той малък илач ли е?!

Броих се, ама не го пия Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 169
аз аспирин не пия но ще почна щом е по добре така

# 9
  • Мнения: 13 512
Бях писала в предните теми да се пие по 250 мг. на ден. Това е четвъртинка разтворим от 1000 мг.
Разрежда кръвта и предпазва от  тромбове

# 10
  • София
  • Мнения: 169
Благодаря за ценната информация

# 11
  • София
  • Мнения: 593
Монде имаш ли спомен кои бяха по- силни сините или розовите?Някъде във старите теми някой беше писал но не го намирам newsm78

# 12
  • Мнения: 372
Монда, а какво  стана с магнитната ти терапия, за която писа че ти се отразява добре?

# 13
  • Мнения: 372
Монда, и още нещо да те питам, че ти имам голямо доверие: какво ти е мнението за Дюкановата диета. Хората много резултати постигнали с нея? Но за мен е трудно само на белтъчини.

# 14
  • Мнения: 1 685
Бях писала в предните теми да се пие по 250 мг. на ден. Това е четвъртинка разтворим от 1000 мг.
Разрежда кръвта и предпазва от  тромбове

 newsm78Ама такъв Аспирин от 1000 няма бе девойки китайски Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт