Пазаруване от сайта на Victoria's secret

  • 30 818
  • 378
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 367
чашката си е В то на последната снимка се вижда. няма значение сутиена вече е продаден.

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 191
Забелязах, че някъде напред в темата сте обсъждали качеството на нещата от BEBE. Само да питам, колко годишни впечатления имате от тази марка, че обсъждате качество? ЗАщото аз имам техни неща от 2003-та и не са мръднали. На тениската ми с надпис BEBE, от камъчета, камъните са си там до един, можете да си представите колко пъти е прана за толкова години. Материята и цвета също няма да коментирам, защото е безпредметно, просто...  Heart Eyes

И друго- не се учудвайте когато дадена дреха или каква да е стока от подобен магазин е скъпа , не сте ли чували, че се плаща за марката?  Wink ЗАщото аз съм виждала дрехи, които са много подобни като мои неща на GUESS, например, но на GUESS са няколко пъти по-скъпи, само защото плащаш за марката. А аз лично не мога да се оплача от качеството на нито една от изброените от мен марки. За каквото съм платила, съм си го износила с кеф и даже продължавам да си го нося, и след толкова време  Crazy  Wink

За дрехи на ВС, ако някой има въпроси мога да помогна също с информация, защото пазарувам от там от много години вече, може би от 2000г. Ако не и от по-рано,  Thinking загубила съм вече представа  ooooh!

Здравей, искам да си купя от тези велурените панталони и горнище тип анцунг, интересуваме дали си струват и кой размер да си взема за долнище и кой за горнище, висока съм 170см. и тежа 58кг.

# 167
  • Мнения: 529
Sdeni

Имам един велурен костюм (на 4 стр има снимка). Размер - XS.

Според мен ти трябва XS/32 дължина за панталона. За горнище по-добре вземи S. обаче и XS ще ти стане.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 19:46 от FairyTale

# 168
Здравейте! Четох от тук от там темата, но имам вдин въпрос.
 Може ли някоя от Вас, която е поръчвала от ВС ( има доста май ) да ми каже как става точно поръчката. След като си избера какъв е продукта какви стъпки следват. Моля всеки който има желание да помогне да пише..
 Благодаря предварително !

# 169
  • Мнения: 226
И аз съм същия инвалид  Embarassed Rolling Eyes Ако може и да го напише като за идиот ще е най-добре  Hug

# 170
  • Мнения: 589
Буба, аз пазарувам отскоро, от три месеца най-много, и след общо седем поръчки мога да кажа следното за качеството:

- блузките от трико са пълен боклук - трикото е по-тънко от цигарена хартия, развличат се при първото потапяне във вода
- ризите са ок
- панталоните -имам джинси, също са ок, а и цените им са отлични
- обувките са готини, проблемът е в уцелването на номера, тъй като разминаванията не се подчиняват на някаква стриктна логика
- очила \с марка ВС\ - с УВ защита, но без поляризация, не рискувайте

С такава не особено висока успеваемост сега много се чудя дали да си поръчам убийственото жълто палто с копчета на гърба ... Ако някой може да помогне с инфо - къде да очаквам изненадите - ще съм много благодарна.

# 171
  • Мнения: 529
- блузките от трико са пълен боклук - трикото е по-тънко от цигарена хартия, развличат се при първото потапяне във вода

Какви точно блузки си поръчвала? Дай примерен линк.

# 172
  • София
  • Мнения: 398
Буба, аз пазарувам отскоро, от три месеца най-много, и след общо седем поръчки мога да кажа следното за качеството:

- блузките от трико са пълен боклук - трикото е по-тънко от цигарена хартия, развличат се при първото потапяне във вода
- ризите са ок
- панталоните -имам джинси, също са ок, а и цените им са отлични
- обувките са готини, проблемът е в уцелването на номера, тъй като разминаванията не се подчиняват на някаква стриктна логика
- очила \с марка ВС\ - с УВ защита, но без поляризация, не рискувайте

С такава не особено висока успеваемост сега много се чудя дали да си поръчам убийственото жълто палто с копчета на гърба ... Ако някой може да помогне с инфо - къде да очаквам изненадите - ще съм много благодарна.


Аз харесвам само бельото на тази марка, поръчвах си няколко блузи, но не съм очарована от тях, не са лоши нося си ги, но цените са малко високи, иначе от бельото съм очарована, взимам неща само от колекция PINK, Body by Victoria и Sexy Little Thing, банските на Beach Sеxy  са супер Peace
Обувки не съм купувала поради номерация, очила не бих си взела от там, за панталони - не бих рискувала като знаам какви разлики имат в размерите, като съм пазарувала от там имаше голямо разминаване при различните марки в размерите им.
 Laughing При последната ми поръчка поръчах размер Х едно долнище и като пристигна щях да падна, ами то беше първото като български размер Л  #Crazy ще си го пазя като забременея Joy

# 173
  • Мнения: 589
- блузките от трико са пълен боклук - трикото е по-тънко от цигарена хартия, развличат се при първото потапяне във вода

Какви точно блузки си поръчвала? Дай примерен линк.

1

Втората вече я няма

# 174
  • София
  • Мнения: 1 270
Обувките са невероятни Simple Smile имам вече 10-тина чифта и само едни не са ми станали.Чантите също са страхотни , а за бельото няма и нужда да казвам , номер 1 са

# 175
  • Мнения: 529
Кратко упътване

Избираш Color, Size и Quantity. Натиcкаш "add to bag". Ако искаш още да поръчваш натискаш Continue shopping, когато си готова - Cheсkout.
Сега виждаш всичко, което си избрала. Все още имаш възможност да редактираш поръчката, да махнеш (маркираш и натискаш Remove checked items) или да добавиш нещо.  Въвеждаш Username/Password/Zip code. Съветвам те да се регистрираш предварително.  След това трябва да провериш адреса на доставка. Следва Shipping Method - тук избираш дали искаш да ти пратят по обикновенна поща (Standard International) или с куриер (UPS International Express). Няма смисъл да плащаш за експрес.
Следва "Payment". Най-долу избираш вида на кред.карта (Credit Card Type) попълваш номера, Expiration date, ако трябва тризначен код CVC и натискаш Purchase. Готово!

# 176
Аха благодаря. А в какъв срок пристигат нещата ако са по поща или по UPS, и каква ще е цената на доставката.
Благодаря предварително!

П.С Извинете ме за елементарните въпроси, но искам да направя един подарак и се интересувам, става дума за средата на март месец.... Благодаря

# 177
  • София
  • Мнения: 1 270
Аха благодаря. А в какъв срок пристигат нещата ако са по поща или по UPS, и каква ще е цената на доставката.
Благодаря предварително!

П.С Извинете ме за елементарните въпроси, но искам да направя един подарак и се интересувам, става дума за средата на март месец.... Благодаря

Ако поръчваш за София по UPS пристигат за около седмица.Цената на доставката се определя от стойността на поръчката

# 178
  • някъде
  • Мнения: 979
Доставката не беше ли към 30долара newsm78

# 179
  • Мнения: 529
Цените:
http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/shipping/#intlRates
Ако искаш да ти ги пратят по UPS плащаш +$20.

Те обикновенно казват, че по обикн. поща пристигат за 1 месец, обаче реално пристигат по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт