Пералня Whirpool-6-то чувство

  • 14 943
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Доволни ли сте от тази марка пералня? Thinking

# 1
  • Мнения: 3 641
Родителите ми си купиха такава .Доволни са, за сега не е дала проблеми. Пък баща ми е много претенциозен в това отношение. Ние лично когато си купувахме се колебаехме между таз ии други, но ни препотъчаха Електролукс Time line Peace

# 2
  • Мнения: 71
да и аэ съм доволна

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Моята не е точно такава-6-то чувство ,но пак е Whirpool,
е вече пета година...голям зор голямо нещо,хем по стар модел .
Представям си тази ще да е уникална.. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 078
Моята е такава, но от преди 4-5 години, а не от най-новите, макар че едва ли с нещо са по-различни. По принцип съм доволна много, но това, което в магазина ми бяха разяснили като "6-то чувство" всъщност въобще не е вярно. В последствие разбрах, че въпросното чувство се заключава в това, че когато включваш някаква програма и едновременно с нея някаква допълнителна функция  ( изплакване, градуси или др. ), ако не съответства на дадената програма, просто се изключва. А на мен преди години някакъв пъпчив младеж, разбирай консултант, ми каза, че пералнята щяла да плакне до тогава, докато не се изплакне напълно пяната, имало някакви сензори и дрън-дрън други подобни глупости. Много се учудих, но повярвах. Викам си "6-то чувство" все пак, трЕбЕ да има нещо Mr. Green

# 5
  • Мнения: 13 187
Аз пък не съм никак доволна! Мразя я! #2gunfire
Това е единственият ни уред, който ми се иска да сменим. Вярно, че е на 4 години, но това не и пречи да шуми, къса, тече...

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не се поддавайте на реклами, моля ви се.

# 7
  • Мнения: 1 152
Да и не мен ми е интересно в какво се състои 6-тото чувство на пералнята. Ще разясни ли някой притежател?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 078
Да и не мен ми е интересно в какво се състои 6-тото чувство на пералнята. Ще разясни ли някой притежател?
малко по-горе съм написала вече Wink

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да и не мен ми е интересно в какво се състои 6-тото чувство на пералнята. Ще разясни ли някой притежател?

6-тото чувство е за притежателя им  Twisted Evil. Така да се каже - повдигат му самочувствието и го заблуждават, че си е купил Уред, нарочно с главно У.  Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 686
аз имам такава от 2003 г., доволна съм, досега не се е налагало да й се прави ремонт, в началото тракаше, но се оказа, че причината за това е, че не е била нивелирана хубаво

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Не знам в както точно се състои екстрата "6-то чувство", но ползвам такава пералня вече две години и половина и нямам никакви забележки, не ми е създавала никякви проблеми. Доволна съм. Харесва ми това, че определените програми си работят с определени функции. Примерно програмата за фино пране /пердета и фини дрехи/ не мога да я пусна на различни от 30-40 градуса. Просто не тръгва.
... В последствие разбрах, че въпросното чувство се заключава в това, че когато включваш някаква програма и едновременно с нея някаква допълнителна функция  ( изплакване, градуси или др. ), ако не съответства на дадената програма, просто се изключва.
Явно това е!

# 12
  • Мнения: 1 152
Че и моята пералня /не е уърпул/ не може да тръгне на 60 градуса на програма за пердета....не пише да има 6-то чувство. Но аз имах като си я купих. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 167
Ако и пералнята им 6то чувство е като микровълновата им 6то чувство - не, благодаря.

Майка ми има нормална пералня Уърпул и е много доволна.

