Въпрос за нова кооперация - 1 жилищен етаж

  • 1 134
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте, намерихме жилище на много добро за нас място от много надеждна строителна фирма - доказала себе си. Жилището е малко, с южно изложение, но това което притеснява мен и мъжа ми е, че е на 1 жилищен етаж. По стандарти етажа трябва да е 3 метра над земята, а отпред до другия парцел 7 метра. Нека, който живее на такъв етаж да сподели опита си- много ли е студено над гараж и влиза ли слънце на 1 жилищен етаж. Благодаря ви.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 826
Живяла съм 10 год. на 1-ви жилищен етаж.Отдолу обаче имаше хранителен магазин и аптека.
За студено не бих казала,не усещам никаква разлика със сега (2-ри етаж).За слънцето мисля че зависи от изложението на апартамента , а не от етажа.Имаше си слънце , да. Peace
То май само в северните стаи не влиза слънчице... етажа няма значение според мен. Mr. Green
Е зависи обаче какво има пред блока.Пред нашия (и тогава , и сега) няма нищо ... т.е. другите блокове са много далече.Пред вашия какво ще има ? То ако е блок на 7 метра и на 3-тия да си едва ли ще има разлика...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 138
Благодаря ти, надявам се да не е студено и да има пространство отпред. Днес обсъждаме и мислим - до утре трябва да сме решили.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 826
Пиши какво сте решили. Hug

# 4
  • Мнения: 138
Капарирахме го. Дано това да е нашия късмет.

Общи условия

Активация на акаунт