Мiele от Марти 76

  • 44 020
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • България
  • Мнения: 430
 Здравейте,

Пазарулвал ли е някой от тази фирма? Цени?

http://mieleservis.com/index.php?option=com_content&task=vie … =24&Itemid=50

Благодаря

# 1
  • Мнения: 17
Точно от тази фирма не,но пералнята ми е Miele.Моето мнение е,че това е най-добрата марка перални.Цената е от 1200лв. на горе,но си струва.

# 2
  • Мнения: 753
имаме втора употреба, незнам кой е използвал преди това, но вече 3 години и скъсвам болтчетата,....много съм доволна Peace

# 3
  • Мнения: 78
Аз чух че това са най-добрите ел.уреди за дома но са и много скъпи

# 4
  • Мнения: 1 046
Щях да търся инфо по въпроса, наши приятели в белгия и германия са само с такива уреди и бяха заявили категорично мнение, че ако трябва ще си ги внесат от там, но като се приберат тук ще  ползват точно тази марка.
И аз искам повече инфо за качеството- във Варна има такъв магазин, даже мисля че е фирмен директно, но за качество на уредите освен от моите задгранични приятели незнам.
Ако някой знае повече да сподели.

# 5
  • Мнения: 1 449
Имат страхотни перални, мисля с такава да се сдобия. Иначе ... незнам дали ще открия някяква огромна разлика например с фурната или стъклокерамичния плот. Имам АЕГ с много функции, с пиролиза, дизайнът му е супер, алуминий- изключително лесно за поддръжка, така че за сега съм напълно доволна.

# 6
  • България
  • Мнения: 430
Точно от тази фирма не,но пералнята ми е Miele.Моето мнение е,че това е най-добрата марка перални.Цената е от 1200лв. на горе,но си струва.

От къде си купи пералнята? В магазините за перални не съм виждала тази марка. Зная, че е най-доброто за бяла техника.

# 7
  • Мнения: 4 916
Точно от тази фирма не,но пералнята ми е Miele.Моето мнение е,че това е най-добрата марка перални.Цената е от 1200лв. на горе,но си струва.

От къде си купи пералнята? В магазините за перални не съм виждала тази марка. Зная, че е най-доброто за бяла техника.


В София има магазин на Миеле срещу Двореца - пада се точно до градинката Кристал.

# 8
  • Мнения: 1 449
Точно от тази фирма не,но пералнята ми е Miele.Моето мнение е,че това е най-добрата марка перални.Цената е от 1200лв. на горе,но си струва.


Тя тази фирма Марти 76 ми се струва, че е на Миеле 2 употреба
И, верно, аз цифри не помня, особено когато са цени на стоки, но ми се върти че пералните са над 2Х 1200лв...

Иначе има много хубави уреди, даже по-скъпи и от Миеле, но неизвестни много-много у нас. Като Küppersbusch, Gaggenau.

# 9
# 10
  • NY
  • Мнения: 209
част от уредите в къщи са Miele и сме доволни Peace
имаме приятели които са  със същата техника и те само я хвалят
за цените......нямам идея как са в бг ,но 1200 лв за пералня на Miele звучи като мечта 
тук в сащ не са от евтините /като повечето качествена европейска стока/

споменали са Küppersbusch и Gaggenau .... също страхотно качество  Peace

абе и на мен ми се струва, че тази фирма Марти 76 е за втора употреба

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2-ра употреба са, да. Не е тайна и не се крие  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 416
Да, втора употреба са. Лично аз нямам (нашата е скромна куче-марка), но доста приятели се сдобиха с машинки оттам. Евтини са - около 300 лв., работят беотказно засега.

# 13
  • България
  • Мнения: 430

В София има магазин на Миеле срещу Двореца - пада се точно до градинката Кристал.
[/quote]
Благодаря. Мислех, че в България не се продават.

# 14
  • България
  • Мнения: 430

То е ясно, че е втора употреба. Просто Miele e най-доброто.

# 15
  • България
  • Мнения: 430
част от уредите в къщи са Miele и сме доволни Peace
имаме приятели които са  със същата техника и те само я хвалят
за цените......нямам идея как са в бг ,но 1200 лв за пералня на Miele звучи като мечта 
тук в сащ не са от евтините /като повечето качествена европейска стока/

споменали са Küppersbusch и Gaggenau .... също страхотно качество  Peace

абе и на мен ми се струва, че тази фирма Марти 76 е за втора употреба
За Америка европейска стока и то добра, ще е много скъпа по ред причини. Да това е фирма втора употреба. Просто незнаех, че се продават нови в България. Погледни във форума, никой не коментира.

# 16
  • Мнения: 22 864
За да използвам темата: Някой виждал ли е Gaggenau в България.Това са ми топ уредите,предполагам,че могат да се поръчат от чужбина,но после ме притеснява поддръжката и части,ако се наложи.

# 17
Има два основни критерия по които се купуват перални:

1. Цена
2. Качество

Статистиката показва, че 90% от производството на перални се извършва в Китай. Нали се сещате какво означава това - занусита, индезит, уърпул и тн - всичко е китайско. Лично аз мисля, че са с поносимо качество, но експлоатационният ми срок е малко след този от гаранцията. Това води до стабилен пазар на тези стоки, от което най доволни са производители. Замислете се какво би стано ако всички спрем да си купуваме перални тъй като старите ни вършат перфектна работа.

Другата част са с високо качество и съответната им подобаваща цена. Такива например са Миеле. Впрочем имат магазин на Цар Осводобител до градинката на Кристал. Там цените са с 4 цифри.

Всеки сам избира с какво да пере, но не забравяйте че качеството не е само до праха.



# 18
  • България
  • Мнения: 430
Има два основни критерия по които се купуват перални:

1. Цена
2. Качество

Статистиката показва, че 90% от производството на перални се извършва в Китай. Нали се сещате какво означава това - занусита, индезит, уърпул и тн - всичко е китайско. Лично аз мисля, че са с поносимо качество, но експлоатационният ми срок е малко след този от гаранцията. Това води до стабилен пазар на тези стоки, от което най доволни са производители. Замислете се какво би стано ако всички спрем да си купуваме перални тъй като старите ни вършат перфектна работа.

Другата част са с високо качество и съответната им подобаваща цена. Такива например са Миеле. Впрочем имат магазин на Цар Осводобител до градинката на Кристал. Там цените са с 4 цифри.

Всеки сам избира с какво да пере, но не забравяйте че качеството не е само до праха.

И аз за това питам. Имам познати с Мiele, в чужбина и това което ми разправят, няма нищо общо с това което имам / Whirlpool/ - купена от Англия на 8 години.

# 19
  • NY
  • Мнения: 209
част от уредите в къщи са Miele и сме доволни Peace
имаме приятели които са  със същата техника и те само я хвалят
за цените......нямам идея как са в бг ,но 1200 лв за пералня на Miele звучи като мечта 
тук в сащ не са от евтините /като повечето качествена европейска стока/

споменали са Küppersbusch и Gaggenau .... също страхотно качество  Peace

абе и на мен ми се струва, че тази фирма Марти 76 е за втора употреба
За Америка европейска стока и то добра, ще е много скъпа по ред причини. Да това е фирма втора употреба. Просто незнаех, че се продават нови в България. Погледни във форума, никой не коментира.

Alisa, това не е целенасочен коментар.  Мислих ,че става въпрос официален магазин на Миеле, а от беглият поглед върху сайта ми се видя втора употреба. Аз съм имала неприятен опит в бг,  опитаха да ми продадът използвана стока за  нова и затова така реагирах. Няма нищо лошо в стоките втора употреба, не ме разбирай погрешно. Тук е масова практика хората да правят разпродажби когато се местят ,или по други причини, и съседите им да купуват вещите.Дори е прието, ако не искаш да се занимаваш с разпродажби, да  оставиш нещата на улицата и ако някой си хареса нещо ,просто си го взима.....
както и да е...
Мисля ,че ако си решила да си купиш  каквото и да е на Миеле, това е добър избор. Peace

# 20
  • Мнения: 1 167
За Варна , Бургас,София, Русе, официален вносител на MIELE  са фирма Пиеро.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 10:27 от desiniko

# 21
  • София
  • Мнения: 312
Да 2-ра ръка са, ама ги предпочитам пред 1-вата ръка буклуци на индезит, аристон и прочее, щото съм си патила с нови от тези марки. Купих си сушилня Миеле. ЖЕЛЯЗНА Е newsm10. А като мокрото помещение ми е в мазето, кво ми пука как изглежда. Сега чакам с нетърпение да ми се сдуха пералнята Фагор (а тя милата на 12 год. нечовешко ползване още не ще), та да си купя и пералня от тази марка.

# 22
  • Мнения: 1 470
имаме втора употреба, незнам кой е използвал преди това, но вече 3 години и скъсвам болтчетата,....много съм доволна Peace
Peace

# 23
  • Мнения: 4 916
... Сега чакам с нетърпение да ми се сдуха пералнята Фагор (а тя милата на 12 год. нечовешко ползване още не ще), та да си купя и пералня от тази марка.

офф - Във Варна имам Фагор - много съм доволна от нея.

# 24
  • Мнения: 67
Миеле е върха на сладоледа. Знам го от приятел, който от този бизнес с бяла техника си купуваше мерцедесите.