# 14
  • Мнения: 3 360
Моята е обикновена Уърпул и съм доволна-ползвам я вече 7 години и то редовно! Laughing

# 15
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Попитах дали сте доволни,защото на мен на последното пране ми беше скъсала една дреха-за пръв път ми се случва.Имам пералнята от 4 год.,пера само с Ариел и Персил-съответно си давам парите и за прах за цветно и бяло пране отделно,а резултата нещо на пране н ме задоволява. Thinking

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 446
Моята е такава, но от преди 4-5 години, а не от най-новите, макар че едва ли с нещо са по-различни. По принцип съм доволна много, но това, което в магазина ми бяха разяснили като "6-то чувство" всъщност въобще не е вярно. В последствие разбрах, че въпросното чувство се заключава в това, че когато включваш някаква програма и едновременно с нея някаква допълнителна функция  ( изплакване, градуси или др. ), ако не съответства на дадената програма, просто се изключва. А на мен преди години някакъв пъпчив младеж, разбирай консултант, ми каза, че пералнята щяла да плакне до тогава, докато не се изплакне напълно пяната, имало някакви сензори и дрън-дрън други подобни глупости. Много се учудих, но повярвах. Викам си "6-то чувство" все пак, трЕбЕ да има нещо Mr. Green
newsm10 Аз съм горе-долу доволна. Пералня.

Попитах дали сте доволни,защото на мен на последното пране ми беше скъсала една дреха-за пръв път ми се случва.Имам пералнята от 4 год.,пера само с Ариел и Персил-съответно си давам парите и за прах за цветно и бяло пране отделно,а резултата нещо на пране н ме задоволява. Thinking

На мен още нищо не ми е скъсала (чук-чук), но аз също имам усещането, че може и по-добре да се пере. Ама, не на ръка  Naughty Мен пък, това, което ме дразни е, че почти винаги след пране, като извадя шкафчето за прах, омекотител и т.н. отдолу, в дупката му (на шкафчето), има останал прах за пране. Оххх, зле съм с терминологията, но се надявам ме разбрахте. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Моят е Уърпуул с горно зареждане. Не е 6-то чувство, но съм супер доволна от нея. Вече четвърта година я ползвам и то душмански. Понякога на ден се пускат и две перални, а съм прала и юргани и одеала в нея. Нито тече, нито къса, нито се е разваляла. Ако ще я сменям пак такава ще купя.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моят е Уърпуул с горно зареждане.

счупи ли се, направо я хвърляй. Ремоната на уред с горно е "златен".


Ако и пералнята им 6то чувство е като микровълновата им 6то чувство - не, благодаря.

ЗАЩО? В какво се състои проблемът?

# 19
  • Мнения: 2 401
Аз пък не съм никак доволна! Мразя я! #2gunfire
Това е единственият ни уред, който ми се иска да сменим. Вярно, че е на 4 години, но това не и пречи да шуми, къса, тече...

Това е и моето мнение.  Съсипа ми дрехи прани години наред и непокътнати с предишната пералня Горение. Боклук!

# 20
  • Мнения: 6 167



Ако и пералнята им 6то чувство е като микровълновата им 6то чувство - не, благодаря.

ЗАЩО? В какво се състои проблемът?
[/quote]

Ами шестото чувство са някакви екстри за готвене, например да направи хрупкави пържени картофи или супер пиле на грил.
Аз никога не бях я използвала тази функция, но един ден реших, че след като я имаме трябва да я използваме. Изчетох как се правят хрупкавите картофки и действах по инструкциите. След като изпълних всичко, извадих картофки, които силно се различаваха от тези на картинката плюс бяха сурови във вътрешността, само по периферията имаше някакъв помен от готвене и то. варене. втори път не пробвах.
Използвам я като обикновена микровълнова печка.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Използвам я като обикновена микровълнова печка.

ето това е истината. Иначе мерси за разясненията.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 494
За това, че ти е скъсала дреха мисля трябва да се види дали няма някакъв проблем, след като 4 години я ползваш без проблем, знам ли.

Аз си купих такава миналата седмица, препоръча ми я приятел, който има същата, колебаех се между тази и Електролукс, но Уърлпул-а изглежда доста по-добре, а казват че качеството им е еднакво. То май на повечето перални среден клас, като тези, качеството не се различава, трябва да имаш късмет.  Crazy

# 23
  • Мнения: 162
       Прането излиза идеално, но е доста шумна и си смених вратата на пералното помещение/PVC/. От време на време протича-но е в гаранция и постоянно тормозя сервиза. Един път майстора извади  едно краче на кукла, фибички и .тн. То и детето си слагало нейни неща за пране. Joy

Общи условия

Активация на акаунт