Магазините "АРОН" - с децата дотук!

  • 5 811
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 722
Ама наистина се ядосах. Още на вратата има знак - задраскана количка. Ама и без нея не пускат. Спират те, гадовете. И с по-големи деца - 5 г. примерно, пак не можело. Ами ако искам детето само да си избере мебели?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Странно. В събота влизах в един мебелен магазин в Люлин, мисля че точно Арон беше, с малкия, той овърша всичко наред, но никой нищо не ни каза Thinking

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
В русенския Арон сме влизали с количката, не ни направиха забележка  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 942
Странно. В събота влизах в един мебелен магазин в Люлин, мисля че точно Арон беше, с малкия, той овърша всичко наред, но никой нищо не ни каза Thinking

Ха, ето кой им е взел страха и са забранили влизането с деца  Joy

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мен в Арон в Деница лекичко ме изгониха преди 2 год. Повече не влязох, и без това мебелите им не са впечатляващи Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 13
ха-ха,а пък ние като ходим с малката/3 години/ тя не пропуска да седне на всеки стол или диван.Никой не ни е правил забележка.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Ха, ето кой им е взел страха и са забранили влизането с деца  Joy

Напълно възможно Blush Не остана легло, на което да не е легнал, стол, в който да не е седнал и маса, на която да не се е качил ooooh!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Вчера един колега за такива премеждия с Арон ми разказа, че и без дете не бих влязла там. Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:49 от Juana

# 8
  • Мнения: 22 408
То това е голяма простотия, те още малко никъде няма да пускат с деца.

Аз също обикалях близо 2месеца мебелни магазини, за да си купя диван. Ами естествено, че седнах на всички, за да ги пробвам.

# 9
  • Мнения: 22 728
No comment  Shocked

# 10
  • Мнения: 472
В бургаския магазин същата табела(задраскана бебешка количка) ми направи лошо впечатление.Явно вече децата се третират като домашни любимци(кучета и котки).

# 11
  • Мнения: 5 228
Като се има предид качеството на мебелите в Арон, можеш да им благодариш, че са те предпазили от покупка.

# 12
  • Мнения: 1 207
Като се има предид качеството на мебелите в Арон, можеш да им благодариш, че са те предпазили от покупка.
Абсолютно вярно.

# 13
  • Мнения: 459
Иде ми да ги #2gunfire
В Арон-Люлин изгониха една баба с внучето, което беше в количка. Много са нагли. Така им се вбесих, че вдигнах луд скандал, та като сме с деца какво, но това си било политика на фирмата и тем подобни глупости. Забраних на всички роднини да стъпват там Crossing Arms

# 14
  • на село
  • Мнения: 3 890
Сигурно си действат на местно ниво и въобще не е политика на фирмата.
Ние си купувахме масичка от там и бяхме с малката, тя овърша навсякъде  Blush, никой не ни каза нищо.
Дори бяха много учтиви, не ни досаждаха докато разглеждахме.
Става въпрос за магазина в Хасково.

Общи условия

Активация на акаунт