Как се маха дъвка от дреха ?

  • 37 828
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте момичета,
Имам един много странен въпрос незнам дали тук му е точното място ама ще питам.  Rolling Eyes
Как се маха дъвка от дреха по точно от панталон.  Blush Нищо неможах да намеря по въпроса а ми е любимия и никъде непродават такива  Cry

# 1
  • Мнения: 1 193
Слагаш хартия върху дъвката ( по-голямо парченце) и гладиш с ютията. Така сменяш няколко пъти хартията и дъвката полепва по нея. Не съм пробвала отдавна, карам на спомени  Peace

# 2
  • Мнения: 117
Сложи дрехата във фризера да замръзне дъвката. След това много лесно се маха.

Доколкото си спомням от личен опит със ютията не става нищо, по точно става още по зле.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз дъвките на Мая почистих от всички възможни места (особено от тапицерията на колата) с един универсален Лок. Ако си чувала, ако някой твой близък има - помоли за малко от препарата. Намазваш, чакаш да попие и остъргваш много лесно.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
В хладилника, по-точно в камерата на хладилника или във фризера, си остави панталона за достатъчно, за да замръзне добре дъвката време и после изстържи внимателно с остър нож или я отлепи - действа безотказно.
Ако не стане от първия път - направи още веднъж-дваж .... 
Hug
С ютия не опитвай, защото става по-зле ....  Sick

# 5
  • Мнения: 274
маха се с ютия като сложеш една хартия отгоре поне при мен дава резултат Peace

# 6
  • Мнения: 1 006
 Twisted Evilхвърляш дрехата Twisted Evil

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
С кубче лед - действа безотказно.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 251
С кубче лед - действа безотказно.  Peace
И аз така действам.

# 10
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Цитат
в камерата на хладилника или във фризера, си остави панталона за достатъчно, за да замръзне добре дъвката време и после изстържи внимателно с остър нож или я отлепи
-Това е абсолютно вярно!Съвсем скоро,преди има-нема месец по този начин отлепих дъвка от чисто новата си риза.

# 11
  • Мнения: 1 107
С кубче лед - действа безотказно.  Peace
Да, това е начина- иначе с гореща ютия и със лошо напечатан вестник може и нещо по-лошо да докараш на панталона

# 12
  • Мнения: 1 558
С кубче лед - действа безотказно.  Peace
Да, това е начина- иначе с гореща ютия и със лошо напечатан вестник може и нещо по-лошо да докараш на панталона
Peace

# 13
  • Мнения: 186
С горещ оцет.
Потапя се петното в съдинката с горещия оцет. Няколко пъти. Дъвката губи лепкавостта си и като я потъркаш с две ръце се отделя на трохички. Не съм пробвала във фризер, но ако след него остане втрит в плата тънък слой от дъвката - с горещ оцет излиза 100%.

# 14
  • Мнения: 126
Сложи дрехата във фризера да замръзне дъвката. След това много лесно се маха.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт