Лайсна за душкабина

  • 3 043
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 305
И така, добутахме го до банята!   bathСлед известно време чудене, решиш да не си слагам корито под паравана, а да си сложим лайсна, защото дълбоките корита ми се струват доста грознички, а за вграждане на корито - хич не ми се занимава. Пък и лайсна си е най-красиво, а вътре с плочки  Grinning. Та питането ми е някой монтирал ли си е таквоз чудо, къде си го е купувал и преди или след плочките се слага?  newsm78 Аз все си мисля, че трябва да е преди плочките, за да се нивелира добре, а след това теракота да се сложи отвътре и отвън със съответния наклон. 

# 1
  • София
  • Мнения: 7 183
Виж тук:
www.aco.bg

и

http://www.aco.bg/cps/rde/xchg/SID-3F5701DA-EB8FC451/bg_aco_bulg … /hs.xsl/2494.html

Онзи ден се видях с предсатвител на фирмата по повод наш обект, и между другото ми показаха такива продукти.
Те имат един вид канал (не е лайсна), към който се прави наклонът за събиране на водата. Отгоре е с решетка, която може да бъде с няколко дизайна.
Имат и слот канал, и реално при него се вижда само един тънък шлиц.
Може да им звъннеш, доста са отзивчиви (ако съм разбрала правилно за това, което търсиш)

# 2
  • Мнения: 1 305
Снаха ми и зет ми са си направили банята, с такъв канал, много е красиво, но на нас не ни върши работа, защото нас мястото ни ограничава да сложим овален параван  Sad

Общи условия

Активация на акаунт