имате ли опит с марката Conegliano?

  • 10 438
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 591
търсих подобна тема из форума, но нищо не открих, така че моля ако имате опит да споделите - бях чела тук някъде, че са китайски, но мисля, че все пак марката е италианска  Rolling Eyes

конкретно ние мислим да си купуваме котлони от тази марка Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 77
аз имам само мивка и батерия. нямам електроуреди на тази марка, но до колкото знам, тя е българска. може и да бъркам де. както и а е, не е толкова важна националността.

--сат

# 2
  • Мнения: 77
обадих им се и те казаха, че над 90% от стоката им е произведена в италия - така че съм в грешка.  Peace

--сат

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ехеее, извинявай mew, но май са те пуснали по голямата парзалка. Когато ми покажеш оригинален сайт на такъв производител, ще повярвам. Conegliano е българска търговска марка а уредите са с неясен произход.
Електро-домакинските уреди - това е последния виц който чух и е цитат от българския сайт hahaha

# 4
  • Мнения: 77
mentolka, проверих в гугъл и намерих сайта им: http://www.coneglianobg.net/. не пишеше къде са произведени, затова се обадих на публикуваните телефони. женицата на телефона ми каза това, което съм написала в предното си мнение. що се отнася до електроуредите, те очевидно съществуват. колко са добри - не е ясно.

--сат

# 5
  • Мнения: 1 558
Да, италиански са. Майка ми има аспиратор, а аз преса за коса - от нито едно от двете не съм впечатлена.

# 6
Айде, пак. ooooh! Дайте оригиналния италиански сайт на марката.  Sick                                                                                                                                                                                      

# 7
  • Мнения: 77
ъ?  newsm78

--сат

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 571
djemma_reg иска да каже, че всеки уважаващ себе си производител има собствен сайт. И щом не мога да намеря такъв, аз лично започвам да се съмнявам в марката Peace

# 9
  • Мнения: 77
е да, реално е така. Peace

--сат

# 10
  • Мнения: 1 951
Майка ми и баща ми имат пералня Conegliano и са много доволни. Аз също съм останала с впечатлението че е италианска фирма, но не мога да споря по въпроса. Иначе съм виждала техни реклами на доста места в Италия.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
От форума знам,че не са добри.Развалят се и не са качествени.Съпругът ми за малко не купи такъв аспиратор,добре ,че го прекъснах навреме.

# 12
  • Мнения: 165
Ехеее, извинявай mew, но май са те пуснали по голямата парзалка. Когато ми покажеш оригинален сайт на такъв производител, ще повярвам. Conegliano е българска търговска марка а уредите са с неясен произход.
Електро-домакинските уреди - това е последния виц който чух и е цитат от българския сайт hahaha
  Peace Когато ние купувахме уредите имаше в МЕТРО промоция на тази марка и аз се поинтересувах: Значи уредите се сглобяват в България, но с части от където им падне. Да - в повечето случаи са италиански, но не винаги. Има възможност да попаднеш на добър уред, но също така още по-голяма да се прецакаш. За това аз лично се отказах. А още повече, че цените им са горе долу като на доказаните марки. Не виждам смисъл да рискуваш.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 14:44 от Tersi

# 13
Тази марка е пълен боклук, особено закупена от Метро. Моята бяла техника е с марката Whirlpool, от които съм страшно доволна!

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Микровълновата ни е такава марка и не съм доволна. На вратичката прогоря на едно място и я очаквам всеки момент съвсем да капитулира.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 856
Аз съм обзаведена с Конелиано - аспиратор, керамични котлони за вграждане и фурна за вграждане.
Ползвам от 1 година - нямам оплаквания. 

# 16
  • Мнения: 415
Ползвам миялна Conegliano 8 години и съм доволна!
Не мога да я сравня с миялна друга марка, тъй като не съм ползвала друга!  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 323
Бойлер от тази марка, с гаранция 3 години... Работи 8! Не ми е ясно- това много или малко е, но нито веднъж не сме викали майстори. Просто си работеше безотказно и не е създавал никакви проблеми.

