Пълнен Крем карамел

  • 31 635
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 115
Сега го сложих да се пече,чакам с нетърпение резултата,макар да знам,че ще е нещо мммммм........ вкусно!Обожаваме и ние крем-карамела и всичките му разновидности  Heart Eyes Момичета,погледнете тази рецепта,мисля,че това ще е също невероятно на вкус,нищо че е малко по-сложно за приготовление http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,610.msg23630.html#msg23630 -Кодрит Кадир-а.А какво ли ще се получи от курабии вместо козунак  Thinking

# 181
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Няма да е същото,трябва нещо по-поресто като пълнеж.

# 182
  • Мнения: 115
Не мога да кача снимка в поста,ако някой чете моля да помага,че не остана  Embarassed Иначе се получи супер,ще опитам и с натрошени курабии тия дни.Благодаря на Славче Авче за чудната идея!   bouquet   bouquet   bouquet   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241656 май се получи....

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 20:28 от ivak71

# 183
  • Мнения: 4 435
ivak71 радвам се че ти е харесало.  bouquet

# 184
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
 Ето това направих  с останалия козунак, макар че повече го харесвам с кифлички с какао. Желето от кайсии има много приятен сладко-кисел вкус. През лятото е един от любимите ни десерти.
 

# 185
# 186
  • София
  • Мнения: 1 890
 Шушулче, съжалявам, че не ти се е получил.  Rolling Eyes
 Славче, тя го видя в един мой албум и ме пита как се прави това апетитно нещо.  Flutter Реклама ти правя ей !  smile3534

# 187
  • Мнения: 4 358
Похапваме в момента - този път с останал козунак от Великден го направих. Иначе от одавна го правя с Кроасани - страхотно лесен и вкусен десерт Peace.
А междудругото ако гледате предаването Перфектната Вечеря - участничката от тази вечер именно с този десерт се представи и за него обра най много овации от гостите си Peace

# 188
  • Мнения: 4 435
Шушулче, съжалявам, че не ти се е получил.  Rolling Eyes
 Славче, тя го видя в един мой албум и ме пита как се прави това апетитно нещо.  Flutter Реклама ти правя ей !  smile3534

Айде засега само с букет   bouquet,че нали не можеш да пиеш,иначе щях да извадя две-три малки да почерпя. Laughing

Бъни у нас козунак не остана. Joy Joy Joy Ама някой път ще взема да пробвам,макар че смятам,че шоколада може да ми липсва. Rolling Eyes

# 189
  • Мнения: 4 358
Славче  - да с кроасани е по хубаво, спор няма  Peace. Аз се обадих защото това е все пак добър начин да се ликвидира останалия козунак.
Моите не станаха много хубави - бяха ми за първи път в живота, единия остана та затова така Mr. Green

# 190
  • Мнения: 4 435
Славче  - да с кроасани е по хубаво, спор няма  Peace. Аз се обадих защото това е все пак добър начин да се ликвидира останалия козунак.
Моите не станаха много хубави - бяха ми за първи път в живота, единия остана та затова така Mr. Green

Абе в магазина все са останали някои по-стари козуначета,може утре да скоча да употребя някой,че ми е любопитно как ще е на вкус.Между другото да вметна само че съм на диета. hahaha Joy Joy bowuu

# 191
  • Мнения: 1 269
Ей, не ви е срам! Как ще отслабваме с тези вкуснотийки!  bouquet

# 192
  • Мнения: 308
днес направих кремкарамелът и стана страхотен  bouquet, въпреки предупреждението на една приятелка че бил много тежък, но тя сложила кроасаните на парчета. Може би там й е грешката.Нашият стана бомба. Hug

# 193
  • Мнения: 4 435
днес направих кремкарамелът и стана страхотен  bouquet, въпреки предупреждението на една приятелка че бил много тежък, но тя сложила кроасаните на парчета. Може би там й е грешката.Нашият стана бомба. Hug

Супер,много се радвам.Между другото аз също не го харесвам с нарязан кроасан,веднъж го пробвах и не повторих.

Общи условия

Активация на акаунт