От кой магазин си купихте плочките?

  • 6 042
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 645
Всъщност освен от къде си купихте плочките и дали сте доволни, се сетих да ви питам кой ви ги слага? От магазина в който си харесахме плочки ни предложиха и майстори, които да ни направят абсолютно целият ремонт на банята (смяна на водопровод, окачени тавани и и тн.). За работа и материали ( без плочките) ни искат 2100лв. Много се чудим newsm78 защото офертата май не е лоша (на банята не е правен ремонт от 25 г. поне), но пък никой не ми гарантира че са добри. На вас как ви звучи офертата.

# 1
  • София
  • Мнения: 117
От "Джесика".
Испански са на "GARO". След дълго обикаляне по магазините това бяха единственито, които харесахме и двамата със съпругът ми.

Относно майстора-не мога да помогна. Фирмата, която построи апортамента ни ги постави безплатно Mr. Green

# 2
  • Мнения: 474
От Рока, доволни сме. Поставя ни ги майстор, който ни беше препоръчан от зет ми. Взе ни по 12 лв/ кв.м. + 200 лв. за поставяна на тоалетна с вгр. казанче, мивка и вана с параван.

# 3
  • Мнения: 5 393
NIKMAR

Банята ми я прави един познат майстор.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
"Есен 96",май така се казваше фирмата от която си купихем гранитогреса и плочките за баня.
Майсторите ние си ги намерихме.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Воден свят се казва магазинът. На ген.Стефан Тошев срещу ОББ се намира (кв.Борово).
Любезни са и доставят всичко в дома ти.
Както повечето магазини са представители на много производители. Има евтини,средно скъпи и много скъпи плочки.
Избрах го случайно,като се прибирах.Харесах плочките от раз,поръчах ги и така.
Плочките струваха 970 лв.,майсторите са от фирмата, в която работи съпругът ми. Бяха на надник - 35лв на ден и в мой интерес беше да им стоя постоянно над главите,за да свършат по-бързо. Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
От Сико.
2000 лева ми се виждат множко...не знам, не съм сигурна. На мой колега, който също така сменя водопровод и тавани и т.н., даже казанче за вграждане правиха и корито за душ-кабина му гради човекът - всичко това за 1500, пролетта.

# 7
  • Мнения: 1 152
Нашите плочки са от Рокандо, не са ни предлагали майстор. Сами си избрахме. А за цените всичко е много относително, първоначалната ни оферта беше една, в последствие платихме двойно. ooooh!

# 8
  • Мнения: 1 492
От Мартинели/още не знам дали ще съм доволна/. 2000лв. е много, за това, което ще направят. Не знам колко кв. ти е банята, но максимум 1500лв. ще ти излезе водопровод и лепене.

# 9
  • Мнения: 8 999
Нашите плочки са от Ваджо /вносител на турски фаянс, теракот и какво ли още не за ремонтни дейности/. Майсторът си беше мой. За цената не мога да коментирам, тъй като този майстор ни направи цялостен основен ремонт на апартамента и беше обща цена за цялата работа. Но можеш да си направиш сама сметката горе-долу: квадратурата на банята /стени и под/ по ок. 20 лв. за кв.м. за труд, ВиК - ок 300 -400 лв. излиза една баня /смяна на тръби, монтаж на санитарен фаянс/, плюс още нещо непредвидено /10 % поне/ - тази цена трябва да гониш.

# 10
  • Мнения: 14 486
Волтурно - имат магазин на Хаджи Димитър /дано не бъркам улицата, пряка е на Раковски/

# 11
  • Мнения: 4 970
От Сико Peace.Майстора ни излезе без пари Laughing( баща ми),та за цени за труд не мога да коментирам Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 102
От ТОП Груп + на Бистришко шосе

# 13
  • Мнения: 645
А колко време отнема да се направи една баня, защото 20 дни (така ни казаха в магазина) ми се струват много newsm78

# 14
  • Мнения: 1 152
А колко време отнема да се направи една баня, защото 20 дни (така ни казаха в магазина) ми се струват много newsm78
Оооо много е! Не повече от 10 дни /даже и това е много/ - от до - плочки, вграждане, аксесоари, таван и санитария.

# 15
  • Мнения: 474
А колко време отнема да се направи една баня, защото 20 дни (така ни казаха в магазина) ми се струват много newsm78

Ама колко ти е голяма банята? Нашата баня стана за 4 дни без да сме правили смени на тръби и окачен таван. Всъщност майсторите бяха 2-ма- 1 майстор и 1 "чирак". Работиха от 9 ч. до 18-19 ч. с 2-3 почивки за по цигара и на обяд сигурно към 40 мин. ходеха да обядват нещо. И имаше неща, за които трябваше да се изчаква "технологично време" , но пак стана в този срок.
На сестра ми в банята окачен таван майсторът направи за няколко часа вечерта.
Може да са ви казали 20 дни в смисъл в рамките на този срок ще я направят, а не че 20 дни ще работят у вас. Така предполагам...

# 16
  • Мнения: 645
Банята ни е със стени 29кв.м. и под 4 кв.м. Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
"ИНТЕРА" - испански са, аз ги купих от Бургас, но имат магазин и в София, Симеоновско шосе 120.

# 18
  • Мнения: 1 152
Банята ни е със стени 29кв.м. и под 4 кв.м. Peace
Съвсем стандартна.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
От магазин "Керанова" са ми плочките. Струват 1500 лева.
За щастие не съм плащала за труд и материали, но въпреки това ми се струва, че 2000 лв. са доста / друг майстор ми искаше 1500лв. за труд/.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 833
Керамикбул ( имат магазин в Слатина, Бъкстон и Младост 3).

# 21
  • Мнения: 1 146
Нашите ги взехме от Джесика - www.jessica.bg
Хората бяха много любезни, обясниха ни кои са качествени, кои не толкова.
Сега ни ги слагат, но труда не знам колко ще излезе, майорът ни е приятел.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 952
2100 е малко множко сякаш по мои сметки, но искам да добавя че разбиването на старите плочки и извозването на боклука също сигурно влизат в тази цена, а и тези услуги не са от евтините, а дотук поне аз не видях да са споменати.

# 23
  • София
  • Мнения: 463
Нашите са от Арт баня на Aparici . Лепенето като услуга, поне офертите ,които аз намерих са 18-25лв на квадрат .


# 24
  • Мнения: 386
моите са от интера на симеоновско шосе  Peace
2000 лв, не са малко, но не са и много. по-скоро проблема ти е, че не са ти препоръчани от някого, че да няма после тема "майсторите ми съсипаха живота". 20 дни са много за правене на баня.
разходите обаче не свършват с плочките, а тепърва идват - крановете, шкафа, душкабината... къртенето и извозването са си разход също. абе скъпо приключение си е банята. така и не сметнах, колко ми струва моята. не исках да се ядосвам. но пък сега много й се кефя.

# 25
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Ние си взехме теракота и фаянса от СИКО.Поставиха ни го майсторите , които работеха по кооперацията ( т.е от строителната фирма).Кухнята , коридора , терасата и банята - всичко стана за около седмица като не са работили нон стоп.

# 26
  • Мнения: 2 885
Керамикбул ( имат магазин в Слатина, Бъкстон и Младост 3).

Много съм доволна от техните полски плочки - качествени и на добра цена. Доста хора пратих там и няма оплаквания.

# 27
  • Мнения: 1 733
Нашите плочки са от Декор Център. Много съм доволна. Слагат ни ги майсторите, които ни правят ремонта в целия апартамент. 2100 лв за банята ми се виждат множко. Потърси и друга оферта!

Общи условия

Активация на акаунт