За Ксеникала

  • 16 095
  • 15
  •   1
Отговори
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета от утре почвам със таблетките "Ксеникал".Стискайте ми палци. Simple Smile  При добри резултати ще пиша,въпреки че преди една година съм го пила и свалих за един месец 11кг.
Може ли някой да ми каже обикновенно на кавма цена се продава в големите градове?Аз живея във малко градче и си го поръчвам.Тази вечер ми казаха че цената на 21 хапа е 44лв.а на 42 хапа 88лв.Знам че е скъп но пък чак толкова Sad  Sad  Sad

# 1
  • Мнения: 3 200
Какви са тези таблетки? Как действат?

# 2
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
толкова са и в софия,-+5 лв
http://www.otslabvane.com/
четете тука за ксеникала

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: evpraksia
Какви са тези таблетки? Как действат?


Ами аз видях че solley е дала линк за лекарството.Там можеш да прочетеш подробно как действа.Аз лично съм доволна от него когато го пих преди една година.
Не уврежда нищо ефикасен е.Най-лошото е че е скъп Sad и бърка яко в джоба.

# 4
  • Мнения: 254
Az sam protiv vsjakakvi lekarstva za otslabvane. I v Avstria i v Kanada doktori sa mi otkazvali da mi izpisvat tova lekarstvo tochno zaradi stranichnite efekti, koito to ima. Togava mnogo se trashkah, no kato prochetoh iz razlichni mejdunarodni forumi razbrah, che doktorite sa imali pravo!!!

Az sashto naposledak svalih 10 kg, no ne s lekarstva a s Lechebno Gladuvane. Mislete s mozakat si momicheta i ne trupaite organizmat si s izlizhni himii, koito edin den shte imat mnogo loshi posledstvia i shte se chudite otkade mi doide tova na glavata. Da ne govorim, che se prechistih dobre, smaknah sasthite kilogrami a i ne samo ne izharchih tezi pari za koito govorih, no dori i spestih mnogo pari, zashtoto po tova vreme bjah samo na plodove a tova e goljama ikonomia na finansi....

Pomislete oshte vednaj predi da go vzemate!!!

Цитат на: ivka10
Момичета от утре почвам със таблетките "Ксеникал".Стискайте ми палци. Simple Smile  При добри резултати ще пиша,въпреки че преди една година съм го пила и свалих за един месец 11кг.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: Jule
Az sam protiv vsjakakvi lekarstva za otslabvane. I v Avstria i v Kanada doktori sa mi otkazvali da mi izpisvat tova lekarstvo tochno zaradi stranichnite efekti, koito to ima. Togava mnogo se trashkah, no kato prochetoh iz razlichni mejdunarodni forumi razbrah, che doktorite sa imali pravo!!!

Az sashto naposledak svalih 10 kg, no ne s lekarstva a s Lechebno Gladuvane. Mislete s mozakat si momicheta i ne trupaite organizmat si s izlizhni himii, koito edin den shte imat mnogo loshi posledstvia i shte se chudite otkade mi doide tova na glavata. Da ne govorim, che se prechistih dobre, smaknah sasthite kilogrami a i ne samo ne izharchih tezi pari za koito govorih, no dori i spestih mnogo pari, zashtoto po tova vreme bjah samo na plodove a tova e goljama ikonomia na finansi....

Чесно казано и "лечебното гладуване" за мен не е превилно!!! Ако искаш да отслабнеш, здравословно, трябва да промениш начина си на хранене, а не да гладуваш! Колко хубаво звучи на думи... а как обичам сладичко  Embarassed
Интересно ми стана, какви страничнидействия има Ксеникала, че тук се твърди че такива няма?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: ivka10
преди една година съм го пила и свалих за един месец 11кг.
 #Shocked  #Shocked  #Shocked моляяяя 11 кг и з колко време качи пак
не ми казвай че не си качила, тва е ненормално много за малко време  #Crazy

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Jule
Az sam protiv vsjakakvi lekarstva za otslabvane. I v Avstria i v Kanada doktori sa mi otkazvali da mi izpisvat tova lekarstvo tochno zaradi stranichnite efekti, koito to ima. Togava mnogo se trashkah, no kato prochetoh iz razlichni mejdunarodni forumi razbrah, che doktorite sa imali pravo!!!

Az sashto naposledak svalih 10 kg, no ne s lekarstva a s Lechebno Gladuvane. Mislete s mozakat si momicheta i ne trupaite organizmat si s izlizhni himii, koito edin den shte imat mnogo loshi posledstvia i shte se chudite otkade mi doide tova na glavata. Da ne govorim, che se prechistih dobre, smaknah sasthite kilogrami a i ne samo ne izharchih tezi pari za koito govorih, no dori i spestih mnogo pari, zashtoto po tova vreme bjah samo na plodove a tova e goljama ikonomia na finansi....

