Аксесоари за кухня

  • 14 786
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Искам да ви попитам,какви аксесоари имате в кухнята?За нещо такова говоря
http://www.emirsite.com/pic/28301573003.jpg

# 1
  • Мнения: 77
аз го имам точно това 1:1.

--сат

# 2
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз мисля да сложа нещо такова, но първо да ми направят кухнята

# 3
  • Мнения: 1 305
Мисля да си напазарувам богато от тази фирма http://www.teka-bg.com/
Цените им ми се струват прилични и имат богат избор от джунджурии  Mr. Green
Ако някой има други предложения моля да сподели  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 250
Искам да ви попитам,какви аксесоари имате в кухнята?За нещо такова говоря
http://www.emirsite.com/pic/28301573003.jpg
И аз имам същото само още не сме го монтирали!!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 312
На Емир аксесоарите са предимно турски или китайски, ако не бъркам. Аз също като Dame предпочетох тези на Тека. Под емайла мисля, че е месинг, а не желязо. На сайтовете всичко изглежда много красиво, а като се види на място си проличава качеството.

# 6
  • Мнения: 1 449
Отказала съм се категорично от подобен род аксесоари - само прах да събират. Единствено държач за домакинско руло, но той стои на плота. Всичко друго - колкото по-скрито и прибрано, толкова по-естетично и практично.

# 7
  • Мнения: 505
Аз имам аксесоари на турска фирма в банята - чудничко ръждясаха!!! Покритието им издържа няколко месеца. Ако трябва да си купя за кухнята, по-скоро ще взема нещо с гаранция еди колко си години. Чудя се за Tescoma - поносима цена, добър дизайн, някой има ли такива?

# 8
  • Мнения: 798
Аксесоарите ми за кухня са на фирма Брабантия. Малко са скъпички, но си заслужава. Тези на Емир не са много качествени, а и не са красиви според мен,...ръбатички ми стоят.

# 9
  • Мнения: 1 152
Аз имам на Брабантия аксесоари. Вярно са скъпи, но си струват цената за това качество.

# 10
  • Мнения: 505
Брабантия значи. Ще трябва дълго да пестя от закуските. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 152
Брабантия значи. Ще трябва дълго да пестя от закуските. Mr. Green

Аз още не съм си купила всичко каквото ми трябва, а до сега съм дала не малко пари. Но всеки пък като погледна аксесоарите на Брабантия и ми става една такова...абе струва си да не закусваш. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 305
Брабантия значи. Ще трябва дълго да пестя от закуските. Mr. Green

Аз още не съм си купила всичко каквото ми трябва, а до сега съм дала не малко пари. Но всеки пък като погледна аксесоарите на Брабантия и ми става една такова...абе струва си да не закусваш. Mr. Green

А някой ще ме ориентира ли къде мога да я намеря тази фирма  Thinking   

# 13
  • Мнения: 46 510
Имам същите, вече 3 години не са мръднали, а на едното си държа гъбата и винаги е мокро, няма ръжда, няма нищо. Честно казано за 20 лв. не очаквах такова качество, бях готова да ги сменям всяка година, просто на тая цена ...  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 152
Брабантия значи. Ще трябва дълго да пестя от закуските. Mr. Green

Аз още не съм си купила всичко каквото ми трябва, а до сега съм дала не малко пари. Но всеки пък като погледна аксесоарите на Брабантия и ми става една такова...абе струва си да не закусваш. Mr. Green

А някой ще ме ориентира ли къде мога да я намеря тази фирма  Thinking   

В Сити Център-а.

Общи условия

Активация на акаунт