# 25
  • Мнения: 5
Има официален вносител - Миеле Център Москов - на Цар Освободител и 6-ти септември се намира - малко по диагонал срещу Червило. Марката определено си заслужава.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ама много грозни от към дизайн тия уреди втора употреба. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 67
Има два основни критерия по които се купуват перални:

1. Цена
2. Качество

Статистиката показва, че 90% от производството на перални се извършва в Китай. Нали се сещате какво означава това - занусита, индезит, уърпул и тн - всичко е китайско. Лично аз мисля, че са с поносимо качество, но експлоатационният ми срок е малко след този от гаранцията. Това води до стабилен пазар на тези стоки, от което най доволни са производители. Замислете се какво би стано ако всички спрем да си купуваме перални тъй като старите ни вършат перфектна работа.

Другата част са с високо качество и съответната им подобаваща цена. Такива например са Миеле. Впрочем имат магазин на Цар Осводобител до градинката на Кристал. Там цените са с 4 цифри.

Всеки сам избира с какво да пере, но не забравяйте че качеството не е само до праха.


Има Занусита произведени в Унгария, които са по евтини от тези произведени в Италия и то само хладилници. Всичко друго се произвежда в Италия. В Китай няма производство.




# 28
  • Мнения: 2
Миеле е върха на сладоледа. Знам го от приятел, който от този бизнес с бяла техника си купуваше мерцедесите.
Аз съм клиент на Марти 76 от 3 години и цялата ми кухня и мокро помещение са с уреди, закупени от тях, нямам думи да изкажа, колко съм доволна, че ги намерих! Ако имах още 10 чифта ръце и тях щях да използвам за глас в подкрепа на Мартин и екипа му. Уредите са с невероятно качество, предимно Miele, с 2 годишна гаранция и гарантиран сервиз след това.

# 29
  • България
  • Мнения: 430
Миеле е върха на сладоледа. Знам го от приятел, който от този бизнес с бяла техника си купуваше мерцедесите.
Аз съм клиент на Марти 76 от 3 години и цялата ми кухня и мокро помещение са с уреди, закупени от тях, нямам думи да изкажа, колко съм доволна, че ги намерих! Ако имах още 10 чифта ръце и тях щях да използвам за глас в подкрепа на Мартин и екипа му. Уредите са с невероятно качество, предимно Miele, с 2 годишна гаранция и гарантиран сервиз след това.
Какви са цените на пералните?

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а аз се интересувам от сушилните на марти? какви са им цените?

# 31
  • София
  • Мнения: 312
а аз се интересувам от сушилните на марти? какви са им цените?
Около 350 лева

# 32
  • Мнения: 2 591
определено Miele е добра марка  Peace и според мен дори втора употреба ще ти върши идеална работа Peace

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а аз се интересувам от сушилните на марти? какви са им цените?
Около 350 лева

10Х  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 152
Миеле е върха на сладоледа. Знам го от приятел, който от този бизнес с бяла техника си купуваше мерцедесите.
Далече си от истината. Това, че в България сме чували само за Миле, не означава връх. Има къде къде по добри марки, но просто не са по джоба на доста хора тук, а и за това ги няма.

# 35
  • Мнения: 3 251
Далече си от истината. Това, че в България сме чували само за Миле, не означава връх. Има къде къде по добри марки, но просто не са по джоба на доста хора тук, а и за това ги няма.
Възможно е, но аз разчитам на немците, които казват, че щом през ел.уред трябва да минава и вода, най-добре е да се заложи на Miele.

# 36
  • Мнения: 1 152
Възможно е, но аз разчитам на немците, които казват, че щом през ел.уред трябва да минава и вода, най-добре е да се заложи на Miele.

А какво казват швейцарците? Не бъдете като коне с капаци. И моята техника е изцяло немска, но не означава, че е най-доброто, което съществува. Просто това мога д си позволя.

# 37
  • София
  • Мнения: 312
А какво казват швейцарците? Не бъдете като коне с капаци. И моята техника е изцяло немска, но не означава, че е най-доброто, което съществува. Просто това мога д си позволя.


Добре де, ама коя друга немска марка дава доживотна гаранция? Просто ми е любопитно.

# 38
  • Мнения: 1 152
Не знам за немска, знам за други марки /неизвестни в България, швейцарски примерно/. Аз ползвам АЕГ, защото това мога да си позволя, но както казах не е най-доброто.

Не се ограничавайте с етикети и шаблони!  Wink

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
друга читава марка е Кюперсбуш. Но пак е немска Wink

И Миеле-то си остава в челните класации. Друг е въпросът, че ми е малко трудно да приема уред 2-ра употреба в дома си.

Сасано, сподели твоите марки, плз.

Общи условия

Активация на акаунт