Чесно казано и "лечебното гладуване" за мен не е превилно!!! Ако искаш да отслабнеш, здравословно, трябва да промениш начина си на хранене, а не да гладуваш! Колко хубаво звучи на думи... а как обичам сладичко  Embarassed
Интересно ми стана, какви страничнидействия има Ксеникала, че тук се твърди че такива няма?


Странични действия според мен няма,освен като изключим честото ходене до  smile3550

# 8
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: THERION
Цитат на: ivka10
преди една година съм го пила и свалих за един месец 11кг.
 #Shocked  #Shocked  #Shocked моляяяя 11 кг и з колко време качи пак
не ми казвай че не си качила, тва е ненормално много за малко време  #Crazy


Да точно така свалих 11кг за 1месец.Ограничавах се малко и с хапчетата се получи.Държа да кажа че пих хапчетата два месеца.Първият месец нямаше абсолютно никакъв ефект но вече на вторият месец почнах да свалям.Вярно че ги качих след това но вината е изцяло моя.Не се ограничавах хапвах си по две шоколадчета на ден с мисълта че няма да се натрупат на мен.

# 9
  • Мнения: 6 315
Няма такова нещо като лекарство, което не уврежда. Повечето лекарства помагат на едно нещо и вредят на друго. Такава глупост като безвредно хапче за отслабване няма.

Ксеникал в чужбина се дава само по лекарско предписание на хора с индекс на теглото над 30 или такива с индекс над 27 и с други рискови фактори като високо кръвно, диабет, висок холестерол и др. (XENICAL is for people who are considerably overweight (have a body mass index of 30 or greater). XENICAL is also for people who are overweight (have a body mass index of 27 or greater) and also have other risk factors such as high blood pressure, high cholesterol, heart disease or diabetes.)

За тези, които са решили да го взимат все пак - пийте и мултивитамини по време на приема на Ксеникал, защото той понижава абсорбцията на мстно разтворимите витамини и на бета каротина. Освен това трябва да се спазва и диета (да се избягват мазнини) за да не се появят някои от страничните ефекти (болки в стомаха и т.н.).

Често срещани странични ефекти са: Abdominal discomfort or pain, anxiety, arthritis, back pain, diarrhea, dizziness, earache, fatigue, fatty or oily stools, fecal urgency or incontinence, flu, gas with fecal discharge, gum problems, headache, increased defecation, menstrual problems, muscle pain, nausea, oily discharge, rectal discomfort or pain, respiratory tract infections, skin rash, sleep problems, tooth problems, urinary tract infections, vaginal inflammation, vomiting
(на английски ги пускам, че не ми се превежда)

А по-редките: Dry skin, ear/nose/throat problems, joint disorders

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Ако имаш време,без да те притеснявам,може ли на български за такива като мен? Embarassed  Rolling Eyes  Praynig

# 11
  • Мнения: 6 315
За теб винаги Simple Smile

Стомашен дискомфорт или болка, безпокойство, артрит, болки в гърба, диария, замаяност, болки в ушите, умора, мазни изпражнения, фекална неотложност или несдържаност, грип, газове с фекално изпускане, проблеми с венците, главоболие, повишена дефекация, менструални проблеми, болки в мускулите, гадене, мазни секреции, ректален дискомфорт или болки, инфекции на дихателната система, проблеми със съня, проблеми със зъбите, вагинални възпаления, повръщане,

По-рядко срещаните странични ефекти са:

суха кожа, проблеми с уши/нос/гърло, проблеми със ставите.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Много,много ти благодаря newsm03 никога няма да си го купя! #Milti

# 13
  • Мнения: 6 315
Цитат на: bubolina
Много,много ти благодаря newsm03 никога няма да си го купя! #Milti


Радвам се! За мен лично тези "лекарства" трябва да бъдат давани само срещу рецепта и наистина при нужда, а не да бъдат разпространявани свободно. Има хиляди други начини за отслабване като всички знаем кой е най-безвредния за организма - балансирана диета и движение. Такива работи като хаповете за мен са си чиста отрова.....

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Ивка, всичко ок, ама дай тея пари за нещо друго.
Сигурно си пропуснала тази темаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23804
но не е лошо да я прочетеш. А по всички правила на отслабването, толкова рязко е нездравословно, а + хапчета още повече.
Това е огромен стрес за организма и помисли за последиците Confused

Общи условия

Активация на акаунт