АГ - клиника Селена гр. Пловдив - 2 част.

  • 69 555
  • 568
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 857
А за бебето козметика нещо ........................

Козметиката е от тях и е на Мустела. Както писах и по-горе - всичко, което е необходимо за бебето по време на престоя му в клиниката е от тях. От родителите са само дрешките за изписването.

# 556
  • Мнения: 158
браво браво ,това за мустелата не го знаех,абе поне виждаш за какво си даваш парите,ами аз като гледам ,уж нищо почти не носиш пък пак един сак ми се струва ,че ще напълня,ееее страшна работа съм,представям си ако трябваше да раждам в държавна,където и чаршафи трябва да си носиш,сигурно с бебето щяха да ни изнасят с пътническият куфар Joy
някой може ли да ми даде координати на доктор кръшков и въобще повече инфо,ако трябва на лични ,има ли частен кабинет или само в клиниката преглежда

# 557
  • Мнения: 983
браво браво ,това за мустелата не го знаех,абе поне виждаш за какво си даваш парите,ами аз като гледам ,уж нищо почти не носиш пък пак един сак ми се струва ,че ще напълня,ееее страшна работа съм,представям си ако трябваше да раждам в държавна,където и чаршафи трябва да си носиш,сигурно с бебето щяха да ни изнасят с пътническият куфар Joy
някой може ли да ми даде координати на доктор кръшков и въобще повече инфо,ако трябва на лични ,има ли частен кабинет или само в клиниката преглежда

Утре ще питам една приятелка, която ходи при него и ще пиша, ако някой не ме изпревари дотогава.

# 558
  • Мнения: 158
мерси веси,по-точно питай къде му е кабинета ако има такъв,аз май-телефонът му го намерих
а и да питам,че едно мамче се интересува някой знае ли цена на преглед в селената ,включваща и ултразвук

# 559
  • Мнения: 6 206
Весито, а тези близнаци в Селена са раждани? Simple Smile

# 560
  • Мнения: 161
браво момичета доста подробности научих, които нямаше кой да ми каже  newsm10
maminka_sladinka   като гледам май аз със пътническия куфар ще си тръгна за там  Laughing
Чакам те да излезеш от там да казваш още подробности
   Ако някой се сети за още нещо, което му е било полезно или пък е трябвало да си вземе
моля нека сподели

# 561
  • Мнения: X
Някой има ли вече повече имформация за срещата? Ще има ли?

# 562
  • Мнения: 2 531
браво момичета доста подробности научих, които нямаше кой да ми каже  newsm10
maminka_sladinka   като гледам май аз със пътническия куфар ще си тръгна за там  Laughing
Чакам те да излезеш от там да казваш още подробности
   Ако някой се сети за още нещо, което му е било полезно или пък е трябвало да си вземе
моля нека сподели

Ооо ти не си влизала в държавна болница - да видиш как се постъпва с половин къща- то не са вилици, лъжици, чаши, чиниии.... близките ти се грижат за прехраната... то не са туби с мин. вода ,....

Аз в Селена от това което носех, освен тоал. принадлежности, чехли , хавлия и личното си белъо май нищо на ползвах!!! А носих се залъгалка за беба и от мерак и я извадих, иначе там имат техни!!! Превръзките и ношниците  които носих също се оказаха напълно излишни!Дадоха ми и халат!

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 20:47 от veni-b

# 563
  • Мнения: 158
malevolent, ще споделя миличка и то с най-големи подробности спокойно
вени ти ме разби и биби ли им дават,аз мислех и аз да взимам ,но щом е така отпада,супер, ха ха права си как е в държавните болници

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 857
вени ти ме разби и биби ли им дават,аз мислех и аз да взимам ,но щом е така отпада,супер,
Дават всичко като си му е реда, даже ръкавички им слагат на бебоците, за да не се драскат, а не при изписването да изглеждат така, че все едно са се били с котки  Laughing, както на една позната се случи, ама кусур й бяха само ръкавичките в камарата багаж за държавната болница.

# 565
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Родих в Селена на 22.04.2008 г.Неможе да става и сравнение за отношението и обслужването там и в държавните болници.Първото си дете родих в Окръжна.Може би наистина бяха малко претоварени тези дни когато и аз раждах но все пак е по-добре отколкото в държавна болница

# 566
  • Мнения: 161
dida_t 
 
Моля те разкажи ми подробно
всичко ми кажи  Embarassed
по принцип съм си такава искам да си знам всичко предварително
Ти с каква упойка беше
зле ли ти беше
ако си била със секцио бързо ли се възстанови
много се притеснявам ще мога ли да се грижа за бебчо първите дни

# 567
  • Мнения: 983
Ако си със секцио, ще те изпишат на 6-7мия ден, дотогава ще можеш а ходиш и да се грижиш за бебчо, но все пак ще е добре да има някой да ти помага първите дни и да те поглези. Но и да няма такава възможност, ще се справиш. Моят корем беше разтегнат от близнаците и болката от това беше много по-голяма от операцията, която почти не усещах.

# 568

Общи условия

Активация на акаунт