Житна диета

  • 119 592
  • 522
  •   1
Отговори
  • Мнения: 958
Започвам 10-дневен житен режим в неделя,защото се започва след пълнолуние,иска ли някой с мен?Това е режим,не точно диета,прави се с цел пречистване,душевно и телесно и според мен постите са подходящо време за него,въпреки че най-доброто време е през февруари.


                                                                            ЖИТЕН РЕЖИМ                                                                           

                                                                                 ПОДГОТОВКА
Разделете един кг. жито (задържително не грухана пшеница) на 10 равни части. Разделете за всеки ден по 100 гр. жито (то съдържа всички елементи, необходими за поддържането на живота), три ябълки (за сърцето), девет ореха (за мозъка),3лъжици мед, шест-осем чаши преварена вода (изворна, но не минерална).Започва се винаги при намаляваща луна.
                                                                                               ядем:
                                                                                                                                     
                                                                  
                                                                 
                                                                 
                                                                 
                                                                   
Линкове,които могат да ни бъдат от полза
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b5/rejim2.html
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b5/rejim.html
Режима е по Дънов,яде се 10 дни 1кг жито,като се разделя по 100г жито на ден,аз го варя 15-20 мин.,но е добре и покълнало да се прави,към житото се добавя 3с.л. мед,3 ябълки и 9 ореха,това е всичко,което трябва да хапнеш през целия ден,ако искаш си го делиш на 3порции,ако искаш от време на време хапваш.Има много хубав пречистващ ефект,а освен това косата и ноктите ти стават много здрави.Започва се след пълнолуние,по принцип се прави през февруари,но и през останалата част на годината не вярвам да е проблем,аз лично не успях през февруари,а сега ми се иска да го направя.
                                                                                                                                     

# 1
  • Мнения: 768
 А откъде купуваш житото?

# 2
  • Мнения: 958
От диетичните магазини,прави се с жито за покълване,на другото е махната люспата,смята се,че няма живот в него ,а и на мен лично то по не ми е вкусно  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 768
   Да, знам, че трябва да е с люспа, даже се препоръчва в съвсем суров вид да се дъвче дълго време....въпреки че идея си нямам как точно се дъвче нещо подобно... От диетичните магазини..някакви специални пакети ли има?

# 4
  • Мнения: 958
Просто питаш за покълване,пакета е от 500г,купуваш килограм,молиш в бакалията да ти го измерят на по 100г,аз поне така правя,и понеже изисква малко време за набавяне на продуктите,затова пуснах темичката малко по-рано,с мен ли си другата седмица Hug

# 5
  • Мнения: 768
 Все не успявам да се престраша  Rolling Eyes , но ще взема да го опитам на вкус, пък после може да се присъединя...или да си го хапвам като хранителна добавка.. Wink

# 6
  • Мнения: 533
Аз съм с теб, Жедира Hug
Не гарантирам, че мога да успея до 10тия ден, но поне ще опитам Hug Намирам доста смисъл в това, а и лунната фаза ще ни помага, тъкмо преди Коледа, пък и Коледните пости ще поспазим така  Wink

# 7
  • Мнения: 768
Между другото, точно кой ден  другата седмица почвате?

# 8
  • Мнения: 958
Радвам ви се,момичета,заедно ще го направим,аз лично смятам да започна в неделя,започва се след пълнолуние,кой когато иска  Hug

# 9
  • Мнения: 498
Може и аз да се включа за няколко дни.

# 10
  • Мнения: 122
и аз днес съм решила д направя лунната диета, а след това да се вклуча при вас със житната, но не успях да си взема жито, което означава че най-рано в понеделник.
А за утре след лунната дали да ям нещо  newsm78

# 11
  • Мнения: 958
Здравейте,аз започвам!Днес ще довърша лунуването до 16,30,въпреки че снощи не бях много стриктна,но започвам с житото,имам си всичко необходимо,миналия път като го правих свалих много килограми,стискайте ми палци и сега да е така PraynigМного се радвам,че ще си имам компания Peace
tannia_4,добре дошла,ако искаш можеш да си купиш каквото има жито за днес за да почнеш все пак след лунуването или да караш само на плодове,ти си прецени как е подходящо за теб самата,радвам се,че си избрала тази диета  bouquet

# 12
  • Мнения: 122
Да отчета резултат след лунуването- 1,200  Peace  Joy Само че снощи и аз прегреших с една чаша бяло вино  Embarassed
До момента съм на едно кафе, и изобщо не ми се хапва нищо.
Днес успях да си намрея някакво парено жито на Arriva foods, 500 gr e опаковката, незнам дали става, но ще си накисна за утре  Peace Трябва само да видя как точно се приготвяше, цяла нощ ли трябва да стои във вода?
Иначе искам да сваля точно 5 кг, но точно те се свалят най-трудно ... #Crazy

# 13
  • Мнения: 480
Сега прочитам темата и много се запалих, има доста смисъл в това прочистване!
Може ли да почна след няколко дни или не?Искам да си набавя продуктите и в неделя ли е най добре да се почне? newsm78

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 00:40 от mimi25bg

# 14
  • Мнения: 122
Може ли да почна след няколко дни или не?Искам да си набавя продуктите и в неделя ли е най добре да се почне? newsm78
Можеш да започнеш всеки ден от седмицата, прочети линковете които е дала jedira  Peace
На мен днес ще ми е първи ден, ако си решила твърдо да се присъедидиш към нас, чакаме те от утре   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт