Дислексия - Метода Дейвис

  • 10 642
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Здравейте!
Позволявам си да отворя нова тема, защото предишната за дислексия е от преди много време.
Това е покана до родителите и всички други които се интересуват от дислексията.

Асоциация Дислексия – България гр.Русе гостува на Център за приобщаващо образование / приемник на организацията “Спасете децата” БГ/ и център “Логос АБВ”
Тази събота 03.11.2007г. ще бъде представен метода ДЕЙВИС за корекция на Дислексия и съпътстващи състояния /дисграфия, дискалкулия, дефицит на внимание/.
Срещата включва:
•   Официално представяне на метода Дейвис
•   Лична работа
•   Кафе пауза
•   Въпроси и отговори
 Освен официалната презентация ще имате възможноста сами да докоснете специалните материали за работа на Дейвис и да направите вашия образ на дума. Ще разберете какво означава дарът на дислексията. Ще ви бъдат предоставени книжки – брошури разкриващи особеностите на дислексията и обучителните затруднения при деца и възрастни.
 Водещи на презентацията:
Даниела Бонева - лицензиран обучител по системата Дейвис.
Елена Михова- психолог
Те с удоволствие ще споделят с вас личния си опит и практика в БГ.
Събота 03.11.2007г. 14-16часа
Такса: 20лв.
За информация и заявки
843 74 30
0896 811  262
0885 319 506


# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На телефона ли ще кажат къде ще се проведе - само поне квартал споменете.

# 2
Децата трябва ли да присъстват или е само за родители?

# 3
Извинете ни - срещата ще е в квартал Яворов - на Орлов мост, съвсем близо до Райфайзенбанк, в офиса на Логос АБВ. Мястото не е много, така че може би без деца ще е по-лесно. Ще ви очакваме!

# 4
  • Мнения: 212
Срещата в събота се оформи в две групи от 14 и от 16.15ч. Засега местата са запълнени. На същите телефони може да заявявате желание за участие в периода на зимната ваканция, когато екипа ще се събере отново в София.

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако има зимна ваканция - искам и аз да дойда следващия път.

# 6
Привет, само да кажа и аз бях там - първо, че информацията беше страшно полезна - аз ходих, за да проверя съмненията си за сина ми, а освен това начина на представяне и изобщо атмосферата беше приятна и релаксираща някак си. Ще е много добре да има повече и по-отрано информация за такива семинари. Дайте знак кога е следващия и каква е темата - ще продължавате ли в дислексията, ще има ли и други теми.

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Весела, що не се ригистрираш и да се посъберем такива родители има и други желаещи.

# 8
  • Мнения: 6
Както обещахме - пак ще има работен семинар за метода Дейвис (и дислексията) на 5 януари от 14.30 часа в офиса на Център за приобщаващо образование в квартал Изток, ул. Николай Хайтов 6, ап.1, ет.1. Моля ползвайте същите телефони като по-горе за записване (а, и ни предупредете ако искате сертификат за да успеем да реагираме).

Ще ви чакаме.

# 9
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Както обещахме - пак ще има работен семинар за метода Дейвис (и дислексията) на 5 януари от 14.30 часа в офиса на Център за приобщаващо образование в квартал Изток, ул. Николай Хайтов 6, ап.1, ет.1. Моля ползвайте същите телефони като по-горе за записване (а, и ни предупредете ако искате сертификат за да успеем да реагираме).

Ще ви чакаме.



Очаква ли се да има пак работен семинар в скоро време и за какъв сертификат става дума.

# 10
здравейте искам да помоля някой ако може да ми даде телефн за вразка на тази фирма в Русе Дислексия - Метода Дейвис

# 11
Информационно-консултативен и обучителен център за деца и младежи с дислексия към Асоциация Дислексия – България, със седалище в Русе, обявява Ден за свободни консултации – 27 септември 2008 г., събота. Ще се осъществява безплатно тестване за симптоми на дислексия и съпътстващи състояния /дискалкулия, дисграфия, диспраксия/ на деца в училищна възраст, както и безплатно консултиране на родители на деца с проблеми в ученето.
Предварително записване на телефоните на Асоциацията – 082/519 338; 0885/319506; 0887/199437 и 0899/489295.
Срок за записване: 20 септември 2008 г.

# 12
Записвам се в темата, за съжаление...

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Здеавейте и от мен! За съжаление и аз следя темата..
здравейте искам да помоля някой ако може да ми даде телефн за вразка на тази фирма в Русе Дислексия - Метода Дейвис
сигурно отдавна ги имате, но други може сега да търсят:

http://www.dyslexia-center.eu/index.php?cmd=contact
http://dyslexia-bg.org/about_us

# 14
По метода Дейвис, ако се интересувате конкретно от него, в България работи само Даниела Бонева, няма друг лицензиран обучител. С моето дете бяхме в Русе, при г-жа Бонева и това, което тя и колежката й Елена Михова /психолог/ постигнаха само за пет дни за мен е невероятно и много окуражаващо.

Общи условия

Активация на акаунт