миризма в гардероб

  • 6 478
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
как може да се премахне неприятна миризма в гардероб?мислех си за ароматизатор ,но ме притеснява това ,че и дрехите ще поемат ароматът му.

# 1
  • Мнения: 6 005
с една дюля и ще се оправи миризмата в гардероба ти........то където и да сложиш дюля ухае тоолкова приятно. Пробвай. Peace

# 2
  • Мнения: 104
благодаря.Мисля да сложа не само една и дано се получи.

# 3
  • Мнения: 6 005
дано, дано... Peace Hug

# 4
  • Мнения: 8 999
По-добре да установиш кой е източникът на неприятната миризма и да се справиш с него. Само с ароматизатори и обезмирисители няма да стане. Изпразни гардероба и го разгледай хубаво отвън и отвътре - може някъде да има мухъл, плесен, някое заровено съкровище /например кокалче/, които да изпускат миризмата.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Абсолютно съгласна с горното.

Аз слагам изсушен босилек, по-свежа миризма не познавам. Peace

# 6
  • Мнения: 104
всъщност гардеробът е изпразнен ,защото сега се нанасяме ,но решихме да го оставим ,защото е вграден.А миризмата според мен е от това ,че все пак не е нов и дълго време преди да купим апартамента е бил пълен с друг багаж.

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Хубаво почистване и проветряване + няколко пъти опушване с ароматни пръчици отвътре.

# 8
  • Мнения: 4 380
Ако гардеробът е добре почистен, но миризма все пак си има, значи има сериозна причина- мухъл или някакви гнилостни процеси в дървесината или по стените около него. Вижте добре за течове от тавана и го мини профилактично с белина!

Общи условия

Активация на акаунт