Кухня с остров или без?

  • 7 789
  • 24
  •   1
Отговори
В момента съм пред избор кухнята ми да има ли остров или не.Ето тук има интересни модели: http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.kuchyne-sykora. … 233BG233%26sa%3DN
Харесва ми модел Plum,но не точно в тези цветове.Допада ми комбинацията в цветовете на модел Jabloň.
Въпросите ми са няколко-с остров или без остров да е кухнята и какъв цвят да избера за нея,но понеже едва ли следващите 10 години ще мога да я подменя търся нещо,което да е модерно като цвят не само 1-2 години?

# 1
  • Мнения: 46 477
Това е моят тип  Simple Smile

Остров: ако е отделно от дневната - да, ако е бокс + дневна заедно, предпочитам барплот м/у двете.

Много са красиви, даже не искам да знам колко струват Mr. Green

Успех!

# 2
  • Мнения: 4 509
Помещението трябва да е доста голямо и освен това като Никол смятам, че е подходящо, ако кухнята е отделно. Иначе е много красиво, спор няма, така че и аз ти пожелавам успех!
П.П. Plum ми харесва много

# 3
  • Мнения: 3 034
ЗА остров съм  Peace изключително удобно и практично нещо! и в тази кухня ще си сложа, толкова неща ми събираше предишния, а над него имах поставка за чаши, тигани, лъжици, едно висящо нещо, супер спестяващо място и усилия  Peace

# 4
  • Мнения: 5 475
 И аз съм ЗА! Стига да имаш достатъчно място. Peace

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз съм ЗА.
Имах кухня с остров и наистина е много удобно, там ми беше работният плоти котлоните, а над тях ширма.

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
С остров !  Peace Моята е такава, макар , че е мъничка. Ако беше голяма щях да сложа голям остров, на който да е готварският плот.

# 7
Благодаря ви за отговорите.Кухнята е голяма и имам отделно помещение за трапезария.Май ще да е с остров.Като гледам всички сте за такава кухня  Simple Smile  А за цвета какво ще кажете,какъв да е?

# 8
  • Мнения: 3 034
е това вече зависи от стила на всичко останало  Shocked моята старовремска кухня не търпи друго освен масивно дърво, тъй че ще си е естествения цвят на дървото, но аз не съм в празно жилище и се съобразявам с наличното (но и ми харесва)  Grinning ей такова нещо ще да е, но с висящите му работи отгоре за тигани, чаши и тем подобни  Peace

# 9
  • Мнения: 88
Аз лично съм голяма фенка на островите.Но за жалост трябва да имаш достатъчно пространство за него.Аз нямам Weary. Разгледай тук,има добри идеи http://www.koryna-bg.com/Str2.htm

# 10
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Островът зависи от конкретното ви разположение, трудно е да се даде съвет така. Аз имам остров, но при нас кухнята и холът са една стая, така че той служи за визуално разделение. В острова от кухненската страна са шкафове и миялна, от холовата страна има бар столове за хранене (островът е единствената ни маса в къщата).

Относно цветовете, пак труден въпрос, зависи от цялостния стил на жилището. Имам шкафове от червено дърво (тип черешово дърво), вече не са върха на модата, но на мен ми се връзват със светъл паркет и мебели в оранжево и тъмно дърво.

Може би едно красиво светло дърво винаго би стояло добре...

В момента са модерни покрития, които стоят като пластмаса, в ярки цветове, дори и за уреди - модата на неръждавейката замира. Това за информация де.

За следващата ми кухня един ден съм решила бетонен плот (чудеса правят) и/или камък. Гранит ми омръзна. Освен ако не е в някакъв супер интересн цвят.

# 11
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
И аз съм ЗА! Стига да имаш достатъчно място. Peace
.....Подкрепям ....Успех !

# 12
  • Мнения: 4 916
И аз съм ЗА! Стига да имаш достатъчно място. Peace
.....Подкрепям ....Успех !

И аз подкрепям.

# 13
  • Мнения: 924
Моята кухня е с остров. Чудесно е, но имай впредвид, че е нужно доста място.

# 14
Моята кухня е с остров. Чудесно е, но имай впредвид, че е нужно доста място.

Колко голяма е като площ цялата ти кухня и имаш ли маса за хранене там?

Общи условия

Активация на акаунт