Помощ! Търся мебелен обков!

  • 11 122
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 305
Някой може ли да ме ориантира за добри магазини за мебелен обков?  Praynig Трябва да си купувам дръжки за шкафчетата в банята , тип рейлинг, а не зная къде да търся Sad Ходих в Хефеле с идеята, че там ще има нещо, но се изненадах от невероятната липса на разнообразие Shocked Имаха сигурно 5 модела на кръст!  Да им имам и магазина и цените! Повече няма да ходя там  Crossing Arms

# 1
  • София
  • Мнения: 7 182
Хм, като добри магазини аз знам Хефеле и Тека.
Обаче миналата година в Тека определено имаха по-малко разнообразие в сравнение с Хефеле.

# 2
  • Мнения: 1 102
www.avistam.com Може да провериш на този адрес, аз си взех дръжките от тях  и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 1 305
www.avistam.com Може да провериш на този адрес, аз си взех дръжките от тях  и съм много доволна.

Уви, имат магазин само в Пловдив и не ми върши работа  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 312
Най-голям избор и качество според мен е в "МАЕТ" на ул. Сребърна. Има я в google.
А ако ходиш до там (на Хладилника) има и един магазин в сградата на завод "Витоша". Влиза се през магазина на SINGER и навътре през един коридор направо. Не помня KRON ли беше или друго име.
Аз лично предпочетох тези на МАЕТ (те са представители на няколко фирми, но в никакъв случай не на турски). И моите дръжки са модел  рейлинг, там имат от най-малкия размер около 6 см, та до 60 см.
А в ТЕКА дръжките са  newsm11

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 00:38 от Laurus

# 5
  • Мнения: 1 305
Най-голям избор и качество според мен е в "МАЕТ" на ул. Сребърна. Има я в google.
А ако ходиш до там (на Хладилника) има и един магазин в сградата на завод "Витоша". Влиза се през магазина на SINGER и навътре през един коридор направо. Не помня KRON ли беше или друго име.
Аз лично предпочетох тези на МАЕТ (те са представители на няколко фирми, но в никакъв случай не на турски). И моите дръжки са модел  рейлинг, там имат от най-малкия размер около 6 см, та до 60 см.
А в ТЕКА дръжките са  newsm11

Нещо не успях да ги намеря тези на сребърна  Sad

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 312
Ето ги къде са http://64.233.169.104/search?q=cache:hCXd7zuisC0J:www.mebeli.inf … mp;cd=1&gl=bg
А между другото вчера ходих до Тека. Оказа се, че и там имат такива дръжки.

# 8
  • Мнения: 1 305

А къде да я намеря тази фирма, линкът им за контакти е неактивен  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 152
А къде да я намеря тази фирма, линкът им за контакти е неактивен  newsm78

Залепени са за завод Витоша на Черни връх. В един вход са с шевните машини Сингер, но като стигнете до там охраната ще ви насочи. А и нещо важно поне за мен - в събота не работят.

Общи условия

Активация на акаунт