Каква вентилаторна печка?

  • 7 784
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 266
Трябва ми някаква малка печка за периода преди парното. Имах Таурус, но изгоря. Каква ще ми препоръчате?   bouquet

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
К'ва да е .... делонги например.

# 2
  • Мнения: 46 511
Ние имаме от няколко години Синхро (не знам така ли се пише  Rolling Eyes), евтина е и затова я взехме, но вкъщи е топло и като се замисля май сме я пускали само 1 път  newsm78 майка ми има същата в офиса си, нейната я ползва всеки ден през зимата, не се чупи.

Парното ще го пускат утре, задръж още малко  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 460
а,ние сме на мидея!е-ми доволни сме!

# 4
  • Мнения: 425
Делонги - имам от 4 години такава, като първите две години я ползвах постоянно през зимата по цял ден на мах и нямам проблеми с нея. Преди това имах Елит ама изгора за няма и една зима.

# 5
  • Мнения: 2 591
и аз съм за делонги  Peace

# 6
  • Мнения: 4 916
Каквото и да вземеш все ще ти свърши работа.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Нашата е Теси.  Peace

# 8
  • Мнения: 624
Скоро купихме този модел на Делонги
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01002099
Много сме доволни,да чукна на дърво.

# 9
  • Мнения: 284
Скоро купихме този модел на Делонги
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01002099
Много сме доволни,да чукна на дърво.
този модел имам и аз от 5г. Peace

# 10
  • Мнения: 266
Благодаря, момичета!
 Hug

# 11
  • Мнения: 1 173
Скоро купихме този модел на Делонги
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01002099
Много сме доволни,да чукна на дърво.
Имаме точно такава от доста години и сме супер доволни!  Peace

# 12
  • Мнения: 425
Скоро купихме този модел на Делонги
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01002099
Много сме доволни,да чукна на дърво.
Имаме точно такава от доста години и сме супер доволни!  Peace

И моята е такава. Страхотно е това малко чудо Simple Smile

# 13
  • Мнения: 131
АЗ ИМАМ "ДЕЛОНГИ" ОТ 5Г И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА.ПО-СКЪПИ СА ОТ ДРУГИТЕ ,НО СИ ЗАСЛУЖАВА.

# 14
  • София
  • Мнения: 312
И от мен един глас в полза на Делонги-то като модела на T@nia. Корпусът е метален. не е за пренебрегване. От кафе машините Делонги не съм доволна , но вент.печка си върши работата.

# 15
  • Мнения: 624
И от мен един глас в полза на Делонги-то като модела на T@nia. Корпусът е метален. не е за пренебрегване. От кафе машините Делонги не съм доволна , но вент.печка си върши работата.

Малиии,а аз смятам да купувам такава кафемашина ooooh! ooooh! ooooh!

# 16
  • Мнения: 22
Моля кажете този метален корпус не се ли нагрява ?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
Делонги  Peace

# 18
  • Мнения: 22
И от мен един глас в полза на Делонги-то като модела на T@nia. Корпусът е метален. не е за пренебрегване. От кафе машините Делонги не съм доволна , но вент.печка си върши работата.

Притеснява ме факта да не би като е метален корпусът да се нагрява  /на този модел ДЕЛОНГИ  ,който се препоръчва тук /.Ако има такава вероятност моля кажете !

# 19
  • Мнения: 624
Моля кажете този метален корпус не се ли нагрява ?


В никакъв случай Naughty
Днес печката работи от сутринта,не съм я спряла за секунда,и в момента мога да я хвана с голи ръце,няма нищо нагрято,да чукна на дърво,супер си е,и я местя където пожелая.Този модел ми допада повече от вертикалния-има и такъв,една цена са,една марка,но онази е вертикална и при падане автоматично се изключва.
Изборът е твой Peace
Аз за своя не съжалявам!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
Доволна съм от тези модели на Делонги и Ровента.  Peace

   

# 21
  • София
  • Мнения: 312
Малиии,а аз смятам да купувам такава кафемашина ooooh! ooooh! ooooh!

Може и да те подвеждам с личните си наблюдения, ама на нас на свадбата ни подариха кафемашина Делонги (преди около 13 години) . По онова време май нямаше още ментета като сега от Китай и Турция. Помня само, че беше купувана с долари, а откъде newsm78, хич не знам. И доста скъпа за ония години. Както и да е. Делонгито на 2-та година му се сдуха някакъв уплътнител и в сервиза ни поискаха 12 долара да го подменят. Е, подменихме си цялата кафемашина с Бош и оттогава никакви грижи. Оттогава не поглеждам, ако има възможност, различно от Бош и AEG. Ама за вент. печка мъжът ми нещо проучва и купи тази и тя си работи. Явно всяка марка си е "силна" в правенето на даден вид уреди.

# 22
  • Мнения: 953
и аз съм за делонги  Peace
Peace
От тези с металния корпус скоро бяха в брошурата на метро.

# 23
  • Мнения: 624
и аз съм за делонги  Peace
Peace
От тези с металния корпус скоро бяха в брошурата на метро.

Да,там са по-евтини Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Ровента Simple Smile

# 25
  • Мнения: 624
Момичета,да Ви попитам-вентилаторната печка как се прави да включва и изключва newsm78,нали има термореле?
Става въпрос за Делонгито с металния корпус,но тъй като ни е нова,а в упътването няма български,моля да ми обясните Praynig
И има ли значение на коя страна се завърта копчето,както виждам може и на двете.
Ще Ви бъда благодарна за отговорите  bouquet

# 26
Няма ли нещо нарисувано около копчето, което да ти подскаже на къде трябва да го въртиш?

# 27
# 28
По принцип би трябвало да се върти по посока на часовниковата стрелка. Пробвай и на обратно, ако има значение на къде трябва да се върти, вероятно ако си го завъртяла в грешната посока, печката няма да затопля.

# 29
Мисля, че може би копчето се върти в двете посоки, за да можеш да увеличаваш и намаляш температурата.

Общи условия

Активация на акаунт