Препарат за мухъл

  • 11 807
  • 10
  •   1
Отговори
Кажете някой ефикасен препарат за мухъл. В банята ни има доста вече.

# 1
  • Мнения: 983
Аз използвах един- доста ефикасен, но остана в майка и точно в момента, не мога да ти кажа марката. Но се пръска- струваше към 2 и нещо. Като магически е. След него нищо не остава.

# 2
  • Мнения: 1 371
Напръскай с Циф - една голяма лилавосиня бутилчица, след 10 минути изтъркай лекичко и нищо няма да има. Препаратът споменат от vesito 2 по горе мирише много лошо и иска време за проветряване. Ако имаш дете - поне цял ден.
Най-сигурното средство е - продават препарат за мазане с малка четчица, като боя (безцветен) и лекичко се минават всички фуги . Гарантирано е, няма повече мухъл. Отнема цял ден, но после е завинаги.
Иначе всеки ден търкане му е майката.  Grinning

# 3
  • Мнения: 184
И аз ги търках първата година, но после ми обясниха, че не трябва, защото при търкането се отделяли спорите на плесента във въздуха, децата го вдишват и можело да предизвикат алергии. Препарати против плесен се продават в големите строителни магазини (Бриколаж, Практикер и т.н.). Наистина миришат много, защото са на основата на хипохлорид, но унищожават мухъла. Има и препарати, с които се минават стените преди боядисване, но не сме ги пробвали.

# 4
  • София
  • Мнения: 790
Аз ползвам САВО. Пръскаш и то изяжда мухъла. Продават го в супермакетите, около 7 лв е.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Сано /или Саво/ Максима чисти перфектно, но смърди повече от ужасно.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз първо измих с белина и после със Саво.

# 7
  • Мнения: 524
Аз ползвам САВО. Пръскаш и то изяжда мухъла. Продават го в супермакетите, около 7 лв е.
САВО е страхотен, сега ползвам "Антимухъл" на Ароматик ООД - Казанлък, върши същата работа, по-евтин е. Написах ти фирмата, защото има много марки "Антимухъл".

# 8
  • Мнения: 983
И аз ги търках първата година, но после ми обясниха, че не трябва, защото при търкането се отделяли спорите на плесента във въздуха, децата го вдишват и можело да предизвикат алергии. Препарати против плесен се продават в големите строителни магазини (Бриколаж, Практикер и т.н.). Наистина миришат много, защото са на основата на хипохлорид, но унищожават мухъла. Има и препарати, с които се минават стените преди боядисване, но не сме ги пробвали.
И аз така разбрах. Този, за когото ти говорих, не се търка, мухалът изчезва сам. Наистина трябва ден поне, за да проветриш. Бяхме се изнесли в друга стая, защото бяхме напръскали и тапетите. Но от тогава няма мухъл.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
А има ли някакъв антимухъл препарат, който да не мирише толкова?

# 10
За Саво 4етох , че е добър, но съм с бебе на 6мес. и в това време не можем и да излезем , за да проветрим. Иначе и с Доместос го мием, ама пак е смрад голяма.

Общи условия

Активация на акаунт