# 18
  • Мнения: 2 591
хм, така и предполагах - противоречиви мнения, но колкото глави толкова мнения  Rolling Eyes а и според мен винаги има опасност човек да попадне на нещо дефектно, само дето при големите марки тази вероятност е сведена до минимум Rolling Eyes

май ще пусна анкетка Blush

защото продължавам да разсъждавам Rolling Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Майка ми има микровълнова, май от близо 8-9 години. Работи си, като ссе има в предвид, че преживя потоп Simple Smile Чинно я оставих да изсъхне 2-3 месеца, после включихме и си работи. Купена е от Метро, а потопа беше дъжд.

# 20
  • Мнения: 389
Имах ютия Conegliano, ама си беше пълен боклук.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 101
Миналата есен от Стройко си купих микровълнова, аспиратор, фурна, керамичен плот за вграждане и аспиратор  - резултата е  микровълновата се развали на втората седмица -но беше нещо дребно и веднага ми я поправиха, от другите неща за сега съм доволна Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 591
Миналата есен от Стройко си купих микровълнова, аспиратор, фурна, керамичен плот за вграждане и аспиратор  - резултата е  микровълновата се развали на втората седмица -но беше нещо дребно и веднага ми я поправиха, от другите неща за сега съм доволна Simple Smile

звучи добре  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 377
От почти три години ползвам фурна, керамичен плот и аспиратор всичко за вграждане и за сега без проблеми. Каква е марката /фирмата/ не ме е интересувало просто само техния котлон за вграждане отговаряше на изискванията ми.
Бих гласувала с опция ползвам /за сега доволна/, но не смея да препоръчам.

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 14:25 от petjia

# 24
  • Варна
  • Мнения: 826
Имам сешоар такъв.Незнам нищо за марката,дори не я бях чувала преди това.Цената му ме удовлетвори и затова го купих.(20 лв.  Grinning )
Работи си отлично.
Но все пак това е много дребно нещо,за такава техника не бих рискувала. Peace

# 25
  • Мнения: 2 591
моля, гласувайте в анкетата  Praynig

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А какви мебели имааааат.......направо те пренасят няколко епохи на зад.....мнооого са добри.

# 27
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Имам подарък сокоизстисквачка - пълен боклук и се чудя дали да не я изхвърля.

# 28
  • Мнения: 2 591
А какви мебели имааааат.......направо те пренасят няколко епохи на зад.....мнооого са добри.

 Peace умопомрачителни са

# 29
  • Мнения: 2 149
Имам красив абсорбатор, ужасно шуми! #Cussing out

# 30
  • Мнения: 3 356
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.

# 31
  • Мнения: 2 149
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.
И аз така вече правя, но този абсорбатор е подарък:)
Ама пак си шуми и в кухнята не се тъпим, изнервяме се, крещим и накрая щрак и...проблемите ни утихват!

# 32
  • Мнения: 2 591
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.

и аз за уредите съм на този принцип - а това ми се струва куча марка честно казано, колкото и да ме убеждават, че е италианска... но пък държат не най-ниските цени newsm78 затова пуснах темичката  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 377
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.

Принципите не са това което бяха  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 323
Марката е БГ, произведена в Италия май по поръчка за БГ....Имаме абсорбатор - шуми ужасно много, но все пак работи Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 438
Имам микровълнова печка от тази марка, подарък е, купена е от Метро преди поне 5 години. Нямам проблеми.

# 36
  • Мнения: 226
Ползвам фурна за вграждане, плот за вграждане и аспиратор. От самите уреди засега нямам оплаквания, но от сервиза - МНОГО оплаквания! Незнам дали е проблем на сервиза в Бургас или навсякъде са така. Сега като се върна назад във времет оосъзнавам, че не разсъждавах много дали има сервиз или няма и какви са отзивите за него. ooooh!

# 37
  • Мнения: 315
Не си купувай нищо на тази марка! Имам маша и преса - откакто са купени са през месец в сервиза за ремонт. Вече ми писна и си купих други. Пълни боклуци!

# 38
  • Мнения: 479
В едих хотел имаше абсорбатор конеляно - мнооого силно шумеше! Да уточня-хотела е нов, 5 звезди и по принцип другите неща от обзавеждането бяха доста добре подбрани

# 39
  • Мнения: 18
марката е италианска но се произвежда в Китай и МОЛЯ ВИ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ НЕЯ, а и вече не се внася дребната им техника и резервни части за тях няма

# 40
  • Мнения: 6 958
моля, гласувайте в анкетата  Praynig

Гласуваме, гласуваме..., ама аз нямам представа и не мога да ти помогна (този глас е абсолютно безсмислен)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт