Моля отново за съвет ....избор на хладилник

  • 8 184
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 970
Здравейте! Отново имам нужда от вашата помощ.ПРедстои покупка на хладилник.Харесах си този модел  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09015792 Какво ви е мнението?
Изискванията ми са за височина около  175см  и  горна камера( или вариант с долна фризерна част  с 2 чекмеджета само- просто ми е необходима по-голяма хладилна част за сметка на фризерната).Какво друго бихте препоръчали?

# 1
  • Мнения: 1 305
Това, което си показала изглежда доста добър вариант, но аз ще ти препоръчам горещо да си вземеш No Frost хладилник. Край на размразяването, на изливане на ванички с вода и тем подобни. От 5 години ползвам такъв хладилник и повярвай ми, няма нищо общо  Peace

# 2
  • Мнения: 1 925
Аз бих ти препоръчала Самсунг, малко хора знаят, но те са едни от най-големите производите в световен мащаб на хладилници и най-вече на нови технологии при хладилниците. МНого от другите фирми купуват лицензи за технологии от тях. Те са и с най-голям набор от модели  Peace
Предполагам, че нещо такова ще ви свърши работа - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000932 - само че не му пише р-ра  newsm78 , Най-важното е да е клас А. BOSCH също са много добри.

# 3
  • Мнения: 3 036
Аз също съм за Самсунг,имам такъв но фризерната част е отдолу(не е камера,а фризер).

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
гледай да е с по-дебели стени и за АЕГ (електролукс) чувам добри отзиви и характеристики.

# 5
  • Мнения: 4 970
За АЕГ и аз съм чувала че са с много добро качество, но ми идват  скъпички Rolling Eyes.Всъщност преглеедала съм май всички  възможни марки, но   са много малко моделите,  кооито отговарят на  моите параметри за обем  и височина Confused
Възможно е да съм пропуснала някой модел, разбира се, та,ако имате предложения за конкретни модели, ще съм много благодарна Hug

# 6
  • Мнения: 506
Самсунг+но-фрост,перфектна комбинация между качество и цена Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 970
Самсунг+но-фрост,перфектна комбинация между качество и цена Simple Smile
Нямат размера ,който търся Rolling Eyes.Или по-точно имат размер( височина), но  са разделени на 2- с долна фризерна част, а мен такъв не ме устройва Sad

# 8
  • Мнения: 1 186
Нашият е този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014146.....и като цяло сме много доволни Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Нещо не мога да отворя нито един ленк, но ще ти кажа аз какво търсех и купих.
Хладилника е Бош, долната част е отделен фризер с 3 чекмеджета. За мен е важно при варианта с фризер да има два компресора, които се управляват отделно, т.е. може да работи само хладилника, само фризера или и двете заедно.
Също така е хубаво да можеш сама да си избираш температурата и на двете, пести се енергия.
Системата "Без размразяване" е просто задължителна, дори не знам дали се предлагат друг вид хладилници все още.
Моят е с антибактериално покритие отвътре.
Това се сещам засега, ако се сетя още нещо ще се допълвам.

# 10
  • Мнения: 4 970
НИки, благодаря ти за споделената информация, но аз не търся хладилник с фризер( или ако има  долна фризерна част, то да е  с 2 чекмеджета само).Просот ми е необходима по-голям хладилна част и предпочитам хладилник с горна камера.В този случай компресора е само един и екстрите май са зна4итлено по-малко. Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Успях да отворя линковете.
Да, не търсиш като моя, определено.
Все пак успех, дано намериш най-хубавия хладилник!

# 12
  • Мнения: 2 591
нашият е подобен, но на Индезит! за сега сме много доволни, само може би ако сега го купувах, бих взела малко по-голяма фризерна част, защото все не стига Wink

# 13
  • Мнения: 209
Чувала съм ,че най-добрата марка били Аристон

# 14
  • Мнения: 189
за мен най-добрата марка е MIELE!Имаме фризер и съм страшно доволна от него.Виждам че въпроса е за хладилник,но съм сигурна че и той ще бъде със същото качество.Просто са перфектни!Но и цените са им доооста височки!

# 15
  • Мнения: 11
LIEBHERR е изборът за хладилник- има разни типове и на разни цени (www.liebherr.com)

Надеждни и икономични, правят се в Германия, Австрия и БГ.

И между другото, повечето хладилници на Miele се правят от Liebherr. А останалата (по-малка) част- от BSH (Bosch-Siemens Hausgeraete)

# 16
Здравиете мами,
мисля че е наи- важно какъв е компресора на един хладилник, а след това екстрите му.
Трябва , ако е хладилник+фризер да е с 2 компресора. Гледаите да не е с чешки компресор CALEX, както и да не" дин стандарт"- тои е кошмар. Ако ще се спи в стаята, хладилника трябва да е абсорбционен, но хаби повече ток. За SAMSUNG - те са много шумни, BOSCH и Сименс - те се произвеждат в Турция, затова не бих ти ги препоръчила. Както и Горение, Беко, Аристон и Blomberg.
За добър хладилник е над 200л. и фризерна част 100л.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 212
BOSCH и Сименс - те се произвеждат в Турция, затова не бих ти ги препоръчила. Както и Горение, Беко, Аристон и Blomberg.


В смисъл Горение също се произвежда в Турция? Не ми се вярва.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
И аз предлагам да поогледаш Либхерите. Купуваме вече втори - не защото първият се е развалил, напротив, работи си безотказно, но е малък - сега взехме голям. Никакъв проблем не са ни създавали, при все че малкият доста премествания по квартири преживя, качествени машинки са.

# 19
  • Мнения: 198
Нашият е такъв: http://www.gorenje.bg/1267?aid=9994 и съм много доволна. Peace  Взехме го от Техномикс, беше на промоция  със 100 лв отстъпка  Grinning . Ако случайно някой купува уред на Горение да провери цените в Техномикс, те са директния им дистрибутор, че разликата с цените, които са в Техномаркета е осезаема  Shocked

# 20
  • Мнения: 1 679
Нашият е Gorenje - много съм доволна.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Клас А+А, стъклени рафтове.....

Общи условия

Активация на акаунт