Дайте съвет за съдомиялна: Blomberg или друга?

  • 9 009
  • 20
  •   1
Отговори
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Такова "чудо на природата" досега не съм имала, изчетох всички теми за съдомиялни и реших: вземам голяма 60см и това е. Много се двоумя за марката, нямам голяма финансова възможност и мислех да е нещо от сорта Мидея, но преди 2 дни се натъкнах на един магазин Бяла мания и там открих това:Blomberg 60см  -нещо подобно:  http://www.bghelp.bg/reviews/showproduct.php/product/392/cat/15   само че за вграждане,  нова е но е с транспортен дефект- леко вдлъбната отстрани, ама нали ще се вгражда няма да се вижда, с всички екстри които са изписани в тоя сайт... Аз нямам никакви познания за тая марка, освен че е немска; а пък за мидеите прочетох и добри, и лоши отзиви. Цената е само 390лв, а за мидея е 399лв- свободностояща и с по-малко екстри. Кажете нещо за марката, добра ли е, почти съм се навила трябва ми само още мааалко  Mr. Green  Това, което не ми харесва е че командното табло с бутоните,което остава отпред да се вижда над дръжката, е инокс с една бяла лента 10см отляво, отдясно и малко отгоре, а другите ми уреди са инокс и това бялото ще ми е като цирей.... дали не мога да го замаскирам някак на инокс?(може би с едновремешното Щъркелче за печки Mr. Green)..... Чакам съвети!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По-добре Блумберг, от Мидеа.

# 2
  • Мнения: 1 492
Blomberg, разбира се. Хич не го мисли повече.

# 3
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Готово, навихте ме  Wink , абе и един глас ми стигаше, ама колкото повече, толкова по-добре... Ако някой има такава нека пише отзиви, сещам се май Джема имаше... все още чакам за съвети.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Blomberg, разбира се. Хич не го мисли повече.
абсолютно

# 5
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Питах, защото тая марка не е много коментирана като AEG, Electrlux, Whirlpool ,Ariston, Candy и др... та затова се притесних.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Питах, защото тая марка не е много коментирана като AEG, Electrlux, Whirlpool ,Ariston, Candy и др... та затова се притесних.
Ами Блумберг не са популярни много в бг, и в техномаркет има само 1-2 модела, за това не се коментира, не че е  лоша марката, все пак немски уреди, произведени в Германия, какво повече му трябва на човек  Wink

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Моята е Бломберг,да. Имам я от година и половина, само че не е за вграждане. Машинката е супер. Мие перфектно абсолютно всичко. Много си я обичам. Същата е като тази, която си показала. А къде си гледала с транспортни дефекти в Добрич ли? Дай адрес, моля те.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 13:26 от Джемма

# 8
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Моята е Бломберг. Имам я от година и половина, само че не е за вграждане. Машинката е супер. Мие перфектно абсолютно всичко. Много си я обичам. Същата е като тази, която си показала. А къде си гледала с транспортни дефекти в Добрич ли? Дай адрес, моля те.

Да в гр.Добрич, бул.Добричка епопея 10, намира се точно срещу гарата. 058/602 280  e-mail: n-n@dobrich.net   преписах визитката, ако не е позволено, сори....  Казаха ми, че в момента имат около 10 бр Blomberg, но след 10-15.10.2007г  очакват да пристигне и нова стока, щяло да има доста миялни, и аз затова реших да изчакам. Всичко било внос, нови с транспортни дефекти.

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Не се замисляй, ако имах пари веднага щях да сменя моята с такава за вграждане, защото сегашната само по цвят не ми пасва много. А моята бих подарила на сестра ми, но засега ми е невъзможно. Пак бих взела същата марка. Peace

# 10
  • Монреал
  • Мнения: 631
Моята е Блумберг, точно същата от линка. Вземай и не се притеснявай. Имам много добри впечатления и от хладилник и фурна с тази марка.
А бялото отстрани залепи със самозалепващо фолио. Забрави за едновремешния "Щъркел"  Wink Heart Eyes
Много приятни почивки ти желая, докато "миеш" съдовете.  bouquet

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 14:32 от dima

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Я малко встрани от темата, някой да каже, това самозалепващо фолио може ли после лесно да се почисти, ако реша да го махна някой ден и да си остане пак бяла миялната, да не се повреди покритието? Знам че това е само едно лепило, но все пак да питам. Че да взема да си я облепя и аз с фолио цвят инокс.

# 12
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
И още малко настрани от темата: къде го има това фолио с цвят инокс? Преди време пощурях да го търся за един старичък хладилник, но само инокс не намерих, всякакви други цветове, текстури, мрамори и ..... но инокс - не! Ако някой знае къде МОЛЯ да каже, а ако може и линкче  Hug

# 13
  • Мнения: 1 492
Аз гледах в Практикер София, но мисля, че във всички по-големи магазини от тоя тип би трябвало да ги има - Бриколаж, Практис, Домко...

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
И аз в Практикер бях гледала, но с гледането си останах, не се осмелих да взема за проба. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт