Секции за хол по собствен проект

  • 8 654
  • 11
  •   1
Отговори
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Здравейте! Дойде времето да си обзаведем и хола - по-точно да си направим две секции. В болшинството от мебелните фирми предлагат готови модули, опитвайки се да ги нагодят към пространството. Молбата ми е да ми препоръчате мебелни фирми, които да изработят секциите по наш проект (почти готов е), защото местата, където ще ги слагаме, са малко специфични.
Вторият ми въпрос е - какъв цвят мебели според вас би отивал на ламинат череша

и стени бледа праскова? Аз залагам на цвят елша или бук, а мъжа ми настоява за венге - но според мен хола ще стане много тъмен  Thinking

# 1
  • Мнения: 4 970
За съжаление не мога да ти помогна с фирма- аз самата издирвам такава- засега безуспешно Rolling Eyes .А за цветовете- и според мен с венгето ще стане тъмно Thinking.ПО-скоро бук( елшата я мразя Crazy, ама то си и зависи от елшата, 4е съм попадала на големи разлики в цвета)

# 2
  • Мнения: 3 153
Момичета, прегледайте назад темите-имаше поне една-две за фирми, които изработват по проект. Ползвайте търсачката.

# 3
  • Мнения: 130
Аз не бих сложила много контрастен цвят.Други мебели имали в хола?Ако е едно помещение с кухнята,бих се съобразила с цветовете и там.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 193
Ние също обзавеждаме хол и искахме секция по наш проект. Понеже мебелите поръчахме от МК "Ралица", им показахме какво точно имаме като идея. Те се наеха (значи изпълняват и поръчки по индивидуален проект), но крайната цена на секцията беше много висока ooooh!
В крайна сметка се отказахме.
Имаме един приятел, който ще ни я направи за двойно по-малко пари.
Моят съвет е да дадете поръчка на майстор, а не на фирма.

# 5
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Аз не бих сложила много контрастен цвят.Други мебели имали в хола?Ако е едно помещение с кухнята,бих се съобразила с цветовете и там.
Не, други мебели от дърво нямаме, само един диван в цвят бордо. Кухнята си е отделно Simple Smile. И аз не съм навита на голям контраст, но пък не ми се ще мебелите да се сливат с паркета... Rolling Eyes
...Имаме един приятел, който ще ни я направи за двойно по-малко пари.
Моят съвет е да дадете поръчка на майстор, а не на фирма.
Да, благодаря за идеята, но фирма май се намира по-лесно отколкото майстор... Фирмите си имат сайтове и магазини, където можеш да видиш произведеното от тях - а майсторите как да ги наема? По-скоро трябва да е препоръчан майстор, за да не попаднеш на някой с две леви ръце  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 84
Бих ти препоръчала Рапид Груп - перфектни са откъм изпълнение и дизайн.
Правиха ми кухнята - стана много красива. Не съм я пуснала във темата за кухни, поради други съображения. Малко скъпичко работят, но ако можеш да си позволиш около 3000лв. за холна секция, ти ги препоръчвам горещо.

# 7
  • Мнения: 479
С фирми не мога да помогна.
За цветовете - има много хубав наситен, по- тъмен цвят череша. аоще повече изпъква на бели стени- ако още не стеги боядисали. Направо се влюбих в червеното дърво, след, като гледах няколко серии на Tell Me You Love Me - в единият дом има страхотни комбинации. Венгето е прекалено използвано вече според мен - класика е, но все пак-не ми допада, тежко е, рязко е, строго е, няма романтика......

# 8
  • Мнения: 133
Здравейте! Дойде времето да си обзаведем и хола - по-точно да си направим две секции. В болшинството от мебелните фирми предлагат готови модули, опитвайки се да ги нагодят към пространството. Молбата ми е да ми препоръчате мебелни фирми, които да изработят секциите по наш проект (почти готов е), защото местата, където ще ги слагаме, са малко специфични.
Вторият ми въпрос е - какъв цвят мебели според вас би отивал на ламинат череша

и стени бледа праскова? Аз залагам на цвят елша или бук, а мъжа ми настоява за венге - но според мен хола ще стане много тъмен  Thinking


имам стра6но то4ен маистор Дърводелец!!! работи много ка4ественно барзо по проект на клиента или можв да ти предложи идеии ако иска6 н анас ни е правил кухнята и един огромен гардероб преди 9 години ни6то не е мръднало!
Преди 1 месец се сетихме пак за него и го викнахме за един чудовиащно огромен гардероб сега ни довур6ва в понеделник вратите - плузга6ти се ако иска6 пи6и на ЛС да ти дам телефона / София е!/

# 9
  • София
  • Мнения: 1 109
Аз това лято правих холна гарнитура по мой проект във фирма "Булмебел".Останах доволна.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102

Вторият ми въпрос е - какъв цвят мебели според вас би отивал на ламинат череша

и стени бледа праскова? Аз залагам на цвят елша или бук, а мъжа ми настоява за венге - но според мен хола ще стане много тъмен  Thinking

Втората част от въпроса ти е направо преписана от мен  Wink
И аз имам същия проблем, който е усложнен от факта че към всекидневната за която искам такова съчетание има и кухненска част и там какви цветове ще измисля направо не зная. Всичко е още в проект но аз клоня към светлите мебели. Венге може би само в комбинация с искветлен бук за кухнята.
Ще следя с интерес!

# 11

Общи условия

Активация на акаунт