Фурна за вграждане AEG

  • 3 375
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 082
Момичета,имате ли такава фурна и доволни ли сте от нея?спрях се на този модел,защото ми хареса и пасва с кухнята,но ми казаха,че от 5 връщали две с дефекти?дайте мнения,моля..

# 1
  • Мнения: 7 430
Ползвам от 4 месеца такава и не мога да се оплача от нея Peace
Сестра ми и зълва ми си купиха същите Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 152
Аз имам такава, майка ми и мой приятел също. Явно сме от щастливците от 5-цата. Peace

# 3
  • Мнения: 1 449
Аз съм с АЕГ почти 2 г и нямам проблем. За кой модел твърдят това, много странно и ,честно казано, малко вероятно...

# 4
  • Мнения: 2 149
Аз си купих преди 4години, 2 ръка, за 220 лв, за вграждане фурна и котлони /обикновени, т.е. бързонагряващи/. Много съм доволна.

# 5
  • Мнения: 204
Аз също съм много доволна  Peace, не мога да повярвам, че дават толкова дефекти. Всичко си е до късмет. За Горение се носи славата, че най- рядко се носели на ремонт, но всички мои познати с тази марка, вече са на друго мнение. Марката не е гаранция, купувай, това което си си харесала. Моята е същата като на ДИД о ЛИНКА

# 6
  • Мнения: 372
Ползвам от 4 месеца такава и не мога да се оплача от нея Peace
Сестра ми и зълва ми си купиха същите Mr. Green



  Аз съм сестрата и съм много доволна -имам я от 1 година.

# 7
  • Мнения: 2 082
Благодаря,че се влючихте.общо взето всички ги имате отскоро..единият проблем им бил в копчетата,че изхвърчали при нагряване,а другият в електрониката.
модела не знам как се води-от седемстотин и забравих колко лева точно.другите модели се мъча да ги харесам,но не мога и сега се чудим какво да правим...

# 8
  • Мнения: 2 591
не ползвам точно такава фурна, но ми се струва малко вероятно АЕГ да са толкова некачествени, че от 5 уреда два да бъдат върнати  Shocked

# 9
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
моята е същата, ползвам я от 2години и досега съм нямала проблеми. Дано да е така и за напред. Стъклокерамичния плот също е от тях и той работи без грешка.

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз имам АЕГ, ползвам я отскоро-от половин година, но съм страшно доволна. не съм чувала за дефекти и се съмнявам. Моята е произведена в Германия. Ето тази имам аз:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012266

# 11
  • Мнения: 204
Джема, ти си безценна в обясненията, я сега разкажи как се ползва термоиглата, върши ли работа, и т.н. Стои някъде из шкафовете моята, а  сигурно е добре да се ползва.

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
А, много си я уважавам аз термоиглата. Включваш а на определеното място, задаваш необходимата програма и нужната температура според табличката и като бъде готово месото фурната се самоизключва сама и предупреждава със звуков сигнал.

# 13
  • Мнения: 2 082
Цитат
Моята е произведена в Германия.
  всички фурни ли са германски или има и друг вариант...

# 14
  • Мнения: 1 152
Поне когато съм се заглеждала, съм виждала Made in Germany на фурните. Но знам, че уредите на AEG се произвеждат и в Италия.

# 15
  • Мнения: 2 082
Поне когато съм се заглеждала, съм виждала Made in Germany на фурните. Но знам, че уредите на AEG се произвеждат и в Италия.
снощи разбрах,че ги сглобяват в турция.не че е много важно..
кажете за тези бутони-когато готвите навън ли стърчат,нагряват ли се,повреждат ли се от вкарването и изкарването .трябва тази седмица да вземем решение за печката,а продавачите в мгазините ни разубеждават.единият казал,че е имал такава печка и бутоните се изкривили от нагряването,деформирали се и изкачали.вие имате ли такива наблюдения?

# 16
  • Мнения: 1 152
Нямаме такива наблюдения за бутоните за близо 2 години . Може да стърчат, но аз ги прибирам по време на готвене. Нито са се деформирали от топлината, нито са се повредили от натискането.

# 17
  • Мнения: 3 640
Ползвам от 4 месеца такава и не мога да се оплача от нея Peace
Сестра ми и зълва ми си купиха същите Mr. Green

Аз съм сестрата и съм много доволна -имам я от 1 година.
Аз съм със същата от 7 месеца. Нямам абсолютно никакви оплаквания. Нищо не й се нагрява, изкривява, изхвърча и т.н. И за първи път чувам такива неща за тази марка.  newsm78 Тези консултанти да не би да са на комисионна към конкурентите  Joy

# 18
  • Мнения: 2 082
Sun ,а ти прибираш ли бутоните по време на готвене и въобще нагрява ли се от вън много фурната

# 19
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Sun ,а ти прибираш ли бутоните по време на готвене и въобще нагрява ли се от вън много фурната
не съм Sun, но да си кажа - понякога прибирам, понякога не и за 2години нищо им няма поне на моите пу, пу, пу!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 511
Поне когато съм се заглеждала, съм виждала Made in Germany на фурните. Но знам, че уредите на AEG се произвеждат и в Италия.
снощи разбрах,че ги сглобяват в турция.не че е много важно..
кажете за тези бутони-когато готвите навън ли стърчат,нагряват ли се,повреждат ли се от вкарването и изкарването .трябва тази седмица да вземем решение за печката,а продавачите в мгазините ни разубеждават.единият казал,че е имал такава печка и бутоните се изкривили от нагряването,деформирали се и изкачали.вие имате ли такива наблюдения?

Тези продавачи да не вземат комисионна от продуктите на някоя друга марка? Насочиха ли ви към нещо по-добро?
 Mr. Green
Не мога да повярвам,че могат да се говорят такива неща!  Rolling Eyes Тези бутони да не са направени от пластмаса та да се изкривяват от температурата...

единият казал,че е имал такава печка...

А дали на фурната му наистина пише АЕГ?!  Crazy

Хайде стига...АЕГ си е АЕГ.
Не се шашкай,ами си купи сладурчето.
Вкъщи сме заложили  на тази марка - хладилник,фурна,стъклокерамичен плот...сега се ослушвам за абсорбатор. Само микровълновата ми е Електролукс...но е подарък и не съм си я избирала (пък и нали вече са едно).
УСПЕХ!   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 082
мерси на всички  Hug днес мъжът ми е поръчал фурната,дано всичко е наред,че не ми се мисли...  ooooh!

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ползвам от 4 месеца такава и не мога да се оплача от нея Peace
Сестра ми и зълва ми си купиха същите Mr. Green


Можеш ли да ми кажеш номера й или каквото се нарича там? Мерси   bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 575
Тази фурна има ли телескопична страница? И мен ме заинтригува. Изобщо само в технополис ли я има?

# 25
  • Мнения: 3 640
Sun ,а ти прибираш ли бутоните по време на готвене и въобще нагрява ли се от вън много фурната
nano, абсолютно винаги прибирам бутоните. Нищо не й се нагрява на фурната.  Peace

Няма телескопични страници, но това не е толкова фатално. Най-много ми липсва, че няма пиролитично почистване, но пък моделите с пиролиза са 2 пъти по-скъпи.  #Crazy

# 26
  • Мнения: X
Искам да ви попитам - някой има ли впечатления от ето този модел - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012346

В момента са на промоция заедно с стъклокерамичен плот с чети котлона -
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011919

Цената им общо е 1155 лв. Стори ми се изгодно. Вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт