Препоръчайте ми миялна машина

  • 10 188
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Ами това ми е въпроса. Каква миялна машина ще ми препоръчате.  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 322
Ти спря ли се на нещо?
Това е една от хилядите теми назад:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223799.0

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
КАНДИ Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 3
  • Мнения: 453
Моята е АЕГ и Електролукс, нямам оплаквания. Все пак препоръчвам Канди, такава има свекърва ми, голяма е и я ползва над 10 години...

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нова - не смея.  Naughty
2-ра употреба - Miele.

# 5
  • Мнения: 1 305
А колко те е мястото за миялната 45 или 60см?

# 6
  • Мнения: 13 172
Ние имаме Бош. Доволни сме. Казаха ми, че на една миялна няма какво толкова да е се разваля и човек може да се позволи всякаква марка, ама ме достраша да рискувам.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Казаха ми, че на една миялна няма какво толкова да е се разваля и


 hahaha Joy Joy Кой така те осветли?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Казаха ми, че на една миялна няма какво толкова да е се разваля и


 hahaha Joy Joy Кой така те осветли?


Интересен извод Simple Smile

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз за момента като марка съм се спряла на бош и аристон. Чудя се обаче и дали да е 45см или 60см  Thinking 45см събира 9комплекта, но ми се види, че няма да събира тавичките на фурната(щото е тясна), това ми е най-голямото притеснение  Tired

# 10
  • Мнения: 3 094
Първата съдомялна ми беше Канди, купена от Италия - служи ми вярно около 11 години..Сегашната  - от 6-7 години е Аристон - също съм много доволна. Препоръчвам големите - защото пъхам всичко вътре - и тенджери, и тигани, и какво ли още не, а не само чинии и прибори за храна......Това е разкошен уред!

# 11
  • Мнения: 46 437
Марка не мога да препоръчам, аз взех Канди, но я избирах по външен вид и цвят  Joy

Аз за момента като марка съм се спряла на бош и аристон. Чудя се обаче и дали да е 45см или 60см  Thinking 45см събира 9комплекта, но ми се види, че няма да събира тавичките на фурната(щото е тясна), това ми е най-голямото притеснение  Tired

Моята е стандартна вградена фурна и си мия тавите и решетката без проблем в миялна 45 см. (8 комплекта)   Peace

# 12
  • Мнения: 1 925
Нашата е тази - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013182 ползваме я вече 1 година и съм много доволна.Бих ти препоръчала да си вземеш АЕГ по-добри са от Аристон. Нашата събира обикновени големи тави, но мисля, че няма да събере тавите от печката ( ако и аз си мисля за същите тави )  Peace

# 13
  • Мнения: 2 591
а тези малките, които са горе-долу колкото микровълнова фурна само за чинии ли са newsm78

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а тези малките, които са горе-долу колкото микровълнова фурна само за чинии ли са newsm78

а, няма забрана да сложиш каквото си искаш вътре.
Но не мият добре. Много им е маломощна помпичката...

Общи условия

Активация на акаунт