"Колет от чужбина"

  • 33 629
  • 378
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 100
Хубава идея, нооо на практика трудно приложима май....

Пояснение: майка ми днес си е взела от поЩата миниколет4ето, което и бях изпратила (ит._Бг)...е наопаки е било Rolling Eyes В смисъл разрязано, варварски разбиШкано вътре, изпокъсани опаковките на разните неЩа там (ниЩо особено, някакви сладки, снимки, дребни подаръ4ета). После набутано криво ляво вътре и навряно цялото жалко ве4е подаръ4е във вакуумиран плик, с пояснение. та зна4и процедурата е била извърШена на бг летиЩото, грани4ен котрол за стоки с необявена стойност #Crazy

да уто4ня, 4е ниЩо не е липсвало, но самия факт, 4е е буквално опустоШено и разбиШкано, пипорено от кой знае кой не е много приятно Sick
Не за първи път праЩам, не ми се е слу4вало, кой знае какво ги е прихванало...пък може и произволно да избират пратките за контрол...
Абе...

# 121
  • Мнения: 580
Да, това с отварянето си е гадна работа. Да се надяваме, че е било единичен случай. Добре поне, че нищо не е липсвало  Peace. Препоръчан ли беше колета?

@Арабела - разбра ли се с някой вече за коледни сладки и т.н.?

@Ралфиета, ти знаеш ли го този горещ шоколад с коледни подправки? Близо до нас има един магазин, специализиран на шоколади. Има какво ли не вътре - шоколад с чили, шоколад с вкус на смокиня, шоколад с печена ябълка и канела, портокалов шоколад,  горещ шоколад (който наистина няма нищо общо с какаото, много по шоколадов е вкуса), малки шоколадчета, големи шоколади, млечни, битер ... даааа....отплеснах се нещо гледам  hahaha та ще мина днес от там да питам.

Дано малко повечко чужбински майки ни четат, за да става размяна!

# 122
  • Мнения: 7 605
Ла Дол4е,

ако не те zатруднява, zаЩо не спретнеШ един списък на първа страница, кой какво търси и предлага?

# 123
  • Мнения: 580
Никак не ме затруднява, ама аз не съм такъв фолпрофи като вас, че като ви гледам темите, чак лиги ми потичат от кеф   bouquet.
Хич не съм наясно как си бастелвате тия списъци и имена, но ще се опитам да скалъпя някакъв списък (не се отказвам от частни уроци по спретване на списъци във форума)

# 124
  • Мнения: 7 605
О, то не е необходимо да е красиво, това не си е от4етна тема  Laughing  Просто ти си единствената, която може да промени първия постинг в таzи тема  Wink

# 125
  • Мнения: 580
Не мога да я редактирам, може би защото е преместена  един път newsm78
Само постингите от последната страница мога да редактирам.  smile3547

# 126
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Не мога да я редактирам, може би защото е преместена  един път newsm78
Само постингите от последната страница мога да редактирам.  smile3547
Ревни на Дивиана или някой друг мод да бутнат едно рамо с редакцията

# 127
# 128
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Здравейте,
Идеята ми харесва, аз се включвам от Франция. Някой да иска нещо от тук?
Интересно би било да предложим и колет изненада, групират се двама човека от различни страни и всеки приготвя колет като се споразумяват за ориентировъчна стойност. На мен би ми било по-интересно да получа колет изненада, отколкото да си поръчам разни работи. Естествено, ако някои иска нещо конкретно да се обади.

# 129
  • Мнения: 4 435
Pepelyshka ,чакам ти адреса.

# 130
  • Мнения: 952
LaDolce - само съм чувала за такъв вид горещ шоколад, но вие тук сте много описателни и линкове давате  Wink

# 131
  • Мнения: 4 435
Побут  Grinning Grinning Grinning

# 132
  • Мнения: 580
Момичета, Татяна даде хубава идея да направим списък на първа страница кой от къде е и какво предлага или какво иска. Пишете ми на лични, за да направя списъка. Не тука, за да не разводняваме темата. Отивам да си чистя пощата  newsm75

# 133
  • Мнения: 580
QYT, какви предпочитания имаш за другата страна, от която да бъде колета?

# 134
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
QYT, какви предпочитания имаш за другата страна, от която да бъде колета?
LaDolce,
Нямам специални предпочитания за някоя страна, който го интересува колет изненада нека се обади, а пък и не само изненада, ако някои иска нещо френско насреща съм.
Поздрави от слънчева Тулуза

Общи условия

Активация на акаунт